Упойка Диприван

  • 1 938
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 597
Здравейте , търсих информация за упойка Диприван , но не намерих кой знае какво .

Та , във вторник ме подложиха на абразио с тази упойка . Вчера сутринта получих сърцебиене , но беше за кратко и цял ден се чувствах добре . Но вечерта , когато си легнах към 10,30 отново започна прескачане на сърцето , ритъма ту се ускоряваше , ту намаляше ...така до 2 през нощта . Четох , че често се наблюдават такива странични ефекти . Нормализирах ритъма с валидол .

Въпроса ми е към други , които са има интервенция с такава упойка . За колко време се изчиства от организма и колко дни да очаквам евентуално да имам смущения и доколко случилото се може да се дължи на нея ?

# 1
  • София
  • Мнения: 23 165
търси профопол, то е същото, ако ти трябва информация.
аз имам над 20 такива упойки, точно този ефект не съм го имала, обикновенно е гадене, замайване, сънливост. всичко отминава до следващата сутрин.
според мен ако продължава обърни се към лекар  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 09 юни 2016, 11:26 от бамбарадамбара

# 2
  • Мнения: 3 597
Благодаря ! Ще се консултирам с лекар , ако и днес получа нарзположение . Не съм сигурна дали е от упойката , защото и друг път съм имала смущения в ритъма при лоши емоции . Посещавала съм кардиолог няколко пъти и по принцип нямам проблем със сърцето . Може би се дължи на шока и лошото преживяване .

# 3
  • Мнения: 4 500
Имам 2 упойки с това, за 2-3 дни преминава  Hug Точно сърцебиене и омекване на колената  Confused

# 4
  • Мнения: 3 597
Мерси Nefertarri . Вече минаха два дни , значи , ако е от упойката скоро трябва да спре .

Общи условия

Активация на акаунт