Отговори
  • Мнения: 730
Б Е Б Е П Р А В Е Н Е 2016


Слънцето все по-силно грее, бебче искам в мен да живее!
Тема 311

ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!!!


Списъчето с успелите момичета на тази тема!
Списък, който ни радва и ни дава най-важното,
без което не бихме успели - НАДЕЖДА!!!

preggo EFP stork-boy stork-girl EFP preggo


newsm30 newsm30 newsm30


babydust7 babydust7 babydust7

Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover EFP Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Скъпи бебеправещи,
списъкът е свободен за редакция, всеки може да се впише или отпише сам.
Моля, спазвайте азбучния ред на писане и моля не трийте нищо.
Всички промени се запазват автоматично!


Полезна информация



Линкове

Скъпи бременни и майки,
искаме да ви помолим предварително,
след като настъпи така дългоочаквания момент на забременяването и раждането
да имате уважението към останалите момичета, които се борят за своята мечта.
Може да продължите обсъждането на всички теми свързани с бременността
в темата
”Обща тема на нашите бъдещи мамчета”и съответно в темата за родилите момичета
”Обща тема на нашите вече родили мамчета”.
Проблемното забременяване може да обсъждате в темата
По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 3.
Все пак, ние искаме да знаем как сте,
затова наминавайте да кажете кога сте чули сърчице и да поръсите темата с “Бременен прашец”,
да кажете как сте, какво е предположението за пол и термин и всичко което смятате,
че ще е интересно за нас, без да ни натоварва емоционално.
Изберете си щъркел, който да ни съобщи благата вест!

Последна тема:


И накрая, но не на последно място...

Нека никоя от нас не забравя,
че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш"!!!

Мечтайте, вярвайте, дерзайте!

# 1
  • Мнения: 1 239
Я, исках да споделя едни терзания, а то нова тема, че и съм първа! Бях споменала за нова работа, тия хора ме забравиха - не ми звъннаха пак, заминахме на екзотична почивка в Турция. След разни приказки и минала овулация, в смисъл усетих такава 16 - 17 ден(нещо закъсняла от стандартното) решихме да правим сефте любов без пазене на морето. То като на почивка се любихме честичко, а и вече бях в периода 20-26 ден, викам то безопасна работа. Тъй ама трябваше да ми дойде в понеделник, днес няма още нищооо newsm78. А сега де, дали от климата и вълненията така се получава...

Задължително много палци и успех на Нечакащите Hug Hug Да напълните и новата темичка!

Последна редакция: вт, 14 юни 2016, 22:37 от *Шоколадче*

# 2
  • Мнения: 372
Запис и от мен.Куки темата е прекрасна.
БЛАГОДАРЯ ТИ  Hug
При мен започва великото чакане 12 дена до М или тест.
Палчета за всички.Дано да я напълни само с положителни тестове.

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Айде запис, браво Куки супер темичка дано разчупи....  Party
Шоколадче айде и ти като мен, стискам ти палци, аз просто хванах по-ужасяващи болки закъсняло ОВУ с седмица и затова ще изчакам още три дни, утре ще ми е 5 ти ден закъснение 33ти от Ц. Но засега приемам за нормално  LaughingВремето виж те какво е шантаво, влияе  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 405
Записс  bouquet bouquet bouquet много е хубава новата темичка,дано ни е на късмет Heart Eyes

# 5
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Куки, благодаря. Късмет на всички  Hug

# 6
  • Мнения: 1 739
Куки, комплименти и благодарности за новата тема!
И едно обилно и заразно наръсване от мен  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 7
  • Мнения: 288
И аз се записвам момичета в новата тема, този месец нещо го отписвам аз, ходих на преглед след като махнаме септума, и се доки видя доминантен фоликул и пуснахме да дивим ЛХ и Е и естрадиола се оказа много нисък и според доки яйцеклетката не е качествена и затова го отписвам....... Така че с нови сили другия месец....

# 8
  • Мнения: 3 391
Момичета, идвам да кажа, от както бебеправим 2 док настояваха да не бързам, че ще стане... И т.н.

Отидохме на спец. по репродуктивност по мое настояване.
Той също в началото ми каза да не се притеснявам, че сме млади, че не е минало толкова време, но си плащам и доста така че ни пусна пълни изследвания и прегледи и на двамата.
Още не съм направила прегледите за един цял цикъл, но всичко което е излезнало до момента и мое и на ММ не е много хубаво.

Позитивна съм защото поне вече знаем, че трябва да сменим посоката, но не мога да разбера защо не ни направиха изследванията преди да почнем да бебеправим когато ми прероръчаха да почна да пия ФК... защо никой не не посъветва да проверим дали сме здрави от началото.

Трябваше да настоявам и да споря, разбира се здравната ми застраховка не покрива нищо от това, и пак никой не ми каза да видим дали всичко ни е наред...

Та така, да видим, кога и как и дали... Дано е скоро...

Лека вечер и късмет на всички!!! Hug

# 9
  • Мнения: 933
Ех каква хубава тема, в розово като за моята бебка. Етоооооооо и оооооооообббббббииииииллллллннннноооооо ннннааааааррррръъъъъъъъсссссс

# 10
  • Мнения: 2 309
babydust7 Късметлийско списъче babydust7

Скрит текст:
Solace първи ден 15.04, предполагаема дата на О 29.04, дата на М или тест 13.05 fingerscrossed
shik първи ден 11.05, предполагаема дата на О 26/27.05, дата на м или тест 12.06 fingerscrossed
Victoria__ първи ден 20.05,  предполагаема дата на О 01.06, дата на М или тест 15.06
MaxiTan4e първи ден 17.05, предполагаема дата на О 03.06, дата на М или тест 17.06
bs30(биби) първи ден 18.05, предполагаема дата на О 03.06, дата на М или тест 20.06
*Bubble* първи ден 23.05, предполагаема дата на О 09.06, дата на М или тест 24.06
Emsi1002 първи ден  28.05, предполагаема дата на О 10.06, дата на М или тест 28.06
Sweety ஜ първи ден 04.06, предполагаема дата на О 20.06, дата на М или тест 04.07
ilein87 първи ден 09.06, предполагаема дата на О 26.06, дата на М или тест 09.07

Куки, прекрасна е темата! Много нежна!  bouquet
Ето едно розово наръсване и от мен  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 11
  • Мнения: 1 557
Много хубавичка е темата. И аз съм тук и си вземам от прашеца ви. Blush

# 12
  • Мнения: 3 902
Кукинцеее, кога успя да направиш такава прекрасна тема?! Благодаря!  Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet

Аз тези дни ... абе нямам особено желание да пиша, че само мога да се оплаквам. Ето сега... трябва да доработвам... Ама обещавам утре да компенсирам!

Събирам си прашец... Дано да помогне!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 669
Запис и от мен. Надявам тази тема да донесе много положителни тестове. Обилно наръссс и от мен, дано е заразен  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 14
  • Мнения: 2 361
Запис в новата тема!Прекрасна е!  bouquet
Аз имам още седем дни до ц,от време на време коремът леко ме посвива,така че не смея много да се надявам,но чакането продължава  Laughing
Късмет и стиснати палчета на всички  Simple Smile
Сега видях,че съм се цопнала под прашеца,дано да е на късмет,взимам си обилно  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт