Май дОйДе и чЕреШки щЕ яДе сЛАдкОТо ноЕмВриЙсКо дЕтЕ

  • 11 484
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Само с две думи да ви кажа как се развиха нещата при нас-заведохме я на 25-ти при хомеопатката, жената я преслуша иказа че са чисти дробовете, но като погледна гърлото се оказа, че Ирина се е сдобила с херпангина(мехурчета по сливиците, но не гнпйни налепи). Те били виновниците за температурата. даде ни жената лекарства(хомеопатични) и каза, че до другата вечер трябва да е по-добре детето. Аз естествено въобще не повярвах, но факт е че след посещението ни при нея панадол и нурофен не съм давала, в петък вечерта вече нямаше температура, а в събота си беше свежарка детето. ДА ЧУКАМ НА ДЪРВО И ДА НЕ МЕ ЧУВА ДЯВОЛА!!! Днес ирина е на ясла..

Петък вечерта, събота и неделя бяхма в Габрово. Много добре си изкарахме-подробности и снимки-утре..

# 271
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здрвейте. Ние още не ходим на ясла. Реших да оставя Мартин в къщи докато съм сигурна че напълно е оздравял и тогава да го пращам. Ще видим в яслата как ще реагират че сме отсъствали толкова.
А и по друг проблем ми е малко притеснено. Миналата седмица като го водих да го види лекарката чу някакъв шум на сърцето. Прети ни в педзиатрията на кардиолог където също чуха шум, но на кардиограмата нищо не се видя. Сега имаме час за 12 юни за ехография и ще видим какво ще излезе. Според лекарите дзаже и да има нещо надали е сериозно и няма да се нуждае от друго освен от наблюдение, но аз искам да го види пак лекарката преди да го пратя на ясла. Дано да е било нещо покрай сополите защото досега нищо не са чували на прегледите. Макар че според кардиоложката в педиатрията е вродено.

# 272
  • Мнения: 548
Мимке,
стискам палци да му няма нищо сериозно на сърчицето на Марти, въпреки че и аз съм чувала, че шумът не е опасен. Имам познат с вроден шум - на него са му го открили, когато е бил 5-годишен и никакви медикаменти не е приемал. Преди 2 седмици навърши 70 години. Цял живот се е занимавал със спорт, през последните няколко зими заедно караме ски и е адски свеж.
Между другото, как върви приучването към гърнето? Аз все още събирам морални сили, за да пристъпя към това упражнение, но с любопитство следя вашия развой. Освен опикан под има ли с какво друго да се похвалите? Grinning

# 273
  • Мнения: 4 242
Миме стискам палци всичко да е наред с Марто! Praynig
Ли ние още не се учим. Ива казва пиш когато се напиша, посочва че е мокра Joy Не сме толкова време у дома че да я уча и не знам как ще стане изобщо, но роб на гърнето няма да стана Grinning
Дидко благодаря ти мила за подкрепата! Heart Eyes Не сме теглили заем, защото нямаме жилище насреща, в смисъл нищо подходящо  според възможностите ни. Но не сме спрели да търсим! Иво уж казва че има нещо предвид вече, но да видим Thinking Аз докато не видя не вярвам вече на нищо.
Отивам да къпя Ива, водата е готова Laughing

# 274
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Благодаря за загрижеността.
Днес го водих пак при лекарката да го преслуша и да ни даде бележка за яслата и този път не чу шум. Изненада се много какво е това нещо дето ту се чува-ту не, но така или иначе ще идем на 12 юни на ехограф.
Ние с гърнето сме на Ви. Не иска да седне и това е. Купих му седалка за тоалетната и на нея не иска да седи. Пустото му мъжко его, не иска да пикае седнал.

# 275
  • Мнения: 7 430
Здравейте и от мен Hug
Още несъм родила - влязох в 9-я месец и почти съм готова за малкото мишле Wink
След два дни нашите познати отиват вече в своята квартира и си оставаме сами - очакваме голямо почистване, че в къщи е  Crazy

Мимка, надявам се, че няма нищо сериозно и и се е причуло на лекарката щом днес нищо не е чула Peace


Ние с гърнето сме на Ви. Не иска да седне и това е. Купих му седалка за тоалетната и на нея не иска да седи. Пустото му мъжко его, не иска да пикае седнал.

Хе хе....Вики е същия, не иска нито на гърне (имаме даже българко) нито на седалката Crossing Arms Май ще откараме до 2 годишен с памперс и се надявам много като се върнем в Бг октомври бабите да го научат Mr. Green

Меринка, дано Иво е замислил някой готин план и най-накрая получите това, което желаете Praynig

Милата Иринка - дано и вие загърбите вече болестите и се радвате на хубавото време Wink

Лека седмица на всички и само приятни емоции ви пожелавам Wink

# 276
  • Мнения: 7 430
...Петък вечерта, събота и неделя бяхма в Габрово. Много добре си изкарахме-подробности и снимки-утре..

