Filorga - красива всеки ден! - тема 6

  • 139 364
  • 762
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 257
Проверих ги. И те не доставят до Щатите да му се невиди. Тук в официалния сайт тези които планувам да взема са по $79 всеки, получавам с тях подарък тревъл кит на Time Filler 15ml+Time Filler Eyes 4ml+ Meso+ 10ml+ Micellar 50ml и отделно 3 мостри по избор.

То на тези цени все едно си плащам всичко.

# 181
  • Мнения: 3 118
Проверих ги. И те не доставят до Щатите да му се невиди. Тук в официалния сайт тези които планувам да взема са по $79 всеки, получавам с тях подарък тревъл кит на Time Filler 15ml+Time Filler Eyes 4ml+ Meso+ 10ml+ Micellar 50ml и отделно 3 мостри по избор.

То на тези цени все едно си плащам всичко.

Защо не питаш дали енцо не доставят до щатите и колко би ти излязла доставката. Там цените са доста прилични. А доставят със спиди, те имат доставка до Щатите.

# 182
  • София
  • Мнения: 35 942
Проверих ги. И те не доставят до Щатите да му се невиди. Тук в официалния сайт тези които планувам да взема са по $79 всеки, получавам с тях подарък тревъл кит на Time Filler 15ml+Time Filler Eyes 4ml+ Meso+ 10ml+ Micellar 50ml и отделно 3 мостри по избор.

То на тези цени все едно си плащам всичко.
Този трaвъл кит, аз го взех, от Фармашоп, на 16,95€, което си е много изгодно.

# 183
  • Мнения: 10 257
Благодаря ви bouquet. Ще попитам и в Ензо и ще си изчисля каква става далаверата с доставката newsm78. Нещо май има с конфликт на интереси и спряха доставките за Щатите по-известните сайтове за маркова козметика. Керастаз и него вече спряха да го доставят за Щатите от вън....

Макар, че и на по-висока цена да ги взема, сигурно ще има да ги ползвам цяла година и може и да се прежаля в крайна сметка и да си спестя разтакаването. Като си вземах Есте Лаудър и ми се видяха толкова малки бурканчетата, а колко време край нямат. И сега пък като напирам и да си купувам друго ама съвсем не им се вижда краят Crazy. Та ще разпитам и в Ензо и ако е голяма тупордия за 1-2$ разлика, ще поръчвам от където ще дойде най-бързо.

Пак да ви попитам ( denis-че Heart Eyes ако може...и на мен да кажеш Blush) Deep Fill с друг ли е заменен? Не го намирам никъде. Случайно да не е с Time Zero (че пак някъде четох, че бил разработен за 4 вида бръчки). Или това са кремове с различно предназначение?

Благодаря bouquet bouquet bouquet

# 184
  • София
  • Мнения: 35 942
........Пак да ви попитам ( denis-че Heart Eyes ако може...и на мен да кажеш Blush) Deep Fill с друг ли е заменен? Не го намирам никъде. Случайно да не е с Time Zero (че пак някъде четох, че бил разработен за 4 вида бръчки). Или това са кремове с различно предназначение?

Благодаря bouquet bouquet bouquet

Deep-Fill е спрян от производство преди 2 години. Няма аналог за момента.
През 2014 /ако не бъркам/  смениха формулата. Старият беше с плътна консистенция, розов на цвят
Новият беше бял, като гел. Първата формула беше много по-добра.

# 185
  • Мнения: 10 257
Много благодаря bouquet. Значи, ще ползвам каквото съм си решила Structure–ите както и нощния, пък дано видя някакъв ефект. То е ясно най-бързо и най-видимо какво трябва да се направи, но за сега средствата само за Филорга стигат Blush.

# 186
  • Мнения: 388
Привет момичета,
скорошни отзиви от Time Filler Eyes дали има? /Видях по-напред в темата едно не много ОК мнение/ Боря отпуснат горен клепач, хлътнал долен, фини линии под окото. В момента не е наличен в Ензо, кой друг продукт според вас е аналогичен?
/Eyes Аbsolute за сега не ми е оферта, много скъпо ми идва/
 bouquet

# 187
  • Мнения: 1 270

vici75, в американския вариант на Енцо има промоция на Филорга, може да погледнеш дали те устройват цените:
https://www.notino.com/filorga/

# 188
  • София
  • Мнения: 119
здравейте момичета
на 38 години съм и искам да пробвам крем на филорга. кожата ми е комбинирана, като най вече се омазнява в т-зоната. интересуваме по скоро от нощен крем (защото сутрин не слагам защото имам чувството, че ми се омазнява повече кожата) и околоочен. ако може да ме ориентирате кой крем е най подходящ. благодаря ви много.

# 189
  • Мнения: 10 257

vici75, в американския вариант на Енцо има промоция на Филорга, може да погледнеш дали те устройват цените:
https://www.notino.com/filorga/



 bouquet bouquet bouquet bouquet Да от там ще ми е следващата поръчка. И те се преименовали от beautyspin.

# 190
  • Мнения: 78
Здравейте момичета  Grinning Отново да се наредя и аз в редиците на ползващите Filorga... След раждания, кърмения и чудеса - отново малко глезене за мен самата.

Сега за пръв път пробвам Sleep and Peel и съм много доволна. Купих си и по стар навик и Meso Mask, но съм забравила как се ползва, а изхвърлих кутийката... Ще ми припомните ли? Колко пъти на седмица се правеше, колко време трябваше да стои, дали се миеше след това лицето, мажеше ли се след това с крем...

По стари спомени и интуиция, сложих от маската, постоях 20 минути, тя попи почти цялата, след това леко изплакнах лицето само с вода и подсуших и не сложих нищо след това, дори същата вечер и Sleep and Peel не сложих...

Благодаря за помощта предварителнло  Heart Eyes

# 191
  • София
  • Мнения: 35 942
здравейте момичета
на 38 години съм и искам да пробвам крем на филорга. кожата ми е комбинирана, като най вече се омазнява в т-зоната. интересуваме по скоро от нощен крем (защото сутрин не слагам защото имам чувството, че ми се омазнява повече кожата) и околоочен. ако може да ме ориентирате кой крем е най подходящ. благодаря ви много.
Според мен, Time Filler MAT и околоочен Time-Filler Eyes

Leda
За Meso Mask - един път седмично, в продължение на един месец, а след това -  на две седмици, за два месеца. След това я ползваш, както прецениш, в зависимост от нуждите на кожата.
Нанася се дебел слой от маската върху цялото лице, шия и деколте, както и върху зоната на околоочния контур, оставя се да действа между 15 до 30 минути, отстранява се и се изплаква обилно с вода.

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 11:43 от denis.

# 192
  • София...........
  • Мнения: 955
Здравейте Simple Smile
Може ли някой да сравни тези два продукта?
- Filorga Time Zero Мултикоригиращ серум за лице против бръчки
- Filorga Meso+ Антиейдж серум за лице

Защото все не мога да си намеря тестери на техни продукти съм решила да си купя някой от промо комплектите. И двата промо комплекта имат Filorga Time-Filler Силно концентриран крем за лице против бръчки + Filorga Time-Filler Eye Крем против бръчки за околоочен контур. Различават се по серума и цената.
На 44 г. съм , смесена кожа, имам само 2-3 мимически бръчки на челото.

Благодаря  bouquet

Последна редакция: вт, 17 яну 2017, 15:55 от divna_

# 193
  • Мнения: X
На мен Мезо+ ми направи реакция заради ретинола,иначе е лека,попивна консистенция, каквато е и на Тайм зеро.
Тази сутрин тествах Time Zero и споделих впечатления тук. Апликирала съм от сутринта заедно с Тайм Филър и след близо 6 ч. нямам никакъв кир ефект като прокарам пръсти по кожата,което ми говори,че добре попива  и навярно в състава няма чак толкова силикони,както в някои други техни продукти,което ми предизвиква ронене или пресичане като ги наслагвам един върху друг,а някои дори и самостоятелно намазани се "държат" така.

# 194
  • Мнения: 289
Здравейте отново, включвам се с много положително мнение за Nutri Filler Lips. Ползвам го от 3 дни и съм очарована. Прави всичко, което обещава - устните ми са подхранени, гладки, пухкави и обемни, забелязвам и разлика в цвета.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт