СепТемвриЙскатА Мама доБра шАри ПъстРи яйчИца за ПослушнИте ДецА!!!

  • 10 104
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 181
Ми аз пак ще се пооплача.През ноща Стела повръща.Не знам от какво.Със сигурност е от ядене.Повърна си супата на цели картофчета и си мисля че е от нея,но тя пък е от кухнята newsm78.Следобяд и дадох няколко черешки и за тях също се чудя.
Сега есетествено съм като парцал от неспането и ми е лошо и ми се вие свят Rolling Eyes.Цяла сутрин оправям пораженията
Оплаках се Laughing
Поздрави

# 271
  • Мнения: 1 283
Зравейте,нищо ново при нас, освен жегата! Tired

Вярка,честито започване на работа!  bouquet

Галка,дано да не е нищо сериозно!Цункай малката сладка Стеличка! Heart Eyes


Ходим си на градина и на даскало и това е в общи линии.Следобяд ходим на парка.Вчера обаче пропуснахме,че цял ден чаках един техник да дойде. Crazy Холи като го видя понечи да ревне,но той взе да я закача и тя започна да му бърбори! hahaha Беше голям симпатяга и Холчита за да не остане незабелязана извади вдин гердан от шкафа,сложи си го и веднага изтърча да му се покаже! Joy Беше много смешна,на мама кокетката! Flutter
Сега излизам,но по-късно мога да се включа,ако има някой на линия да си полафим малко! WinkЧаооо!Пращаме ви по един цунк от далечна и гореща Канада! Hug

# 272
  • Мнения: 1 403
Ей маймуни къде сте бе  Hug откога не съм писала  #Silly Сега сме малко на гости и веднага сядам да вида кво правят мамите  newsm62 В къщи правим ремонт и нямам комп. 4е няма къде да го турна  ooooh!
Галка може да е от жегата да е повърнала. Емили по цял ден не яде нищо,направо ме побърква. И кви магарии прави ве4е направо незнам  smile3511 само ме ядосва а и вкъщи с този ремонт такава мръсотия и така съм се изнервила и аз, 4е  Banghead Мислех да скокнем до бургас ама май няма ще видим кат свърши мъжо може да ходим заедно   car003 тамън и  пове4ко да се стопли за   grinning039
Мимис стискам палци мъжти да си намери по хубава работа от старата. Не се от4айвайте вси4ко ще се нареди. . Успех му пожелавам newsm10 Айде ставам,4е ме 4ака студен джин с тоник  newsm53

# 273
  • Мнения: 3 537
Охо, привет и от нас Grinning
Нас в Борово тука 2 дена ще ни отнесе вятъра еййййй, отвратително е ,днеска е и хладно Tired
Иначе Жожи горе-долу се оправя.
Ми така 3-4 дена от ваксините кисел,мрънка яко, изнервям се толкова много от това мрънкане,че ми идваше да се скрия някъде .А пък тъкмо мина температурата от ваксините и айдееее ,налепи по гърлото от сополи и айде повръщаници здраво 3 дена, Tired караме на фотосинтеза от 1 седмица.Вчера да чукна е малко по -добре мината температурите и го захранвам по -малко с супички ,по половин бурканче изяжда, пак е нещо, и дано си влезе в ритъм както преди PraynigСега се гониме 100 чеса да пие сиропа,да му слагам капките в носа,пие  глюкоза, даже и калциев глюконат взех за всеки случай....абе купон Mr. GreenКак нямаме пералня 3 дена повръщаници и ръцете ми станаха мазало от пране на дрехи,чершафи,покривки,пътеки.........купон Tired Tired Tired
Аз съм решила да се хвана да поотслабна още малко,че другия месец ще ни канят на сватба и поне 3 килца ще се опитам да стопя Whistling,и започвам да се увивам с фолио баджаците и задника,...... Mr. Green
Какво става ,нищо не казвате ще си правим ли пак среща,щото от 1 юли живот и здраве пращам Жожко при майка ми и баща ми на Дупница за 2 -3 седмици ,та и аз мисля с него да ида и да похода на плаж да се попека, че то морето и тази година както всяка останала ше го видим през крив макарон Mr. Green
Айде поздрави и целувки от нас! Hug

# 274
  • Мнения: 2 255
Ооо тоя вятър не се трае  #Crazy що боклук и пепел изядохме .. не е истина просто  Rolling Eyes
Калоян още е на АБ  Sad ама иначе  вече е добре и си ходи на ясла   cry казват, че вече по-малко плачел ... дано да е така  newsm78, но поне вече се храни, че досега нали не можеше да се оправя с лъжицата, а не дава на лелките да го хранят и хапваше, хляб, сок и по-сухите неща  #Shocked От два дни е станал почти факир  hahaha с лъжицата и си хапвал добре  Joy
Утре имат тържество в яслата  Wink сигурно ще са много готини ... ще ги обличат с разни костюмчета  Grinning ама няма как да ги видя, дано някой да ги снима и после да си вземем снимчици  Peace

А за отслабването  newsm68 да се похваля ... откак Коко ходи на ясла съм свалила цели 2 кг дето ги боря от есента  newsm18 явно на мен по "стресово" ми се е отразила градина от на малкия  hahaha

# 275
  • Мнения: 1 283
Здравейте мили дружки от жежка Канада! Hug

Тук времето направо не дава да си покажеш носа навън! Tired От утре го дават малко да захладнее!Ние сме добре,шаваме! WinkХолката е на градина,а аз готвя и правя крем-карамел,че да може довечера да съм свободна за парка! Grinning
Баткото ни е добре,звънкаме му всеки ден! Heart Eyes Той се забавлява много при бабите и след 2 седмици отива на море! Sunglasses
Много целувки на всички,аз изчезвам да не ми загорят манджите! Mr. Green Чаоо!  bouquet

# 276
  • Мнения: 2 255
Ей ХОЛИ, здрасти, няма ли да измислиш някоя нова темичка ... нали си поета на групата  Joy давай, че завъртяхме страниците  newsm78 мисли, че нема време  hahaha

# 277
  • Мнения: 2 255
Къде ще водят баба и дядо малкия на море ?!  newsm78 И ние отиваме натам след цели 17 дни  Grinning

# 278
  • Мнения: 1 283
Оооо,Вярче що така зетчето,бе...на антибиотик!? Sad Rolling Eyes

Милото,представям си го с лъжицата! Heart Eyes Мойта кикимора не знам дали борави с лъжицата,но си хапвала добре,казват...пък и личи,де(пу-пу) Party

До къде стигнахте вие с говоренето!Помня някои от септемврийчетата още преди месеци казваха цели изречения! Crazy Холи започва много да бърбори,нейни си работи разбира се,но казва и няколко думички на френски  hahaha и няколко на български! Flutter
Освен това там ги учат да танцуват,да пеят,да правят упражнения и тя редовно ни показва по някой пирует или лицева опора! Joy
Айде цунки на рошавото ни зетче от Холка-пържолка! Mr. Green

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 20:21 от HOLY

# 279
  • Мнения: 1 283
оооо,сега пък и да мисля...в тая жега мозъка ми стана на дъвка! Mr. Green

Ще ходят на Несебър около 15 юни! Hug Вие къде ще ходите? Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 2 255
Зетчето ти си лепна една кашлица от яслата в петък и докторката каза да опитам да го боря така... ама 4-5 дни  Rolling Eyes или ако искам в понеделник да си е на ДГ да почвам АБ  #Crazy и аз избрах 2-рия вариант  newsm78 в неделя вече беше добре, но трябва да си довършим курса  Joy Добре, че като ме види с лъжицата с АБ или сироп и сам отваря устата  hahaha

Коко в яслата мята лъжиците, ама в къщи нещо се тарикати и кара на филии  newsm78 ама важно е да хапва нещо.. да не му е празен мешока  Wink то и без това нищо не му се лепи на манекена  Joy най-лек е от цялата група  hahaha

Ние заминаваме на Евсиновград (м/у Дружба и Златните)   grinning039 тази година ще изневерим на Южното Черноморие, ама така изпадна  newsm78

# 281

Общи условия

Активация на акаунт