Включете се в предизвикателството и си подарете бяла усмивка

  • 11 208
  • 147
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 803
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение. Наистина не всеки може да си позволи скъпите избелващи средства.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 914
Не съм пробвала избелване в домашни условия, а само при зъболекар. Бих искала да пробвам, защото е по-евтино и по-удобно. Мое да се прилага в удобно време. Освен това е и по-щадящ метод.

# 122
  • Мнения: 2 744
Смятам, че избелването на зъби в домашни условия е много удачен вариант, тъй като спестява ходене при зъболекар, както и пари. Смятам, че при използване на подходящите продукти би се получило ефективно избелване. Аз самата имам нужда и бих пробвала вашите продукти.

# 123
  • Мнения: 2 498
Твърдо съм ЗА избелването на зъби в домашни условия. В този забързан начин на живот е пестене не само на средства, а и на време.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash!
Дано да имам този късмет!

# 124
  • Мнения: 8
Мили дами , Благодарим Ви за споделените мнения. Утре е последен ден за коментари и две късметлийки ще се радват на подаръци от нас . Ще се радваме да останете доволни от нашите невероятни продукти.

# 125
  • Мнения: 10
Едва ли бих изненадала някого,но аз също съм с две ръце ЗА избелването на зъби в домашни условия.Елементарната сметка показва няколко неща - по-евтино е!Далеч по-достъпно - все пак не във всеки град или село в БГ има достъп до процедура по избелване на зъбите!Необходимост е - аз работя всекидневно с  много хора и добрата устна хигиена и здрава бяла усмивка са огромен плюс , както за моето самочувствие , така и за отношението ми към околните!За мен би било повече от чудесно да спечеля възможност да опитам този продукт и разбира се след това да споделя на всички "тайната" на новата ми усмивка!

# 126
  • Мнения: 5 215
Обожавам бели зъби! Heart Eyes
За да са такива обаче трябва доста грижа и постоянство.

Най-голям ефект при мен имаше от професионално избелване „Zoom“, но заради него два три месеца зъбите ми бяха ужасно чувствителни. Боляха ме дори от климатика в колата...
След всяко избелване, за да се задържи ефектът възможно най-дълго е препоръчително да се спазва така наречената "бяла диета", тоест без никакви оцветяващи храни и напитки, а при мен това е невъзможно. То какъв живот е ако не можеш да пиеш кафе и червено вино, или да не може да ядеш горски плодове примерно.  Crossing Arms

Единственият вариант за мен е домашното избелване на зъбите. Ефектът не е уау, като при професионалното избелване, но така имаш бели зъби, не са супер чувствителни и не си на бяла диета.

През годините съм ползвала какви ли не продукти, но ми стана ясно, че за най-добър ефект трябва комплексно решение.
Решението е:
- премахвам зъбния камък редовно
- ползвам звукочестотна четка за зъби, която премахва в пъти повече плака от ръчна четка за зъби, както и премахва повърхностните петна
- ползвам избелваща паста за зъби
- ползвам вода за уста
- на 4 месеца правя курс за избелване с лентички. Звучи често, но освен вино любителка съм и пушачка. И изобщо не спазвам бяла диета  Laughing

Ще се радвам, ако съм сред късметлийките да тествам продуктите на Whitewash и да споделя мнение. Grinning

# 127
  • Мнения: 21 275
Избелих зъбите си при зъболекар на 24.12.2015 г , ефектът е поразителен , но съм с много чувствителни зъби и едвам устоях на болката ,която се получаваше,с удоволствие бих изпробвала - WhiteWash Labolatories UK Simple Smile

# 128
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение и с удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 129
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
твърдо "За" съм за избелване на зъби в домашни условия - по-удобен и изгоден метод, отколкото при стоматолог . Имам жълти зъби и често това е причината да не се усмихвам, относно домашни методи - използвала съм няколко пъти сода , ноо голям ефект не виждам, а и е изключително вредна !
Ще се радвам, ако имам честта да изпробвам Вашите продукти и след това споделя мнението си за тях  bouquet

# 130
  • Мнения: 224
Мисля, че избелването на зъби в домашни условия е много удобно, пести време и пари.
Опитвала съм различни домашни рецепти за избелване, но с временен и незадоволителен резултат. С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 131
  • Мнения: 2 907
Определено избелването в домашни условия пести време и средства, но пък не съм сигурна че може да се постигне "уау" ефект у дома.

# 132
  • Мнения: 197
Подкрепям домашното избелване. С удоволствие бих пробвала продуктите ви.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 817
Определно бих пробвала продукти за избелване на зъбите за домашна употреба - зъбите ми никога не са били достатъчно бели.

# 134
  • Мнения: 408
               Е, "този път хванах последния влак".
        Притеснително е да се усмихваш с широка усмивка, когато зъбите ти са в "няколко нюанса сиво", особено когато работиш с деца. Затова използвам домашно избелване на зъби със сода и 2 - 3 капки лимонов сок - така содата не вреди толкова много, но резултатът не е задоволителен. С удоволствие бих пробвала продуктите.
         Дано съм от щастливките...
      

Общи условия

Активация на акаунт