Къде в София е най-добре за вадене на трета сливица?

  • 905
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 838
Къде е най-добре за вадене на трета сливица на дете на 5г.?
Препоръчаха Каспела в Пловдив, но аз предпочитам в София.
По принцип мисля за Токуда, но съм чувала различни отзиви.

# 1
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте, на брат ми му извадиха третата сливица в Токуда преди 6-7 години. До сега няма проблеми и е изключително доволен. Не знам име на лекар, но мога да попитам!

# 2
  • Мнения: 105
На мен са ми вадили сливиците в 5-та Гарадска, но не помня името на професора.Тогава бях доста големичка, но задари детския ми размер , ме настаниха в детското отделение:) Децата на 4-5-6 години ги приемаха сутринта , вадиха им сливиците и след обяд вече ги изписваха. при мен беше малко по-различно ( заради възрстта, най-вероятно) и поседях 3-4- дни в болницата. Тогава много исках да съм отвово дете, защото при тях всичко ставаше много бързо, дори говориха след това, а аз дълго време гъг не можеш да кажа:( Така че с една дума, там си бяха супер специалисти и много грижовни към децата!

# 3
  • София
  • Мнения: 63
Къде е най-добре за вадене на трета сливица на дете на 5г.?
Препоръчаха Каспела в Пловдив, но аз предпочитам в София.
По принцип мисля за Токуда, но съм чувала различни отзиви.


Според мен не е толкова важно къде, а кой ще извърши операцията. УНГ, при когото водя дъщеря ми е много добър, дори ни спаси от изваждане на сливици. Ако ви интересува, пишете на лични и ще дам координати.

Иначе знам, че в София Мед извършват процедурата с лазер и възстановяването става много по-бързо, но нямам отзиви за лекар там.

# 4
  • Мнения: 1
Къде е най-добре за вадене на трета сливица на дете на 5г.?
Препоръчаха Каспела в Пловдив, но аз предпочитам в София.
По принцип мисля за Токуда, но съм чувала различни отзиви.


Според мен не е толкова важно къде, а кой ще извърши операцията. УНГ, при когото водя дъщеря ми е много добър, дори ни спаси от изваждане на сливици. Ако ви интересува, пишете на лични и ще дам координати.

Иначе знам, че в София Мед извършват процедурата с лазер и възстановяването става много по-бързо, но нямам отзиви за лекар там.

# 5
  • Мнения: 50
аз мога да препоръчам Д-р Бегов

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт