За тези, които четат любовни романи №24

  • 100 241
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Благодаря за темата

Започнах тази

но май нещо отвикнах напоследък от онзи период и май ще я спра за момента


Хера bouquet и аз щях да питам същото
На хартия ли я четеш?

# 16
  • София
  • Мнения: 28 565
За четящите на английски, ето това е интересно – https://www.goodreads.com/book/show/26837008-break-even

Давам ѝ 4 от 5 заради края – според мен не е изпипан добре, идва ми прекалено сладникав.

# 17
  • Мнения: 259
Запис само,че да мога да ви чета.
Иначе аз още съм на Искам само теб,харесва ми,ама съм нещо болна сега и не мога да и обръщам много внимание.

# 18
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795

ladychar86, да, една приятелка се излъгала Laughing

milenaka,  отбелязвам си я

# 19
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Херич, мерси! Имам една част, та не мога да ги подредя да му се невиди Tired Не се научиха как се издават поредици #Cussing out

# 20
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Баси на втора страница чак ще се запиша .. Изоставам!

# 21
  • София
  • Мнения: 451
Мдааа, голяма активност тече заради новата тема. Все още съм в очакване да ме впечатли някое интересно заглавие.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
В МБ са качили Хард Инк на Лора Кей

Последна редакция: сб, 02 юли 2016, 16:57 от Хера

# 23
  • София
  • Мнения: 4 141
Благодаря за темата, нищо не чета. По- точно свалям и зарязвам, ще взема да препрочитам освен.

# 24
  • Мнения: 353
Момичета,
тъй като и аз съм в една от най-големите се читателски дупки, та се ориентирах към чиклит-жанр, който досега винаги съм недолюбвала, но Софи Кинсела е доста забавна и има чудесно чувство за хумор, така че сега започвам да чета трета поред нейна книга. И ще се опитам да зарибя и Вас-четете та да има с кой да коментирам!

# 25
  • София
  • Мнения: 28 565
Може ли да ми препоръчате добър романтичен трилър на английски? Започнах за братята Уолкър - не ми харесва, започнах Сюзън Бокован ли беше - и тя зле, а ми се чете нещо такова.

ПП Сюзън Брокман била.

Последна редакция: сб, 02 юли 2016, 22:10 от milenaka

# 26
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
В МБ са качили Хард Инк на Лора Кей
жива да си!

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Много ми харесват от Хард инк книгите. Обаче дали нещо издателството има проблем, но май с клизма издават напоследък книги. Прочетох третата от поредицата и ще чакам да издадат останалите.

Иначе сега съм на "Искам само теб" Общо взето имам какво да чета, но с тези поредици тотално се обърквам, забравям какво е било преди, връщам се към старите, но сърце не ми дава да не събера всичко излязло до сега, като започна нова поредица. Трябва ми нова къща за всички книги, защото аз електроника не признавам Wink))

# 28
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Хера bouquet благодаря за темата....
Аз започвам Перфектно докосване...

# 29
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Аз току що довърших "Насила оженена" на Кони Мейсън .Много странна любов и развитие на цялата книга.Прочетох я с прескачане и честно казано не ми хареса .
Постоянно ви чета и събирам идеи от вас за хубави книги .Сега започвам "Пиратът принц" ,дано тази книга да е по хубава и интересна .

Общи условия

Активация на акаунт