KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛА И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 77

  • 74 244
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391
KARADAYI



Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай  
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма





УЧАСТВАТ


Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.


РЕЗЮМЕ


Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.








СТАРИТЕ ТЕМИ


Любов виртуална ни събра!





Любов реална ни държи духа!



Добре дошли и приятни минути в темата!

Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 23 377
Да се прехвърлим в новия дом.

Галка, благодаря за темичката.   bouquet

Имаме двете най-хубави двойки .  Heart Eyes Heart Eyes

Дано  изпълним и тази тема с много слънчеви новини за Берг, Халит, Кенан и Синем.  
Hug

Последна редакция: вт, 17 май 2016, 14:22 от varna_2

# 2
  • Мнения: 354
Записвам се и Аз!Галка
,благодарско за новата темичка bouquetПрекрасно начало FlutterКолкото и нескромно да звучи,не искам да убидя никого,но  винаги си имаме най-прекрасните теми bowuu Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 12 152
Невероятно красива тема! Дано имаме много хубави емоции с нашите патрони под тази омайна арка от рози и маслинови клонки  Heart Eyes
Галка , благодаря ти миличка! 


Повеждам хорото от нови снимки  Laughing Laughing Laughing


# 4
  • Мнения: 9 760

Благодаря за прекрасната нова тема

Да имаме още много поводи за радост  newsm32


# 5
  • Мнения: 7 091
                              Изключително красива и стилна е новата тема! Heart Eyes Heart Eyes
                                             Благодаря на Галя!  bouquet Two Hearts
                             Надявам се, че ще имаме поводи да я изпълним с много
                               новини, снимки и дискусии за радостни събития!  Grinning Grinning

                        


                 

Последна редакция: вт, 17 май 2016, 17:01 от HELEN60

# 6
  • Мнения: 12 152
  Party Party Party ВИДЕО







и от нинолка  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=WiG_pmSTkxI








Последна редакция: вт, 17 май 2016, 17:57 от косе-босе

# 7
  • Мнения: 5 705
Галка,  Hug  newsm51 много красив дом си ни направила!

Само хубави хабери и снимки да редиме!

Хорото ми се стори почти като нашите  Grinning, ако бях там щях да го играя. :35

Прекрасното момиче на Халит. Grinning

# 8
  • Мнения: 12 152

Хорото ми се стори почти като нашите  Grinning, ако бях там щях да го играя. :35

 Joy

Малко по малко ще стигнем и до зейбека  thumbsup



Видях една булка сама в гората...очаква своя принц  Grinning










Мурат бей - шофьора на Кенан и други роднини с младоженците

# 9
  • Мнения: 15 391

Хорото ми се стори почти като нашите  Grinning, ако бях там щях да го играя. :35

 Joy

Малко по малко ще стигнем и до зейбека  thumbsup


Хади, хади, хади



как беше по тиранти а

# 10
  • Мнения: 9 760
Още една снимка от сватбените маси Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 672
261uuЗдравейте! Hug Ми то това си е право хоро бе! Joy Joy Joy Благодаря за новата прекрасна темичка  Галка! Косе за видеото и снимките благодаря и на всички хулиганки за споделеното! bouquet bouquet bouquet

# 12
  • Мнения: 15 391
Добро утро!  Hug Hug Hug

Ей, така сме днес...  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Успех на зрелостниците на матурите днес!  Praynig

Поздравче  Party



Сетих се да питам, тез двечките девойки тази есен щяха да са заети с Киво, нали?

# 13
  • Мнения: 23 377
Добро утро!  Hug Hug


# 14
  • Мнения: 5 705
Добро утро!  Hug

Хубав ден и слънчево настроение!  Nature Sun With Face

Общи условия

Активация на акаунт