Сладкарничка за книги - тема 63

  • 54 973
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!  Hug
 Аз погледнах днес два три пъти, но реших да не пиша. Почивен ден е, бе, нека почине и темата от мен.  Laughing

 За играта мисля, не съм забравила, но просто се чудя кога да я предложа. Ясно е, че решихме за август, но май е време да предложа дати, защото наближава. Имам идеи за лична почивка, но ще гледам да се вместя в датите, няма да ги правя на мен да ми е удобно, не. Та аз дори не знам кога ще почиваме, къде и как ще го правим. Днес дори ми дойде идея - да не отсядаме някъде и да стоим там за седмица, да речем, а да ходим всяки ден на различно място и да се връщаме вечер у дома. Това е хубав вариант, морето ни е близо, освен това не е нужно всеки ден да го правим морски. Не съм го предложила още на семеен съвет, довечера може да взема думата и да видим гласуването как ще протече.  Joy

 Ще пиша скоро предложения за дати, очаквам и вашата намеса да кажете приемате ли, или да правим промени. Има почиващи сега, не знам дали всички ще имат възможност да видят какво става в темата, но ще изчакаме. Колкото се съберем, толкова. Емоцията е важна.

 И при нас денят е много горещ. Излизах, обаче. При това два пъти. При второто излизане се видях с много близка, отдавна не се бяхме срещали и говорили. А се оказа, че ще ми направи голяма услуга. Видяла ме тези дни във фейса, но не ми пратила покана. Е, сега го направи. Страхотна жена е! Онзи ден пък ме откри друга много близка дама. Толкова скъпа, а бяхме изгубили дирите си. И така -човек като губи, не знае какво печели. И обратното, де, но аз се придължам към първото.  Wink

 Май темата ни е към края си.  Rolling Eyes

 Редактирам се:
 Приемате ли вариант: Списъци - до 10-ти август / сряда/ и вечерта теглене на томболата. Изпращане на подаръка - до 19-ти август /петък/.

 Може да мръднем датите по-назад.  Peace

Последна редакция: сб, 23 юли 2016, 17:47 от Neli M*

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 13 550
Добър вечер и от мен, още малко и приключвам работния процес. С издирване на един телефон на семейната къща в Приморсско, където отсядахме преди...и в интернет не го намирам и визитката май не съм запазила...ще звънна на Ачо, че има вероятност да съм я зарязала при него в бюрото, но е малшанс...
Тук днес беше само за плажове, добре че съм пуснала щорите и климатика в офиса та се живее.

# 737
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Деси, обади се в кметството в Приморско и питай. В случай, че А. не може да ти помогне. Като напишеш името на семейната къща и адрес, не излиза ли номер за връзка?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 13 550
Нели, не за съжаление. Най-подробна информация е дадена тук, но пак не виждам телефон за връзка
http://www.kvartiri.ltd.bg/%D0%A4%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D0%B0-
Скрит текст:
%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0-%D0%94%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE.htm

# 739
  • Мнения: 5 405
Нели, а може ли, примерно, от сега до 8ми да даваме списъци и от 9ти до 19ти да изпращаме? Да имаме повече време да се организираме с подаръка? Поне аз, че с мойте смени..  Whistling Simple Smile

Деси, и аз не мога да намеря телефон. Много странно са го направили.

# 740
  • Мнения: 105
Здравейте момичета, прибрахме се и ние от море. Бяхме на Китен една седмица, семейно с колежки и деца от съседен на нас град. Забавлявахме се истински, забавно е с деца на море. Плавахме с шхуна. За играта и датите съм съгласна с предложението на Merry. От 18 август сме отново на море, този път Св.Св. Константин и Елена. Ще ми трябва малко повече време, а и книгата на другарчето я поръчвам онлайн.
Топла и изпълнена с положителни емоции вечер! Simple Smile

# 741
  • София
  • Мнения: 3 291
И аз съм "за" тези дати  Heart Eyes Засега се чувствам добре и се надявам до 10 август да не са много по-различни нещата, та ще участвам Wink Три книги, които искам - мога да кажа и от сън да ме бутнеш Wink
Леле, деца, сварих се  Crazy Мислех днес да ходим на планина, но така и не се организирахме  Grinning

# 742
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 Идвам адски скапана, има такива дни, те дори не се случват всяка година, а просто понякога, но като се случат е кошмарно. Умора, изцедена съм откъм емоции, защото това, което правихме, ме натъжаваше и връщаше спомени от детството. Спомените не са лошо нещо, лошото е, когато хората, за които си спомняш, ги няма. Физическият труд ми дойде в повече, добре че не съм на работа и се надявам утре до почина.

 А пък за играта съм съгласна на всякакви дати, дори колкото е по-рано, толкова по-добре. Нямам никакво търпение да я направим вече, дори ми се искаше  да е през юли, но се надявам като е августовска, да има повече желаещи да се включат. Да пускаме списъци до 8-ми тогава, защо не и до 4-ти, 5-ти. Какво толкова да му мислим, заглавия на 3-4 книги всеки има наумени. А пращането,  newsm78, не може ли и него да мръднем по-напред. Например до 15-16 август да пратим. Е, ако някой закъснее, нищо.  Hug

 Който пусне списък, участва.  Simple Smile Heart Eyes

 А някой има ли желание да направи нова тема, че тази е на финала. Тъкмо в новата ще има списъци. Моят е готов, но ще го пусна на новото място.

 Прегръщам ви и ще полегна.  Hug

# 743
  • Мнения: 811
Добър вечер , момичета  Heart Eyes Heart Eyes
Супер са датите , ще помисля още малко за списък и ще го пусна и аз в новата тема Hug
Дано се съберем повечко участници , с нетърпение чакам играта Hug
Нели , дано успееш хубаво да си починеш утре Hug
Аз наминавам да се похваля тихичко , най - накрая днес се начудих и си взех електронна книга.Избора ми е Pocketbook Touch Lux 3.Готина джаджа е .Поразучих я днес.
Лека вечер и нощ на всияки Heart Eyes Heart Eyes

# 744
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лека нощ ви пожелавам и аз Hug!

# 745
  • Мнения: 1 198
Здравейте, на черешата съм и нямам възможност да напиша всичко, което искам, само за играта бих искала да помоля да дръпнем крайния срок за пращане малко по-назад, някъде до към 25ти? Дали ще е удобно за всички?  newsm78 Peace

Иначе, нямам търпение за играта!!  Heart Eyes

Няма да имам възможност да направя тема, ако може някой друг да се заеме Simple Smile  Hug Peace

Хубав следобед на всички!  animal037

# 746
  • Мнения: 811
Здравейте момичета ,
Ако някой не е е почнал да прави темата аз ще я направя Heart Eyes Heart Eyes
Ще гледам да я направя до края на тази вечер  Hug
Изчезвам
 Heart Eyes Laughing

# 747
  • Мнения: 1 198
Дадка, няма лошо, щом ти се прави, само запази първия пост във вида, в който е  Peace 
Картинките естествено не са важни, прави си я по твой вкус  Peace

# 748
  • Мнения: 5 405
Хайде, момичета, в новата тема. Hug

Общи условия

Активация на акаунт