PR прелет над зрелищата и панаира на суетата - Тема № 8

  • 97 569
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X

Шортите са Адидас, последната колекция, която лично Карли рекламира.


 

Уау! Тай изглежда страхотно! Предполагам затвори устата на всички, които оплюваха тялото и след фотосесията по бански!

И аз благодаря за темата!  bouquet

# 16
  • Мнения: 98
Със сигурност ще има едно специално място за нея в адът  Money bowuu

# 17
  • Мнения: 9 144
Тай и Том са минало свършено.

Тръпна за изпълненията на Фаса и Викандер на турнето за премиерите на Океаните, но най-вече за Венеция.
Интервютата им ще са особено интригуващи.   Popcorn

# 18
  • Мнения: 3 826
Тай и Том са минало свършено.

Дано, този е много по-неприятен от ди джея, изобщо не разбирам тя защо се оставя той да се катери на нейния гръб и слава, за да имат взаимна изгода трябва да са поне малко равностойни, а те не са в никакво отношение ....

# 19
  • Мнения: 9 144
Защото Лимонът е пълно нищожество като човек и тя не желае никой да спекулира, че му е посветила любовна песен.
Том е съвсем друго ниво.
Итън, Кеймбридж, Кралската академия за драматично изкуство, работата за Уницеф, абе нищо общо с дебил, който цъка пинг-понг и се тъпче с тако в задния си двор.

Всички правим грешки, но нейните са пред милиони хора.

# 20
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
чак пък толкова да е отвратителен Том  Whistling

# 21
  • Мнения: 9 144
Е как да не е  hahaha

 Heart Eyes
Ето го и снощния разговор за LA Times.
Доколкото разбирам има насрочени интервюта за целия петък и вероятно в събота и след това се връща в Оз.
Ще снима плътно до ноември с някакви такива кратички почивки за ПР и реклама.

# 22
  • Мнения: 2 751
Добре, че беше Тейлър Суифт, че да чуем за Хидълстън, а? Дооооообре....

Някак не ми се връзва да изкара толкова време с оня льохман Харис, та сега като уж е със сериозен мъж да изгърмят толкова рано.

# 23
  • Мнения: 9 144
Поредната великолепна статия на Джезъбел, ако не съм ви казвала, казвам ви това е един от любимите ми сайтове.

Правят на пух и прах не само избора на Анна Уинтур да сложи Кени на Септемврийския брой, но и статията към корицата
http://jezebel.com/kendall-jenner-finally-got-a-real-vogue-cover … and-it-1785148252

Приятно четене.

Колкото и да симпатизирам на Кени, изборът и е смехотворен, дори повече от слагането на Джиджи на предишния, августовски брой, защото Септемврийският е нещо специално в света на модата.
Но Анна си има слабост към момичетата на другия бряг, също както и Еманюел Алт, главната редакторка на френския Воуг. Просто едната харесва селебрититата, а другата истински манекенки и, затова слага задължително Фрея или Дария, поне по веднъж годишно на корица, но сравнението е некоректно, те двете се скъсват от работа последните 12 години   Crossing Arms
И всяка тяхна корица е напълно заслужена, точно както на Карли, Джоурдан или Джоан.

Да напомня, че Анна сложи и Кимие на корицата, точно година преди Кайлър  Mr. Green

За статията и намеците там, по-нататък

# 24
  • Мнения: 676
Благодаря за новата тема  bouquet
Чакам с нетърпение развитието на връзката на Фасбендър. След Асасин-а дали ще има развите официално с Марион Котияр...

# 25
  • Мнения: 9 144
Не, ти пък Марийон си е омъжена за Гийом Кане...

# 26
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Някак не ми се връзва да изкара толкова време с оня льохман Харис, ...

Винаги съм се чудила Тейлър как изобщо се е съгласила на варианта с него. От километри му личи какво чудо е.

# 27
  • Мнения: 9 144
Някак не ми се връзва да изкара толкова време с оня льохман Харис, ...

Винаги съм се чудила Тейлър как изобщо се е съгласила на варианта с него. От километри му личи какво чудо е.

Сони мюзик, обяснила съм в старите теми.



Скъпи съфорумки,
днес съм получила предупреждение от Модератор за това, че поствам по няколко поста един след друг.  atwork

Така че, отсега нататък, ако искате да четете новини, клюки или разгадаване на ПР схеми, наслаждавайки се на сутрешното или следобедното си кафе се налага да пишете по-активно, иначе аз ще бъда ограничена, а аз не искам да ме ограничават или банват затова и темата ще залинее без редовни грижи  flower



Надявам се и Тролът да получи реципрочно внимание  Wink

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 18:41 от Mrs. Swift-Kloss ®

# 28
  • Мнения: 35 961
Получил го е.
А Вие, както вече разбрах, добре познавате правилата и процедурите. Моля, едните спазвайте, другите ползвайте при проблем и няма да има намеса на модератор в темата.
Приятна вечер!

# 29
  • Мнения: 212
Скрит текст:
Това пък защо  ooooh! Както и да е ...

Темата генерира трафик, ама вие недейте да пишете

Mrs. Swift_Kloss, все се каня да те питам за Джаред Лето, какъв му е филмът на този човек?

Общи условия

Активация на акаунт