КАКВО ПОВЕЧЕ НЯМА да КУПЯ - тема 9

  • 179 623
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 987
Отдавна не съм се прекарвала с нещо, най- гаден спомен са ми някакви маслини в буркан от Лидл.  На сироп за кашлица миришеха, ужасни

# 16
  • Мнения: 613

Точени кори за баница Белла, слепени от едната страна изцяло и се накъсаха  Confused

+1 . За 1 месец 3 пъти им дадох шанс... Мисля,че е достатъчно и повече няма да купувам от тях.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 765

Точени кори за баница Белла, слепени от едната страна изцяло и се накъсаха  Confused

+1 . За 1 месец 3 пъти им дадох шанс... Мисля,че е достатъчно и повече няма да купувам от тях.


няколко пъти вече взимам Одрински и правя баницата по рецептата им и става уникална.

# 18
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Аз пък съм разочарована от бутер тестото на Белла.
Беше в срок, но страшно много лепнеха листовете, повече от нормалното. Направи ми впечатление, че много се "къса" тестото, голям зор видях докато оформя бутерките. След изпичане има неприятен тежък вкус, най-вероятно от маргарина или там каквото са слагали, масло не е със сигурност. Може и аз да съм попаднала на кофти партида, знам ли?

# 19
  • Мнения: 20 168
Заради фалшивото сирене! Обявиха всички марки-менте в сайта на млекопреработвателите
http://petel.bg/m/index.php?action=view&id=156828&opinion=

# 20
  • Мнения: 2 820
Не бих купила лук от Кауфланд - винаги е някакъв мек, доста развалени глави има. Единствен плюс отчитам, че можеш да си избереш сам, но като няма от какво, какво да избираш? От развалено по-развалено?
И аз се присъединявам към това мнение  Peace Последният път с триста зора намерих три горе-долу ставащи главички лук.

# 21
# 22
  • Мнения: 4 500
Да, наистина и бутер тестото на Белла не струва. Като правих бутерки с кашкавал, после миришеха на стара мазнина от фритюрник. Пробвала съм със същото тесто и пълнежа да е с домашно сладко от вишни, и пак мирише на гранясало  Sick
Тоест проблема си остава в тестото.

# 23
  • Мнения: 5 128
По въпроса със сиренето аз купувам от години само "Елена". Не го видях в коментираните сирена от посочените линкове. Качеството си му е добро, харесвам го на вкус и не го сменям с друго. Не очаквам, че е най-издържано като качество на производството, но вярвам, че е от добрите марки сирена.

# 24
  • Мнения: 20 168
Тук е цялата таблица със всички сирена, доста интересна информация има.
http://aktivnipotrebiteli.bg/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82/151/%D0%A2 … %D0%B5-%282016%29

# 25
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 810
 Thinking Така като гледам май трябва и сирене вече да не ядем.

# 26
  • Мнения: 679
Не бих купила лук от Кауфланд - винаги е някакъв мек, доста развалени глави има. Единствен плюс отчитам, че можеш да си избереш сам, но като няма от какво, какво да избираш? От развалено по-развалено?
И аз се присъединявам към това мнение  Peace Последният път с триста зора намерих три горе-долу ставащи главички лук.

И аз се присъединявам. Откак пазарyваме от Каyфланд, ходим да кyпyваме лyк от дрyги места. Също така магданозът им редовно е от онзи големия, който няма никакъв аромат. Имат и магданоз в саксии, но един ден го дyших и изобщо не ми миришеше на нищо. Така, че лyк и магданоз - от кварталните магазинчета или Лидл.

# 27
  • Мнения: X
Отдавна не съм се прекарвала с нещо, най- гаден спомен са ми някакви маслини в буркан от Лидл.  На сироп за кашлица миришеха, ужасни
Виж състава явно с босилек или мащерка. Най  - гадният сироп за кашлица е с босилек.

# 28
  • Мнения: 10 061
Отдавна не съм се прекарвала с нещо, най- гаден спомен са ми някакви маслини в буркан от Лидл.  На сироп за кашлица миришеха, ужасни
Виж състава явно с босилек или мащерка. Най  - гадният сироп за кашлица е с босилек.
2 в 1  Joy

# 29
  • Мнения: X
Ми супер поне болести гони  Joy

Общи условия

Активация на акаунт