Светлината на моя живот - Тема 16

  • 58 041
  • 764
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 116
Добър ден, светлинки!

Момичета, знае ли някоя от вас какви са тези награди и на какъв език са надписите и говора? newsm78


Надя, колажите ти стават все по-хубави,а финала ти конкурира индийския, който е блестящото изпълнен от Сурия и ефектен, но се "пука по шевовете". newsm10 Един пример -как и кога Канак стигна сама и без да я забележат до сладкарницата? newsm78

# 526
  • София
  • Мнения: 1 822
Здравейте момичета, като имам време ще изброявам поименно Hug Hug Hug Hug Hug

Скрит текст:
Добър ден, светлинки!

Момичета, знае ли някоя от вас какви са тези награди и на какъв език са надписите и говора? newsm78




Тара Hug наградите са "Teluguflame Awards " както се чува, точно така се и пише, т.е. езикът е телугу говори се основно в Югоизточна Индия, самият език си има много диалекти.
Наградите е ясно, развлекателни са. Чували сте за Боливуд, но си имат и Толивуд- е,той основно е свързан с телугу  Grinning. Цяла индустрия са, като цяло филмите им, много се различават от боливудските Laughing  В общи линии е това Hug  


# 527
  • Мнения: 129
Честит рожден ден Роси с огромно закъснение и извинение  Hug

# 528
  • Мнения: 1 116
Миха, сърдечно ти благодаря  за отговора на моя въпрос!
В наградите има Best Actor и Best Actor /Dubbing/, каква е разликата? Анас е Best Actor /Dubbing/ и Дийпика е Best Actrees /Dubbing/.
Излиза, че Surya, всъщност е Сурадж на телугу.
Колажът ти е много красив. Hug

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 20:59 от Tara41

# 529
  • София
  • Мнения: 1 822
Скрит текст:
Миха, сърдечно ти благодаря  за отговора на моя въпрос!
В наградите има Best Actor и Best Actor /Dubbing/, каква е разликата? Анас е Best Actor /Dubbing/ и Дийпика е Best Actrees /Dubbing/.
Излиза, че Surya, всъщност е Сурадж на телугу.
Колажът ти е много красив. Hug



Тара Hug няма защо Hug
 Ами много добри актьори са си, на бялото черно не може да се каже Heart Eyes Благодаря за клипчетата Heart Eyes
Означава, че са пресъздали "роля в ролята"  перфектно( да не се отвличам много). Печели за пресъздаването на  Сагарика  в "Мисия Махабали" Heart Eyes
 
П.с.    За колажа, мерси  EmbarassedHug направила съм си една папка, да си отлежават Laughing Hug

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 21:21 от miha-

# 530
  • Мнения: 390
Добър вечер!
За да не ви е мъчно за мене и Анас, една снимчица на мотора му от днес. Обаче тъй като нямам инстаграм и не мога да я  сваля тук ви пращам линк, за да си я гледате.
 
https://www.instagram.com/p/BK_DkEGgZE5/

Приятна вечер!

# 531
  • Мнения: 205
Здравейте! Hug Благодаря на всички за униклните неща, които сте споделили!  bouquet lovekiss
Наде, страхотна версия за финален епизод. smile3501 Къде, къде по-приемлива е от това, което ни поднесоха сценаристите! yes
Миха, уникален колаж, много ми харесва! newsm76 Благодаря ти, че го сподели с нас! bouquet
Ени, хиляди благодарности за поредната порция прекрасни снимки! smile3525
Илианка, супер готина снимка на Анас си ни донесла! Чаровник си е той! Two Hearts
Тара, благодарности за чудесните клипчета! newsm51
Роси, много, много се радвам, че колажа те е зарадвал! lovekiss Надявам се да си си изкарала един уникален рожден ден! baloni Разбрах в instagram, че си получила един мноооого специален подарък... bowuu Страшно много се радвам за теб!  smile3521