Ще чакаме с нетърпение снимките да видим колко е пораснала малката Wink и  красивия град Габрово  Peace
При нас вече е лято Wink

В събота ходихме вече и на първият пикник (барбекю) на рожден ден на наш приятел покрай реката, вчера също - Вики се набесня на воля, но постоянно съм след него  Crazy че край тези реки ме е страх ooooh!...направихме му и първата баня на крачетата Mr. Green Голям кеф му е значи Heart Eyes
Имаме приятел, който наскоро си купи кану и ме подкокоросваха всички да разходя бебето Joy  и малко ми трябваше да се кача, но обещах, че като родя - първа кипра ще съм на него Wink
Ох, хубаво си е да е лято Laughing

ЯД ме е, че не мога да кача снимки, но уж в бгфото ми ги качва на сайта няма нищо, а в снимка бг пък ми ги качва по два пъти...
Утре ще ги кача някъде другаде и ще да линк Mr. Green

Целувки


# 277
Здравейте и от мене! Нещо хич не ми сепише,чета обаче,да не изпусна клюката.
Миме,радвам се,че лекарката се е объркала и дано на 12 да се потвърди и да се успокоиш.
Иначе на Тони му махнах и бибата.Та,сега вече съм решила и да го почвам с гърнето.Но ще махна през деня памперсите,когато сме си вкъщи.Ще настане великото опикаване и съответно о.....е. CrazyДа сме живи и здрави ,ще го преживеем. Hug
Днес Тони се храни сам и дори се сърдеше ако аз му бодмах парченцата на вилицата. Rolling Eyes
Диде,то времето си дошло,а? Значи чакаме вече,споко и дай боже всичко да бъде наред.

# 278
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дидка, аз нещо съм пропуснала май. Какво ти казаха за пола на бебето? Значи вече започваме да чакаме бебето а?Simple Smile))

# 279
  • София
  • Мнения: 3 880
Дидке, ние сме с теб!!!
надявам се, че се чувстваш по-скопойна от първия път и стискам палци всичко да е наред!!! Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 7 430
.. Какво ти казаха за пола на бебето? Значи вече започваме да чакаме бебето а?Simple Smile))

Пишка, пишка видяхме - тоз живот само пишки ще гледам Mr. Green....ама аз си и знаех де Wink
Карам същата бременност като при Вики, само дето сега ми е много тежко коремчето, а и като вдига Вики ooooh! ама то не остана - вече си имам разни контракцийки Sick и съм готова, но кога ще се появи мишката - един Господ знае....

Благодаря ви за загрижеността  bouquet
Целувки Heart Eyes

# 281
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Ето малко снимки: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2166&AlbumId=54051

# 282
  • Мнения: 4 242
Дидоранка- сладуранка, хайде слънце стискам палци да си дочака реда чеденцето малко, да си спокойна, да мине бързо и леко и всичко да е само щастие! Да пратя аз още докато мога една благословия и много целувки по тумбака! Heart Eyes Че не се знае дъл няма ни изненадаш сладко сладко Hug
И огромно благодаря за подкрепата и пожеланията!  bouquet

Вилинка видях Ирката вчера с татко и, да ти кажа много добре изглеждаше и си е възвърнала цвета на личицето! Много са хубави снимките и е страшно сладка на гърнето! Браво на милото послушно ясленче! Нацелувай я от нас с Ива!

# 283
  • Мнения: 3 663
диденце, това е за теб, мила Simple Smile
http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos& … p;security=HsXrtg
малко да те зарадвам, ако мога Simple Smile
сливен не е чак цъфнал (ако го сравнявам с враца например), но определено изглежда добре - оправяха фасадите на няколко сгради по главната, градинките са супер чисти и поддържани, има си хубави заведения и най-важното - видяхме много деца Simple Smile
а по пътя за сливен какви частни вили с лозови масиви видяхмеее... очите ми останаха!!!
та така - кураж и си идвайте и ще се оправите! споко Simple Smile
леко раждане и от мен (че кой знае кога ще имам време да пиша пак  Embarassed )
много ми се ще да видя снимчица с голямото тумбаче преди да родиш Simple Smile дано да успееш да качиш някъде Simple Smile

вили - ирка е станала още по-сладка Simple Smile пу-пу Simple Smile радвам се, че с хомеопатията се развиват нещата добре!

мим - дано притесненията за марти за неоснователни и всичко да си му е наред на детето!

мери - бях си наумила да идвам на протеста, обаче съм на училище в четвъртък и няма да мога Sad

целувки на всички от нас с таня  Heart Eyes

# 284
  • Мнения: 7 430
Меринка, благодаря ти много за милите думи - аз да ти кажа, че гледах една реклама на Пощенска банка мисля и даваха кредит - за първата година бе 0% даже - и си помислих за вас - няма ли да ви одобрят newsm78

Тонита, благодаря ти за слъннчевите и хубави снимки  Hug много мило и тъжничко ми стана....хубавия ми град Peace ....ама ако може да ми ги дадеш да ги видя на голям формат и сейфна Wink че албумчето ти е привейт Wink и не ми дава да ги отварям Wink
Благодаря ти и на теб за хубавите слова  bouquet

За качване на снимки - мисля, че вчера качих в бгфото, но не знам дали въобще са се качили, понеже след 2-3м ми даде грешка и повече не можах да го отворя ooooh!Дано утре мога да кача повече и ме видите какъв балон съм си хапнала  ooooh!

Целувки и до скоро мамки добродушки Peace

Общи условия

Активация на акаунт