Къде в Русе?!Тема -9

  • 132 129
  • 802
  •   1
Отговори
# 390
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Пак искам да кажа, че има манипулации по каса, но има и някои ситуации, които не минават по каса. Зъболекарката ми е изключително съвестна относно направленията, но ако няма начин - няма.
Така че зависи каква е ситуацията и съответно цената.
Трендафилов е да, в Стоматологията.

# 391
  • Мнения: 413
За хирург - д-р Трендафилов в Стоматологията - вадил ми е мъдрец, перфектно се справя, нямам никакви забележки. Бях с направление и ми взеха нещо от сорта на 10 или 20лв.
Първо отиваш задължително със снимка на зъба в кабинета, изчакваш търпеливо сестрата да ти обърне внимание и ти дават час.

# 392
  • Мнения: 81
Имате ли наблюдения върху качеството на месото предлагано в магазини "Бозмов"? В този на ул. Бозвели, бл Вяра вече за незнам кой път ми се случва да ми пробутват миризливи пържоли. Купувам примерно шест и поне две изхвърлям директно през прозореца на уличните кучета. Просто смесват прясно и застояло месо, според мен. И са ужасно начумерени в този магазин. Много се чудя дали да не ги похваля персонално на собственика.

# 393
  • Русе
  • Мнения: 11 921
   Пазарувам месо предимно от Бозмов и съм доволна от тях, но от магазините на Плиска, до енергото и до кооперативния пазар.

# 394
  • Мнения: 327
И в Бозмов, и в Боримес са ми пробутвали старо месо. Забелязах, че го правят предимно в магазини, в които много рядко (инцидентно) пазарувам и не ме познават. Случи ми се да го направят и в магазинчетата, от които редовно вземах месо - еми спрях да купвам от тях въобще. Предпочитам да купувам от веригите - Била предимно. Да, продавачките им са ужасни навсякъде мисля.

# 395
  • Мнения: 4 864
   Пазарувам месо предимно от Бозмов и съм доволна от тях, но от магазините на Плиска, до енергото и до кооперативния пазар.

И аз от точно тези магазини купувам и на двете места съм доволна от месото. Предпочитам Бозмов пред другите месарници.

# 396
  • Мнения: 1 273
Здравейте, идвам при вас с едно запитване, дали имате преки наблюдения за уроци по плуване в града ни? Интересува ме главно, по колко човека е групата ? Условията на басейна? Ако имате мнения за конкретен треньор? По колко време е урока? Какви са цените и т.н. Ако има хора, които биха помогнали, ще съм много щастлива. За сега само знам, че басейна на спортното училище е, добър, но до там...
Басейна на Корабното се стопанисва от Локомотив. Имат график със сутрешни и следобедни часове. Децата са предимно от една възрастова група - между 10 и 15. Треньорите са няколко. Еднакво добри са. Басейна е голям, водата е около 28 градуса. Имат съблекални с душове. Тренировките са по 1 час. Осем посещения на месец - 60,00 лева. Това беше до преди няколко месеца - моя син вече не желае да ходи (научи се да плува по няколко начина и не му е интересно вече) и не мога да кажа със сигурност дали това е цената - мислеха да я вдигат.

# 397
  • Мнения: 356
Момичета къде се продават апрески?Или равни ботуши,без цип.Минала седмица едните ми се скъсаха,другите с ципа ми протекоха.Вчера обикалях по Александровска и не намерих.Възможно е да съм пропуснала някой магазин,защото беше много студено.Ходих и до мола.Или няма моя номер,или изкупени равните ботушки.А на ток в това време не смея да ходя.Моя ми вика:купи си на ток,какво толкова... #Crazy Бре,шашна ме.Явно трябва да го строя да обуе обувки с ток и да излезе пред блока на заледеното.Давам му максимум 5 крачки и е по задник.

# 398
  • Мнения: 4 841
Дайхман? 
Аз си поръчах ботуши от Интернет и съм ужасно доволна. Поръчах си още едни даже и ги чакам другата седмица.

# 399
  • Мнения: 206
http://izkupi.me/maratonki/woman/Adidas-AdiSnow-ClimaHeat

Аз тези си взех оня ден, много съм доволна. Нищо не пропускат, топлят и са изчистени.
Доставката е безплатна, идват за един ден.

# 400
  • Мнения: 11 854
Момичета къде се продават апрески?Или равни ботуши,без цип.Минала седмица едните ми се скъсаха,другите с ципа ми протекоха.Вчера обикалях по Александровска и не намерих.Възможно е да съм пропуснала някой магазин,защото беше много студено.Ходих и до мола.Или няма моя номер,или изкупени равните ботушки.А на ток в това време не смея да ходя.Моя ми вика:купи си на ток,какво толкова... #Crazy Бре,шашна ме.Явно трябва да го строя да обуе обувки с ток и да излезе пред блока на заледеното.Давам му максимум 5 крачки и е по задник.

Миленка разсмя ме хубаво, покажи му на твоя мъж това  Wink https://www.facebook.com/ParticularShopCom/videos/1187531398008912/

Апрески има на магазин Ал Бънди (на Оборище и на Борисова има магазини) , но аз миналата година си взех едни от там и до края на зимата ми пропуснаха. Тази година си взех кожени ботуши на равна подметка от един магазин малко преди Космополитън на главната, с/у него се пада ОББ-то, магазина за матраци. Доволна съм за сега, да не казвам голяма дума пу-пу  Crazy


Дайхман? 
Аз си поръчах ботуши от Интернет и съм ужасно доволна. Поръчах си още едни даже и ги чакам другата седмица.
Агнес покажи де  Simple Smile

# 401
  • Мнения: 4 841
http://es.buyvip.com/#page=d&dept=women&asin=B01BKHTFQQ& … f=qd_women_sr_1_1

Тези имам сега, а поръчах и от кафявите. На сестра ми взех черни. За по широк крак са и са леко уголемени. Топлят, не пропускат и почти не се пързалят.

# 402
  • Мнения: 11 854
http://es.buyvip.com/#page=d&dept=women&asin=B01BKHTFQQ& … f=qd_women_sr_1_1

Тези имам сега, а поръчах и от кафявите. На сестра ми взех черни. За по широк крак са и са леко уголемени. Топлят, не пропускат и почти не се пързалят.

Супер са и на прИмоция цената им е добре, здрави да са ви Hug

# 403
  • Мнения: 4 841
А добре. Първите ги хванах на 8 евро, на сестра ми пък бяха последен чифт на 6 евро. Моите, които сега чакам са си на тази цена + доставката разбира се. Но пък съм доволна.

# 404
  • Мнения: 82
Здравейте,
някой да знае къде е частния кабинет на д-р Новакова - педиатър?
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт