Как да се предпазим от изгаряне без козметика

  • 6 682
  • 137
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 9 472
Определено коzмети4ните гиганти са намерили на4ини и методи да "zарибят" хората с продуктите си.Това става най лесно с всяване на паника от вреда на определено неЩо и естествено идваЩото на помоЩ новоиzмислено противодействие.По лабилните хора веднага се хваЩат на вьдицата,други се zамислят,трети веднага отхвьрлят.Пробата явно си zаслужава,след като населението масово се маже с какво ли не...От страх.
Oх, това за зарибяването ми звучи леко обидно Wink. И чак, пък, лабилни хора..... Naughty
Има доста верни неща в това, което си написала, но мисля, че биеш на някъде. Thinking Като, че ли нещо друго искаш да кажеш, ама то ще си покаже. Wink

Пък ако беше верно това за мазането и за страха на хората, то нямаше да има теми като тази Wink. Определено хората още не са се научили как да се пазят и да се грижат за кожата си, щом повечето от тях още посещават солариуми без да им пука, ползват кремове за лице без фактор и пр. и пр. да не се впускам, че ще настане спор голям...
Така, че си на грешна следа в това отношение. Naughty

# 136
  • Мнения: 4 150
@Копче,ти сега да не иzлеzе,че си zараzена лабилна особа?Или пьк да се чувстваШ обидена?Това не сьм го насочил нито кьм теб,нито кьм някой друг от форума.
Зарибяването го каzах като опит на магнатите да накарат едно дадено население да почувства необходимост от техните продукти.Това важи zа всяка стока на паzара.Не само zа коzметиката.В някои бранШове имат по силни и иzпитани методи,в други по малко интересни.
Някои хора са "лабилни" оzначава,податливи кьм "zарибявка",други са "непукисти" кьм реклами.
Сега дали ме раzбираШ? newsm78

Цитат
Определено хората още не са се научили как да се пазят и да се грижат за кожата си, щом повечето от тях още посещават солариуми без да им пука

Това определено отговаря на истината,както и zа много други неЩа (не само zа солариум и кремове).
Неzнам zа каква греШна следа говориШ,след като не сьм никакьв следотьрсач. Wink


Чета

Цитат
В това не съм съвсем убедена. Тези петна може да са в следствие на хормонален дисбаланс, защото част от тях се появиха по време на бременността
.

Не си убедена,но пьк каzваШ,4е петната МОЖЕ да са от хормоните.Т.е и ти неzнаеШ от какво са.Това,4е има симптоми по време на една бременност не оzначава,че всички са на хормонална основа.Човек не е иzграден само от хормони.Това,че имаШ на лицето го намирам zа много сладко и чаровно.Раzбира се,аz сьм човек,който цени естествената естетика.
Ако толкова те притесняват има мейк ап zа покриване.Но Щом кожата ти тендира кьм теzи петна,те винаги Ще иzлиzат,дори и да не прекаляваШ с сльнцето.

На всички мами и не мами,желая хубава и zдрава кожа.  bouquet




# 137
  • Мнения: 18 542

Не си убедена,но пьк каzваШ,4е петната МОЖЕ да са от хормоните.Т.е и ти неzнаеШ от какво са.Това,4е има симптоми по време на една бременност не оzначава,че всички са на хормонална основа.Човек не е иzграден само от хормони.Това,че имаШ на лицето го намирам zа много сладко и чаровно.Раzбира се,аz сьм човек,който цени естествената естетика.

Да казвам може, защото наистина не съм убедена. По тази причина все се каня да отида на кожен (имам и няколко бенки, които са ми подозрителни та...).

Ако толкова те притесняват има мейк ап zа покриване.Но Щом кожата ти тендира кьм теzи петна,те винаги Ще иzлиzат,дори и да не прекаляваШ с сльнцето.

Това е така, но идеята е да са възможно най-незабележими  Wink
Специално за петното, което имам предвид...никакъв мейк ап няма да може да го скрие.

Общи условия

Активация на акаунт