10 неща с които вашите мъже ви дразнят

  • 11 421
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 364
Здравейте и от мен! И аз като чета, чета все едни й същи работи...
Аз също се дразня, че стой сутрин 30 - 40 минути в банята; като го питам нещо не ми отговоря веднага; като искам да излезем никога не му се излиза; понякога се ядосва за дребни работи..и май това е

# 61
  • Мнения: 2 040
1. мразя, когато седне на комп. и забравя че сме си вкъщи ... ни приема, ни предава ..  #2gunfire
2. мразя, че когато искам да му разкажа нещо и все ми казва: По-набързо и напряко ... а аз обичам да разказвам всичко в детайли и тръгвам от 3-та глуха, ама кво да правя  ...  Embarassed
3. мразя когато ми дава зор да се обличам и приготвям за излизане, а като види че тепърва вадя гримовете и почва да пуфти и тъпче (страшно ме вбесява това) или пък само чувам: Айде ... айде ... айде  ...  smile3515
4. мразя когато каже 5 мин. а станат 5 часа ... (това го по- по- най- мразя  Laughing)
5. мразя когато обещае нещо и не го изпълни, поради факта че негов приятел бил на зор и нямало начин да не му помогне на него ..

е, това е май ... олекна ми ...  Grinning

# 62
  • Мнения: 5 476
  newsm78 и аз не съм сигурна че  ще ги докарам до 10  Rolling Eyes
Дразни ме това, че :
1. че се храни много бързо и не обръща внимание на подредбата на храната и масата.
2. че е работохолик и е прекалено съвестен...чак до наивност!
3.  че когато гледа по тв  само новините и политическите дебати.
4.  че обича да си ляга рано...към 22-22,30 и съответно събота и неделя е на крак в 7-7,30 сутринта!
....
засега съм дотук...може и да следва продължение!  Wink

# 63
  • Мнения: 1 001
Малиййй, ама за всичко това мен ли сте наблюдавали?!?  smile3534 smile3533

# 64
  • Мнения: 550
Май ще ми е по-лесно да кажа с какво не ме дразни, но в момента не мога да се сетя.

# 65
  • Мнения: 1 756
5 ) мразя когато му е лошо да пъшка все едно че ще умира Ох това мен направо ме влудява ама то пуфти,пъшка сумти
кво ли не
е и друго ме дразни ама нямам много време ooooh!

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Ето и моите 10 неща
1. Никога не се сеща за годишнините
2. Когато не е добре пъшка ама все едно ще се мре
3. Когато гледа телевизия ни приема ни предава
4. Че като отиде да приспива баткото заспива преди него
5. Мразя когато застанем пред входната врата да излизаме да каже  чакаи ходи ми се до тоалетната
6. Мразя че е прекалено коректен с хората  дори и да  не заслужават
7. Мразя да се гледа в къщи само дискавъри и скат
8. Слуша телевизия много силно
9. Дразни ме като кара кола да псува те всички бавно карали и естествено му пречат
10. Дразни ме че не става през нощта за детето ама за това аз съм си виновна нямал бил цици
  Ама кво да прая рекламацията не важи вече   Mr. Green

# 67
  • Мнения: 10 635
Винаги съм спорела, когато съм чувала "Всички мъже са еднакви!" Повече обаче няма да го правя!!! wflag Не само са еднакви, ами са и един от друг по-дразнещи Simple Smile! Но очевидно такива си ги обичаме!!!

# 68
  • Мнения: 525
Ми хайде да помрънкам и аз:
1/ винаги трябва да е неговото, ама наистина винаги
2/ не е от най-признателните мъже, винаги той е свършил повече работа от мен, нищо че от работа тичам на училище, с детето когато се е в къщи, съответно ядене, пране и т.н.
3/ не обича да излиза много, но събота и неделя не му виждам очите - винаги е по горите на лов или по язовирите на риба
4/ мята дрехите си във вид на топка в шкафа
5/ когато гледа филм всички трябва да мълчат около него
   и т.н.

Но зная че съм си го избрала аз и си го обичам, а и винаги трябва да има компромиси (макар че той и това не може да прави).
Важното е любовта да не угасва, да си помагаме и обичаме, да сме здрави и силни, а най-много децата, така всичко друго е някак без значение.

# 69
  • Мнения: 5 183
1. Mного се тутка и все в последния момент върши вси4ко или търси нещо, което е все СПЕШНО.
2. Разпилян е и се сърди на мен, 4е "все нищо не можел да намери".
3. Дава на детето шоколад, преди сън, САМО защото на тати му се хапва, а няма как да се скрие  #Cussing out
4. Това за 4орапите, на топка или обънати наопаки, в коша с прането го има и при нас
5. 4есто, когато го оставя да се занимава с детето, а аз излизам по работа, му пуска телевизора и си сяда на компютъра. детето може така цял ден да се цъкли в ТВто.
6. Може да е една 4инийка, но вместо да си я измие ще я пусне в мивката и така ... може да си откара много време ...
7. Не е много фен на домакинската работа, но за сметка на това все съвети дава
8. Ако се наложи той да събере прането от простора, го събира на топка - ужасно сма4кано е след това вси4ко.
... Друго май не се сещам.

# 70
  • Мнения: 705
Нищо не ме дразни. Не е идеален, но предпочитам да не се дразня. Защо да ми е гадно, като може да ми е хубаво  newsm62

# 71
  • Мнения: 730
Нищо не ме дразни. Не е идеален, но предпочитам да не се дразня. Защо да ми е гадно, като може да ми е хубаво  newsm62


 Peace,не обръщам внимание,какво значи да ме дразни,че аз да не съм идеална?Въобще не съм се замисляла,което значи,че няма нещо супер дразнещо.

# 72
  • Мнения: 479
Чета, чета и си мисля колко ли са изнервени всички, за да се дразнят за такива неща... И най се радвам, че на мен не са започнали да ми правят впечатление такива дреболии.. И моят човек не е идеален, но сигурно днес съм любвеобилно настроена, защото не мога да се сетя за нещо, което чак да ме издразва..  bowuu А иначе ще изборя 10 те трески за дялане при него:

1. По отношение на хигиената ме дразни закачането на мръсните дрехи до хавлията в банята или хвърлянето им в коридора на шкафчето за обувки smile3555
2. Точността - това е непознато понятие за него. Винаги закъснява ПОНЕ 10 мин, но на това съм му намерила разрешението - отивам 10 - 15 мин по - късно  dance
3. Желанието му да угоди на всички, без винаги да съобрази дали това е добре за нас двамата  bye

Ами не сещам за друго... Другите седем дано не се появяват  Joy  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 001
... Не се знае какво може да ти дойде до главата. smile3533
Ами че то не ти идва, ти си го взимаш. smile3534

Омръзна му постоянното следене и мърморене, и вече прави нещата така, че на мен да ми е приятно. Усети, че когато на мен ми е добре и на него му е добре.
ОООдобрявам! newsm10
Но запомнете, някои неща не се променят! Да сте мислили овреме!

# 74
  • Мнения: 3 334
Виждам,че почти всичките ни мъже са от един сой LaughingАйде да кажа и за моя уБаВец
1.Мразя като си хвърля мръсните дрехи по средата на стаята,а не в коша за пране!
2.Мразя да гледа филм или мач и да не вижда какви бели сътворява детето!
3.Дразни ме когато приготвям вечерята да подскача около мен и да си взима ту от това,ту от онова!
4.Мразя,че хърка,а той ме кара да заспивам преди него,ама как да стане,като при слагането на главата на възглавницата е захъркал!
5.Дразни ме,че понякога не държи на думата си,все нещо се е променило в последния момент!
6.Като отиде до магазина все забравя да купи нещо,което съм поръчала или го е платил и забравил да го вземе!
7.Мразя като каже „след малко”,че това означава час дори и два.Та разбрах,че критериа на моя мъж за „след малко” е толкова дълго.

Има и още ама............................................. Wink

Общи условия

Активация на акаунт