Искам да кажа ... (83)

  • 61 778
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 384
Взимам толкова багаж, колкото обличаме , но всеки ден се налага да пера. Това ми е най-досадното.

# 181
  • Мнения: 18 039
Взимам толкова багаж, колкото обличаме , но всеки ден се налага да пера. Това ми е най-досадното.

Каквото перете всеки ден  Shocked
Аз само банските, мръсните в една торба и си чакат като се приберем.
Винаги вземам повече, нека да има, особено за децата като бяха по- малки, сега е по- лесно вече

# 182
  • Мнения: 7 690
Знам си ви аз, само чакате да надуя корема и на всяка моя крокодилска сълза и въпрос "Защо на мен?" и "Къде сбърках?" да ми вадите по един стар пост и победоносно да ми отвръщате с "Казах ли ти аз, казах ли ти!". Ама всичко се връща, да знаете. Ще ви проглуша ушите с пюрета, ваксини, био тиквички и картофчета, колички Стокке, хамлетски дилеми относно памперс или многократни пелени, да го посолявам или да не го? Ако пък не хвана и свекървата за ушите намесвайки я в грандиозния скандал "Тя или дивана?", ей ме де съм!

Антигона, за твоя случай, ще изровя списъка  Laughing Всяка година две седмици преди отпуската си отварях файла със списъка, който допълвах и след това изпълнявах чинно, той се променя с възрастта на детето Crazy

СписъкCrazy


# 183
  • Мнения: 11 723
Антигонче, за избора на детска количка ще ти трябва поне още едно вишу  Naughty
И не питай старило, питай патило. Казвам го от висотата на горд притежател, вече бивш, на 7 (седем) колички за две деца  Mr. Green

Кате, дано всичко отшуми бързо  Hug

# 184
  • Мнения: 18 039
Онзи ден на плажа видях една много сладко семейство, количката беше Мима  Mr. Green, запомних я, щото я свързах с една Мима   Laughing Не знам дали е скъпа, ама много ми хареса  Wink

Антигонче, каквото искаш питай, ще помагаме с акъл колкото искаш, само не показвай снимка от изписването без грам коремче  Naughty

# 185
  • Мнения: 10 651

Кака ти е Дева  Peace Всичко трябва да е под контрол, сиреч списък Mr. Green

Аз пускам пералня на почивката - всяка вечер след плаж пускам банските и кърпите, покрай тях и другите неща. Като се върнем от разходка - простирам за няма и 5 минути. Наемаме оборудван апартамент, та прането не ми е проблем. На другия ден ми е безкрайно приятно да легна на изпраната и ароматна хавлия  Sunglasses

# 186
  • Мнения: 22 036
Антигона, май си прекалила с форума  Joy, още от сега си запозната с всички тъмни дебри и дилеми на майчинството Simple Smile. Само не пускай тема :Дали съм бременна", всичко останало е в реда на нещата и ще се справим със съвети за здравословно хранене с киноа.

 

# 187
  • Мнения: 7 690
Антигонче, каквото искаш питай, ще помагаме с акъл колкото искаш, само не показвай снимка от изписването без грам коремче  Naughty

Няма, ще снимам таткото само. Неговото коремче нали може?

Даун  hahaha Повече трябва да се плашиш да не пусна тема кога е по-удачно да забременя според разположението на планетите за да може детенце да се роди в най-благодатния период откъм зодия, асцендент, слънце, луна, кармичен път и прочее важни неща.
Анирам ми беше направила хороскоп преди време и според нея ще имам син до 27 годишна възраст. Значи ако излюпя някое женско спукана й е работата.

# 188
  • Мнения: 22 036
Глупости! Ти не знаеш ли, че просто правиш планово секцио, според разположението на звездите  Mr. Green.

# 189
  • Мнения: 3 609
И мен сврух багажа ме ужасява... представям си как аз трябва да го оправям, да мисля за всичко, да ровя из него, да не съм забравила нещо... и ме втриса направо!!!  Crazy Преди мъкнех доста багажи, сега съм се научила да съм компактна и стегната. Ще видим, живот и здраве след това как ще е.

Искам да помоля за рецептата за боровинковия ликьор!!  Praynig Не че ще има от къде да намеря истински плодове, ама ми стана много интересно! Аз не знам защо, ама обожавам да си правя някакви неща. Апогея на простотията ми беше като преди две лета измислих гениалната идея да варя лютеница в чисто новата си бяла кухня. Мъкнах всичко от пазара, след което цяла събота и неделя на едно малко чопърче мелих, правих, струвах.. беше ад!  #Crazy Ама.. то не ходи по дърветата! Иначе съм си правила прекрасен сок от вишни, много лесно се приготвя, и мариновани чушленца също. Действа ми като анти стрес терапия!

# 190
  • Мнения: 7 690
Глупости! Ти не знаеш ли, че просто правиш планово секцио, според разположението на звездите  Mr. Green.

А, де! Толкова много важни неща, кое по-напред да помня?  Не забравяйте, че трябва да ми ударите по едно рамо за името на детенце, което да съдържа първите букви от моето име, това на мъжа ми, на майка ми, на баба ми, на свекъра, на свекървата, на чинката на втория братовчед на свекъра, на дойката отпреди 4 поколения от страна на баща ми, на главната героиня от най-актуалния до момента турски сериал и на съседката от 4-тия етаж, която живее в блока където е старата квартира на мъжа ми.

# 191
  • Мнения: 11 993


Искам да помоля за рецептата за боровинковия ликьор!!  Praynig Не че ще има от къде да намеря истински плодове, ама ми стана много интересно!

Веднага! Всъщност, оригиналната рецепта е вишновка, на майка ми, по нея правя всяка година когато сме на планина от горски плодове. В скрит текст, че може да не е интересно за всички.Само да уточня, че съм го правила от горски боровинки, те са много различни от тези ,големите, които се продават по пазарите и магазините.

Скрит текст:
Боровинките / къпините, малините/ се измиват добре .На дъното на една тъмна  стъклена  бутилка се слага т плодовете, аз слагам на око, но не заемат повече от 1/4 от бутилката, може и по-малко.Слага се захар, колкото да покрие добре плодовете, някъде около два пръста.Бутилката затворена се слага на слънчево място, но не съвсем пряка светлина. Като се разтопи захарта се долива водка, да е 40 гр. и да няма никакъв аромат. Така се запазва ароматът на боровинките.Бутилката се държи отново на светло ,като се разклаща от време на време. След около месец питието е готово.

# 192
  • Мнения: 18 039
Никога не съм обичала ликьори, що ги спомена сега тия малини, обожавам ги  Crazy
Ще взема да си направя една бутилка, има една водка от 100 години вкъщи, да не става зян  Mr. Green

# 193
  • Мнения: 11 993
      Не става толкова сладко като готовите ликьори, някак по- фино стои.

# 194
  • София
  • Мнения: 17 368
Ужасни сте, да знаете! Тържествено ви обещавам, че забременея ли ще съм като гербова марка за вас и няма да ви оставя миг покой. А като родя ще ви докарам до състояние да си спрете интернета, да напуснете цивилизацията и да отброявате 18 години когато вече ще е безопасно да се появите. Naughty

Е това ще го чакам с нетърпение  Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт