Оцветители за латекс

  • 1 656
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 602
искам да питам от кои оцветители за латекс сте доволни?
имам хубав бял латекс и ми остана около 5л от него и бумнах 6 оцветитела на Леко червени и стана много бебешшко и наситено розово , но аз искам червено, а не розово.
моля помагайте.

# 1
  • Мнения: 4 500
Защо не даде да го тонират на място? Или да питаш колко да се сложи, за да стане исканият от теб цвят?
Има карнетки, на които пише съотношението латекс:оцветител и може да водиш по него.

# 2
  • Мнения: 1 602
Там от където го купих не правят смески (не оцветяват ) това което пише на оцветителя е 1 към 2 ми аз на 5л сложих 6 бурканчета и не става. Стои си розово и това е.
Казаха ми , че няма да стане червено колкото и оцветители да слагам. И че червеното като цвят било най скъпо защото трудно се оцветява. Ще си купя готов цвят в червено и готово. Това ще го оставя за в детската когато я пребоядисваме. Иначе латекс е много хубав и покрива от една ръка , но не ми трябва розово Ха Ха

# 3
  • Мнения: 4 500
това което пише на оцветителя е 1 към 2
5 литра латекс към 2.5 литра оцветител е това съотношение, което казваш.
ММ тонира мазилки и каза, че тонират със специални оцветители. Тези в бурканчетата са за домашни майстори.
Направо си купи готов червен и да ти е мирна главата  Peace

# 4
  • Мнения: 1 602
О да така ще направя направо готов ще си взема явно няма да стане с тия бурканчета.

# 5
  • Мнения: 34
Каква марка е латекса?



искам да питам от кои оцветители за латекс сте доволни?
имам хубав бял латекс и ми остана около 5л от него и бумнах 6 оцветитела на Леко червени и стана много бебешшко и наситено розово , но аз искам червено, а не розово.
моля помагайте.

# 6
  • Мнения: 1 602
Латекса е globus за първи път попадам на латекс който покрива толкова добре.

# 7
  • Мнения: 1 283
Тониране! Пастите не са като обикновеният оцветител, за това и са толкова скъпи и тонирането оскъпява продукта толкова много!

Общи условия

Активация на акаунт