Опит за военен преврат в Турция!!!

  • 164 228
  • 1 525
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 470
Да допълня - престрелки между военни и полицаи.

# 16
  • Мнения: 12 309
Армията изглежда контролира летището и "стратегически обекти".

# 17
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
А в берлин се чуват много гърмежи в далечината = заря, и се чудех какво се празнува днес и къде, щото заря не виждам?!!??  ooooh!

# 18
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Български и турски офицер разговарят за начина на живот и стандарта на единия и другия. Българския офицер попитал защо на турските военни им са толкова високи заплатите. Турския отговорил: Когато и вие имате толкова военни преврати колкото нас и вашите заплати ще са като нашите.

Дали е истина този разговор не знам, но се сетих че съм го чувала на фона на новините, които излизат в момента. Аз Ердоган не го харесвам и дано предстоят по-светли дни пред нашите съседи, а ние да вземаме пример, а не да сме все с наведени глави.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 162
Крайно време беше. Дано само мине без жертви.

# 20
  • Мнения: 14 639
Дано има положително развитие тази нощ и сутринта ме зарадват. PraynigЩе ставам рано.Някак ще се насиля да заспивам вече.

# 21
  • Мнения: 5 215
Дълги опашки пред банкоматите... Confused


# 22
  • Мнения: 202
Извънредните новини по БТВ започнаха

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Руснаците пишат, че според Анадолската агенция, е взривена полицейската академия.
Гръцката армия е в пълна бойна готовност.
Гори сградата на разузнаването.

# 24
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Публикувано е изявление на военните (от руски сайт):

— Турецкие вооружённые силы полностью взяли на себя управление страной, чтобы восстановить конституционный порядок, соблюдение прав и свобод, верховенства права и общей безопасности, которые были нарушены. Все международные соглашения по-прежнему действительны. Мы надеемся, что наши хорошие отношения со всеми странами будут продолжены, — говорится в сообщении.

https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/878 … _khronika_sobytii

# 25
  • Мнения: 9 144
Приятно руса говорителка със светски дрехи е прочела изявление по Националната телевизия, че военните контролират страната

# 26
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Въведено е военно положение и комендантски час.

# 27
  • Мнения: 10 068
Въведено е военно положение и комендантски час.
очакваше се

# 28
  • Мнения: 9 144
Ердоган по CNN Turk по Скайп призовава поддържниците си да излязат по улиците



# 29
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Новия хаштаг #‎ByeErdogan‬

Общи условия

Активация на акаунт