Как се справихте?

  • 4 813
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 514
Напротив, случая е като по учебник как да не се държим с мъжа.

Познават се от години, решават да се виждат неангажиращо - уж - но той през цялото време и показва, че има чувства  с  поведение и отношение, срещу което получава скандали, невротичност и в крайна сметка почва да се чуди от какъв зор, като явно с тая жена не става.

След няколко седмици вече съвсем не му пука, така че може спокойно да я търси от време на време за секс, или компания, без да го е грижа особено.

# 16
  • Мнения: 2 850
Ако излизам отскоро с някого и той вземе да ми се сопва и нервничи, че и да ми се кара, колкото и да го харесвам, ще се огранича само до секс с него.

# 17
  • Мнения: 7
Виждахме се месеци, доста време е било, карали сме се 3-4 пъти и то за дреболии. И пак казвам, че пренесох караниците от другите проблеми, които си имах. Но ако наистина за това се е хванал... Не знам, нямам опит с мъжете и мисленето им.

# 18
  • Мнения: 21 514
Май не са били само караниците, а общо на неговата  близост, търсене, постоянни обаждания си предложила проблемни отношения, дистанция,  обсъждане дали да не се разделите и в крайна сметка си го принудила да реши раздяла. Мъжете издържат много, когато са мотивирани и искат някоя жена, обаче проблемът е, че не е така безкрайно дълго. Ще се учудиш колко жени остават изненадани точно по тоя начин - ма той толкова напираше, даже ми досаждаше, какво стана. Ами мина му - това стана.

За твоя утеха, обаче ми се ствува, че ти самата действително не си имала чувства към него, а сега съжаляваш повече за вниманието и отношението, което не си оценила докато го е имало, а не за самия човек. Така че по добре зарежи и следващия път внимавай повече.

# 19
  • Мнения: 2 850
Виждахме се месеци, доста време е било, карали сме се 3-4 пъти и то за дреболии. И пак казвам, че пренесох караниците от другите проблеми, които си имах. Но ако наистина за това се е хванал... Не знам, нямам опит с мъжете и мисленето им.
Ами аз останах с впечатление, че е била за кратко връзката ви, явно не съм те дочела.
Не знам за какво се е хванал, възможно е просто да му е минало увлечението и да няма чувства към теб. По-скоро да го привличаш физически, но да не си пасвате по характер. Можем да си гадаем така до безкрай.
Въпросът е, че ти си влюбена в него. Не искаш само секс, а точно това правиш. И страдаш съответно. Ако желанията ви се разминават, по-добре е да стоиш далече от него, защото се измъчваш.
Не съм привърженик на мотото "ще се боря за него", защото понякога просто няма как да стане и е по-добре да си спестиш щетите и биеш отбой.

# 20
  • Мнения: 1 283
Тръгнат ли нещата от "просто секс", почти винаги завършват с "просто секс". Спри да му пускаш, когато се виждате и скоро ще разбереш дали има чувства.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 651
Може да е бил влюбен човека, а после да се е разочаровал. Ако е така, едва ли нещо ще се върне от отношението му. Понякога нещата като паднат в канала, си остават там.

Мисля, че много малко хора умеят да поддържат отношения "виждаме се само за секс", демек неангажираща връзка. Май в почти всички случаи единия бързо-бързо хлътва.

Спри да му пускаш, когато се виждате и скоро ще разбереш дали има чувства.

Много добър съвет. И не го тормози да говорите щом той не иска, както си писала по-назад.

# 22
  • Мнения: X
Виждахме се месеци, доста време е било, карали сме се 3-4 пъти и то за дреболии. И пак казвам, че пренесох караниците от другите проблеми, които си имах. Но ако наистина за това се е хванал... Не знам, нямам опит с мъжете и мисленето им.
И дори жените с опит с мъжете пак не биха могли със сигурност за кое се е "хванал" твоя човек...    Laughing    дали е бил влюбен и изнервящото ти поведение го е "излекувало", дали е бил просто увлечен и като е получил каквото е искал, му е минало, а може и наистина да вижда в теб само "секс" , а да е мил и любезен като "възпитание"....Щом и ти не знаеш, ние пък хич няма как да знаем.
Но едно е сигурно, той СЕГА не е влюбен в теб и не желае стабилни отношения с теб.Доволен е и на "само секс".
Поне от твоите постове аз това "виждам".

Общи условия

Активация на акаунт