Между другото, чак днес единия от сценаристите ми отговори на едно от писмата, които му бях пратила. newsm23 В общи линии благодари за проявения интерес. Ами, човека се е сетил много рано да си прочете пощата... Rolling Eyes  Да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли, или да се ядосваш... Аз заложих на първото. newsm62
Свеетлинки, знам че бях обещала гифчета от танците на Анас и Дипика. Съжалявам, че се забавих толкова, просто това чудо университета пак се започна и тази седмица ми абсорбира доста време. smile3529 Обещавам при първа възможност да ги направя. redecoration Днес ви пускам няколко колажа:




Скрит текст:

Имам два с чаровния Анас. bowuu Бялото му стои просто прекрасно! txtloves Нямаше как да не направя нещо от всички снимки, на които се беше издокарал с беличка риза:



"Жизнерадостен в бяло"

Скрит текст:

#ВинагиОчарователен

Наскоро на Сураджи му подариха телефон, в епизодите по btv lady. А той като разбра от кого е, как хубавко си го оглеждаше и му се радваше... newsm76 Просто е очарователен!  Party

Последна редакция: нд, 02 окт 2016, 00:54 от Radost.M

# 532
  • Сливен
  • Мнения: 446
благодаря ви Тара и Радост Hug Hug smile3525 smile3525


# 533
  • Мнения: 2 909
по воьо роди ли се канак

# 534
  • Сливен
  • Мнения: 446

yess Hug, да Канак се роди

# 535
  • Мнения: 2 909
Мерси Надя  bouquet

# 536
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303

 Момичета и аз отдавна не съм влизала, но първо дълго нямах нет, а после компа нещо се разсърди #2gunfire  Днес разгледах последните две-три страници и се порадвах на колажите! Много хубави неща сте пуснали! Благодаря на всички!
И понеже сте в час с повечето индийски серияли може ли някой да ми каже защо спряха по БТВ и "Сияйна луна"? И дали я дават някъде! Това е вторият индийски сериял, който харесах, а те и него спряха, като "Тайните на времето"\ испански\ . Пак пуснаха "Лекар в планината" за енти път! Вече на изуст го знам hahaha
Благодаря предварително, ако някой ми отговори!

# 537
  • Мнения: 628

 Момичета и аз отдавна не съм влизала, но първо дълго нямах нет, а после компа нещо се разсърди #2gunfire  Днес разгледах последните две-три страници и се порадвах на колажите! Много хубави неща сте пуснали! Благодаря на всички!
И понеже сте в час с повечето индийски серияли може ли някой да ми каже защо спряха по БТВ и "Сияйна луна"? И дали я дават някъде! Това е вторият индийски сериял, който харесах, а те и него спряха, като "Тайните на времето"\ испански\ . Пак пуснаха "Лекар в планината" за енти път! Вече на изуст го знам hahaha
Благодаря предварително, ако някой ми отговори!

Янче Hug, "Сияйна луна" може да не се гледала много и затова да са я спрели, но пък много глупаво на нейно място пак да пуснат повторение на друг сериал newsm78 Иначе в момента не се излъчва никъде.
Аз им се зачудих на BTV още като спяха "Тайните на времето" (много харесвам испански сериали) и ме беше яд, че го спяха заради повторение...Общо взето май не знаят какво да правят с програмата си в това време...Whistling

# 538
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303

  RobinW, благодаря за отговора! Разбрах, че са го давали и по друг канал по-рано - демек всички серии са преведени и закупени. При това на много опасно място го спряха #2gunfire Няма го и в интернет newsm78, а и тема за него не видях...Но знам, че се гледа от доста хора.

# 539
  • Мнения: 628

  RobinW, благодаря за отговора! Разбрах, че са го давали и по друг канал по-рано - демек всички серии са преведени и закупени. При това на много опасно място го спряха #2gunfire Няма го и в интернет newsm78, а и тема за него не видях...Но знам, че се гледа от доста хора.

Янче Hug, всички серии са налични, даже целия сериал си е веднъж излъчен по BTV Lady, но не помня колко отдавна беше newsm78

Общи условия

Активация на акаунт