SportsDirect-69

  • 121 475
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 97
Ами до този, защо иначе платих скъпата доставка.  Не е ли от 2 до 4 работни дни.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 209
Ами до този, защо иначе платих скъпата доставка.  Не е ли от 2 до 4 работни дни.

Лично аз не съм ползвала  по-скъпата доставка , но 2-4 дни е транспорта , което не включва обработката на поръчката . Изобщо не ми се вярва пусната поръчка във вторник в петък да е в БГ и то на адрес . Peace

# 167
  • София
  • Мнения: 502
Аз съм я ползвала бързата доставка веднъж по погрешка и дойде за 3-4 дни до адреса ми. Според мен има огромен шанс да дойде тази седмица.

# 168
# 169
  • Бургас
  • Мнения: 2 057
Имам дамско uk8, отговаря си. Изключително топло и удобно яке.

# 170
  • Мнения: 262
аз лично много харесвам всичко на SoulCal Simple Smile
Имам зимно яке, доста тениски. На мъжа ми обувки и яке. Много съм доволна.

# 171
  • Мнения: 2 880
здравейте!

тези чанти поръчвал ли ги е някой? http://bg.sportsdirect.com/soulcal-mini-gadget-bag-705292?colcode=70529203 дали наистина мерските са верни, 23 инча са доста ми се струва, а пише Мини  newsm78
предложете нещо поръчвано, подобно  Hug

# 172
  • Мнения: 19 007
здравейте!

тези чанти поръчвал ли ги е някой? http://bg.sportsdirect.com/soulcal-mini-gadget-bag-705292?colcode=70529203 дали наистина мерските са верни, 23 инча са доста ми се струва, а пише Мини  newsm78
предложете нещо поръчвано, подобно  Hug

Според мен са 23 см

# 173
  • Мнения: 16
Момичета искам да ви предупредя,че със сайта на спорт дайрект става нещо притеснително,аз лично след 8 годишно ежеседмичто пазаруване спирам.Първо  една от пратките ми стои от 11 дни бракувана от Ди Ейч Ел в Унгария,изпратих над 20 мейла и никакъв отговор от тях,което е странно досега винаги системата им връщаше поне циркулярен мейл с входящ номер на  случая-сега нищо.Погледнах коментарите на страницата им във Фейсбук и ми стана лошо.В Англия са подпукали веригата за нечовешките условия на труд и всякакви проверки.Още доста хора се оплакват ,че  им няма поръчките и не им отговарят.Може да прочетете,а забелязах че някой от по-острите коментари им ги трият.В понеделник внасям жалбата си в ЕПЦ срещу тях,за да си получа парите.Не съм вярвала,че ще се стигне до тук.
Ето публикация за проблема с тази вирига:
How about you use that Open Championship on your workers http://www.huffingtonpost.co.uk/entry/sports-direct-workers-work … e4b0e3583c78e436?

# 174
  • Мнения: 2 180
Това за нечовешките условия на труд го знаем отдавна още откакто излезе филм, правен със скрита камера, след който бях потресена. За всяка наша рекламация някой работник получава 1 наказателна точка, а при 5 бива уволнен. От тогава спрях да пиша за криви тегели и грешно изпратени размери на евтини стоки.  Confused
Дано нещата се оправят с поръчката ти.
Всъщност не разбирам как така пратката е бракувана? След като е в Унгария и пътува, не би трябвало да търсим проблем в СД, а по-скоро в засилените мерки след атентатите и нещо ако е станало по трасето не дай си Боже...

# 175
  • Мнения: 16
От Ди Ейч Ел ми обясниха,че пратката е пристигнала  намокрена и се опитват да се свържат със спорт директ,защото те са изпрялащач и трябва да направят разпореждане.Ясно е ,че DHL ще изплатят застраховка на спорт директ.Но аз съм поръчала от спорт директ,платила съм на тях и са длъжни да ме уведомят,че има проблем и какво следва-пари ли ще пращат,наново ли ще я пращат??А от 11 дни вече ,над 20 мейла на 2-та им адреса и не оттоварят.Досега  никога не съм имала проблем с кореспонденция с тях.Виждам,че има и  други със същите проблеми.Аз от своя страна трябва да седя и да чакам незнайно колко някой да се сети ,че ми е взел пари и трябва да върне информаця какво става.Доста патова ситуация.
И пратката не пътува,а от 13.07 стои в Унгария,там е проблема.

# 176
  • Мнения: 1 329
http://bg.sportsdirect.com/pierre-cardin-plain-shorts-mens-35912 … ?colcode=35912808 A тези дали са уголемени? Мъжо попринцип носи L тукашната номерация, та мисля пак L да поръчам,но по-напред в темата видях, чее 2 модела са оголемени,та се чудя за този... Thinking
И Едни боксерки на Lee Cooper ще поръчвам, http://bg.sportsdirect.com/lee-cooper-5-pack-boxer-shorts-mens-4 … ?colcode=42919490 мисля пак L. Някой,ако може да помогне с размери?

# 177
  • Мнения: 22
Здравейте,
продавам маратонки купени от SportsDirect, оказаха се тесни.

http://olx.bg/ad/puma-future-cat-novi-maratonki-ID6b034.html

# 178
  • Мнения: 1 454
Здравейте, някой поръчвал ли е тези детски обувки http://bg.sportsdirect.com/soviet-zodiak-jnr63-055135?colcode=05513522
Интересува ме, ако можи да ми измери стелка на номера 2/34/ или 3 /36/
Гледам, че няма междинен номер от тях, а синът ми носи 35 номер с аванс Peace

# 179
  • Мнения: 15
От Ди Ейч Ел ми обясниха,че пратката е пристигнала  намокрена и се опитват да се свържат със спорт директ,защото те са изпрялащач и трябва да направят разпореждане.Ясно е ,че DHL ще изплатят застраховка на спорт директ.Но аз съм поръчала от спорт директ,платила съм на тях и са длъжни да ме уведомят,че има проблем и какво следва-пари ли ще пращат,наново ли ще я пращат??А от 11 дни вече ,над 20 мейла на 2-та им адреса и не оттоварят.Досега  никога не съм имала проблем с кореспонденция с тях.Виждам,че има и  други със същите проблеми.Аз от своя страна трябва да седя и да чакам незнайно колко някой да се сети ,че ми е взел пари и трябва да върне информаця какво става.Доста патова ситуация.
И пратката не пътува,а от 13.07 стои в Унгария,там е проблема.

Нека помислим малко логично.
1. Ако пратката е пристигнала намокрена в Унгария, то от СД каква вина имат? От ДХЛ им връщат недобре опаковани пратки още в Англия, какво остава за намокрени..
2. Щом ДХЛ се опитват да се свържат с тях (логично не са се свързали, отново не смятам, че е редно директно да се хвърля вината към СД), какво очакваш да те информират, при условие, че и те не знаят за проблема? Освен това, срокът за доставка ти е до 30 дни, освен ако не си си платила експресната доставка. Това, че сме свикнали за седмица и малко да пристигат е бонус.
3. 20 мейла за 11 дни е скандално. Всяка читава служебна поща би прехвърлила съобщенията ти в спама, така, че не очаквай отговор, докато не наваксат с основната поща (най-вероятно ще ти отговорят, защото преглеждат и спама понякога).

Извинявай предварително, не искам да те засегна, това важи за всички, които очаквате някое човече да стои без работа и да чака с трепет вашия имейл. Пускайки по толкова съобщения не само, че не помагате на себе си, а пречите и на всички останали, вашите имейли губят времето на хората, които отговарят и на нас! Отговаряли са ми от същия ден до след 3 седмици. Имал съм случай и месец без отговор и като им показах, че съм им писал с дата и час, хората си ми се извиниха и разрешиха казуса, та не се притеснявайте, не са бай Хан Шун Мон Кон, който се чуди как да ви вземе някой лев/лира и да се покрие. Избрали сме да пазаруваме онлайн и сме се съгласили с условията им, ако не ни харесва - във физическите обекти може да се намерят чудесни заместители, че и същите стоки още на момента.

Общи условия

Активация на акаунт