Моята сватба през 2016 - тема 4

  • 28 267
  • 168
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета!
Ето, че мина дългоочаквания ден и вече съм готова да ви споделя впечатленията си от сватбата ми, състояща се в гр. София!  Two Hearts

Ресторант- препоръчвам да се свържете с управителя на ресторант Интервю- Георги Тодоров. Няма да срещнете по-сериозно отношение, изключително точен, каквато ни беше уговорката- така и стана.
Фото и Видео - Препоръчвам пакетна услуга - http://www.stimanivision.com/ - има различни пакети, подходящи за всеки джоб. Отново бих казала страхотно отношение, организираност и професионализъм.
DJ-ят, от който зависи както вашето настроението, така и на гостите ви- DJ Явор, тел. за връзка- 0898471690. Изключителен професионалист, с невероятно чувство за хумор, много положителен и съобразителен.
Грим- Ивайло Андреев- професионален грим, съобразен с желанията ми! За контакт- https://www.facebook.com/ivaylo.andreeff тел. за връзка- 0888710782
Горещо препоръчвам!!! Бях изключително притеснена дали всичко, за което сме говорили относно куверт и меню ще е така, дали няма да се получи някоя издънка, мислих какви ще са снимките, DJ- я как ще води сватбеното тържество в ресторанта, ритуали и т.н. Напразно съм се притеснявала! Очарована съм!!! Няма да сбъркате, ако се доверите на тези хора! Превърнаха най-важният ден в живота ми в приказка!
 Успех!!! Simple Smile  newsm10

Последна редакция: чт, 03 ное 2016, 20:32 от MiSs_KapriSs

# 166
  • София
  • Мнения: 104
Здравейте момичета,

четох в темата, че има булки, които са правили сватбата си във Вила Екатерина до Вакарел. Може ли да ми дадете повече информация за това, дали сте доволни, как протече всичко и евентуално някакви ориентировъчни цени на лично съобщение?  Praynig
Или ако някои друг има някаква информация за това място, защото в интернет почти никаква информация няма освен снимки, което ми е съмнително  Thinking

# 167
  • Мнения: 194
Момичета, аз вече приключих със сватбата, нашата беше на 5-ти септември и всичко мина по мен и масло. По напред в темата съм писала. Сега се чувства съвсем в час с организирането на сватба, той като всичко сами си направихме, детайл по детайл.  Готова съм с голямо удоволствие да помогна на бъдещите булки с каквото мога Simple Smile

# 168
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Здравейте и от мен!
И нашата сватба мина, беше на 22.10.2016 г.
Цяла седмица времето беше ужасно и дори сутринта в града на моя съпруг ръмеше, при нас беше облачно и после като по поръчка, когато те дойдоха в моя град към 14:00 ч. времето беше прекрасно и на фотосесията грееше слънце  Heart Eyes
Беше прекрасен ден, изпълнен с много щастливи емоции, помним всеки един момент и откакто е готово видеото, вече го гледахме поне 9 пъти  Laughing
Ето една много любима снимка от фотосесията ни
Скрит текст:

С две ръце препоръчвам жената, която ме гримира и ми направи прическата - Анелия Гиненска от Петрич. Прекрасен професионалист, знае какво прави, успя да изпълни всичко, което си представях.
Препоръчвам и момичето, което ми направи ноктите - Надето от салон https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D … 1595561797388476/ в Благоевград. Ходя си редовно при нея и не надува излишно цените.
Цветята в ресторанта - Магазин за цветя "Вили" в Петрич. Доказана през годините, изключително доволна съм от нея.
Сватбен букет - абсолютно недоволна от магазин "Далия" в Благоевград. Розите ми бяха смачкани и супер постен и грозен букет ми бяха направили.
Изкуствен букет, бутониери, жартиер, подаръчета за гостите и всичко останало, с изключение на украсата в ресторанта - Сватбен център "Ника" - Петрич. Много мили момичета, собственичката е страшно отзивчива, разбирахме се с по една дума, препоръчвам.

Пожелавам много спокойствие на всички, които тепърва ще сключват брак и бъдете сигурни - дори при най-желязната организация, винаги се пропуска нещо  Laughing
Оказа се, че видеооператорът не е заснел надиграването с прасенцето, бил е в тоалетната по това време, добре, че поне от фотографа имаме снимки, както и забравихме да чупим питка над главите и го направихме в 01:20, след като фотографите отдавна си бяха тръгнали и го снимахме с телефони  Laughing
Но това са бели кахъри, важното е да има обич, този ден да се запомни само с хубавото и да имаме много щастливи моменти в семейния живот!
 Hug



Общи условия

Активация на акаунт