и аз за име да питам - имаме си вече име!

  • 4 328
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Йоан, Йовко  Hug

# 16
  • Мнения: 2 959
И аз имах същата дилема. Майка ми е Йорданка, а кръстих бебка- Дана. За мъжко име бих избрала или направо Йордан, или Даниел. Hug

# 17
# 18
  • Мнения: 1 878
Хм, на мен пък Йордан си ми харесва достатъчно, но Даниел също е хубаво име  newsm78 Виж кой друг празнува на Йорданов ден - аз така направих, иначе имената на внуче и дядо нямат друго общо освен, че празнуват на един имен ден - и това е ход  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 013


Йоан няма общо с Йордан, а с Иван, поне в църковен смисъл. Йорданов ден е на 6 януари, а Йоан празнува на Ивановден - 7 януари.

# 20
# 21
  • Мнения: 270


Йоан няма общо с Йордан, а с Иван, поне в църковен смисъл. Йорданов ден е на 6 януари, а Йоан празнува на Ивановден - 7 януари.
[/quote]
даниел-повече ми харесва и ще празнува заедно с дядо си

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Даниел е разкошно име.

# 23
  • Мнения: 64
Йоан много ми харесва и аз исках да се казваме така,но нашия дядо е Димитър и го кръстихме Дмитри

# 24
  • Мнения: 670
Данаил-  Бог е моят съдия. Кратката форма Дани, произлиза от Йордан

# 25
  • Мнения: 817
Няма какво да се чудиш - Даниел е страхотно име .   newsm10
newsm10

# 26
  • Мнения: 668
Хм, на мен пък Йордан си ми харесва достатъчно, но Даниел също е хубаво име  newsm78 Виж кой друг празнува на Йорданов ден - аз така направих, иначе имената на внуче и дядо нямат друго общо освен, че празнуват на един имен ден - и това е ход  Mr. Green
От това, което намерих Богдан, Божидар, Божан празнуват на Йордановден. А Йоан наистина празнува на Ивановден.
Като сравня Йоан, Даниел, Богдан с фамилията и трите си подхождат, но... newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И Йоан и Даниел са красиви имена, но съм малко пристрастна към Даниел, защото всички хора, които познавам с това име са страхотни Heart Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 80
Като стана въпрос кои празнуват на Йорданов ден веднага отговарям -- БОГДАН мъжът ми се казва така и на мен мно - о - го ми харесва. Защо не го кръстиш така. Те също имат имен ден на Богоявление /Йорданов ден/

# 29
  • Мнения: 3 334
и Даниел и Йоан  много ми харесват,но Йоан повече подхожда с Йордан.

Общи условия

Активация на акаунт