Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 37

  • 125 028
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 70
Може ли да ми  кажете някоя марка розова вода,но такава от която наистина сте доволни и матиращ и траен фон дьо тен.Аз днес си взех розова вода на  Agiva  ,ще споделя ако съм доволна,а какъв е ефекта от тази бронзираща пудра на Катрис омазнява ли и блести ли много,като основа ли я ползвате,на мен от бялата основа на Катрис ми излязоха малки, ситни пъпчици по челото и на бузките малко

# 121
  • Мнения: 433
Бронзиращата пудра на Катрис я ползвам за контуриране на скулите и понякога на носа. Не ми омазнява и не блести. Със светла кожа съм  и ползвам цвят Медиум, за да стане сянката.
Розова вода ползвам на Престиж и съм много доволна. Обтривам лицето сутрин и вечер и много ми помага, когато ми излезе тук там някоя пъпчица. Simple Smile

# 122
  • Мнения: 913
Благодаря за отговора, pandishpandichka  bouquet

# 123
  • Мнения: 345
Розова вода ползвам на Милва от години и съм много доволна Simple Smile скоро пробвах и на Ейвън и тя ми допадна.

# 124
  • Мнения: 765
Скрит текст:
Бронзиращата пудра на Катрис я ползвам за контуриране на скулите и понякога на носа. Не ми омазнява и не блести. Със светла кожа съм  и ползвам цвят Медиум, за да стане сянката.
Розова вода ползвам на Престиж и съм много доволна. Обтривам лицето сутрин и вечер и много ми помага, когато ми излезе тук там някоя пъпчица. Simple Smile

И аз съм доволна от розовата вода на Престиж.

# 125
  • Мнения: 70
Аз днес си взех хининова вода на Милва,мисля да си помажа малко коренчетата с нея,въпреки че имам коса до кръста много ми изтъня и състоянието и се влоши ,та имаме ли отзиви за тази хининова вода,иначе от розовата на Агива съм доволна

# 126
  • Мнения: 5 128
Аз почти привършвам хининовия шампоан на Милва, доволна съм  Peace

# 127
  • Мнения: 814
Доволна съм от олиото на Орзен за суха коса.Ухае страхотно и доста трайно! Heart Eyes
Скрит текст:

# 128
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 525
Аз почти привършвам хининовия шампоан на Милва, доволна съм  Peace
И аз съм доволна от този шампоан.

# 129
  • Мнения: 70
Препоръчайте ми измиващ гел за мазна кожа,някой ползвал ли е на Биодерма себиум гела

# 130
  • Мнения: 885
Препоръчайте ми измиващ гел за мазна кожа,някой ползвал ли е на Биодерма себиум гела
страхотен е Peace

# 131
  • Мнения: 1 557
И на мен ми харесва, но си го вземам като е на промоция  Peace

# 132
  • Мнения: 70
И на мен ми харесва, но си го вземам като е на промоция  Peace
Благодаря ви ,още утре съм в  Лили да си го взема...Simple Smile .Преди 4 дена станах на 30 и малко се стресирах...Simple Smile сега само козметика ми е в главата и знам че след 30 трябва още повече да се грижим за кожата си

# 133
  • Мнения: 678


Силно препоръчвам тази бронзираща пудра на дамите със светла кожа. Ухае прекрасно и трайно на кокос! Не оранжавее - много е важно за мен.  Трайна е и е матова, без блестящи частици - страхотна за контур.

# 134
  • Мнения: 765
Аз вчера си взех околоочен крем на Балеа с уреа. Laughing Исках да е само хидратиращ,че ми се появи едно сухо петно точно под окото.Само снощи си сложих,но сякаш днес очите ми са малко подути.Дали е възможно да е от него?Или защото днес спах до по - късно?! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт