Любими женски имена?

  • 7 863
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 178
Много харесвам името на дъщеря си-Тония,а също:Александра,Ивайла,Тара,Лилия .....

# 46
  • София
  • Мнения: 5 079
Миа, Мария, Елина, Милена, Мила, Ния, Дея, Рая, Дарина, Надежда, Невена  Peace Peace Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 39 761
Доста са
Мария, Ева, Диана, Дияна, Джулия, и т.н.

# 48
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Страшно много харесвам Селена,но не кръстих дъщеря си така,защото е прекалено извъртяно за мен.

# 49
  • Мнения: 523
ребека, естер, беата (харесвам си името:mrgreen:) ема, леа, гергана, диана...абе има и още ама сега не се сещам:)

# 50
  • Мнения: 2 096
Рая, Силвия, Емилия, Виктория, Наталия, Лидия, Мария, Габриела, Вероника,...

# 51
  • Мнения: 600
Сияна (дъщеря ми, тя наистина е като сияйно слънчице)
Магдалена
Мая
Александра
Ралица
Рада
Каролина
Доника
Ема

# 52
  • Мнения: 532
1.Моника
2.Габриела
3.Антония
4.Юлия

# 53
  • Мнения: 2 550
Моника, Вероника, Симона, Катерина, Катарина, Катрин, Биляна, Александра, Мария...има и още Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 2 530
Обичам български имена и между тях най- любимо ми е НИЯ.Следват Христиания / така се казва голямата любов на Захарий Зограф/, после Елица от "Време разделно",Яна и не на последно място моето Рада.

# 55
  • София
  • Мнения: 3 787
Рая,Лора,Йоанна

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 372
Ами Rolling Eyes  Ана Анастасия Александрина Адриана Анджелика Августина Беатрис Божидара Белослава Верджиния Вероника Дара Дария Даяна Ема Peace Ева Евдокия Елисавета Елизабет Елиза Елица Елиана Елинор Жанет Жанета Жулиета Жулияна Ивияна Ивана Георгия Кристияна Кристия Кристел Кристен Карина Лаура Леда Мартина Мая Невена Пролетина Peace Преслава  Сесилия Славяна Савина Силвина Симона Християна Христина Яна Цветлена Цветелина  Рада Радина Рая Цветомира с всяка буква си имам почти но ако имам трето и е момиче ще е Пролетина  :peace newsm10

# 57
  • Мнения: 388
Натали,Габриела,Даяна,София,Рая!

# 58
  • Мнения: 5 317
Александра,Ася,Анета;
Борислава,Биляна;
Ема,Ева,Елица;
Ина;
Викториа;
Милена;
Симона;

# 59
  • Мнения: 76
Ако имам момиченце ще го кръстим Александра- много силно име, също много ми харесва Ивана, но мъжа ми не може да го възприеме

Общи условия

Активация на акаунт