Заден ринит?

  • 768
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Беба е от един месец с хрема, но сополките не изтичат. Ползвала съм доста видове капки, но нищо не помага и хремата продължава да я мъчи. Моля споделете опита си , ако сте се сбълскал и с това. Педито назначи само диагноза "заден ринит" и  незнае май какво да прави, защото ми развива абсурдни теории.

# 1
  • Мнения: 997
 Здравей, и двете ми деца са с подобна хрема. Първо я кръстиха алергична хрема, а после заден ринит. Факт е, че нищо не помага напълно. Използвала съм всички разрешени за деца капки и мазила, но с временен ефект. Хубавата новина е, че баткото надрастна този проблем на 2,5 години.
 Като цяло се справям с проблеме с помощта на няколко изпитани тактики. Редувам различни капки. Виброцил използвам предимно вечер и при хранене, защото свива лигавицата и помага за бързо отпушване на носа. И не непрекъснато.
 1. Спиме на леко открехнат прозорец - свежият въздух много помага.
 2. Използвам по - високи възглавници - това изглежда помага на хремата да се стича назад.
 3 . Не им давам много течности вечер - а по възможност през нощта никакви. Това е по съвет на УНГ.
 4. Промивам нослето с физ. разтвор често.
Като цяло тези малки хитринки дават добър резултат. Но най-добре е да се консултираш с добър УНГ.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт