Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 12 тема

  • 132 872
  • 745
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 4 714
sharpy, аз не бих отменила консултацията си с Ива Стоилова. Просто за да видя какво ще каже. Не се съгласявай веднага на каквато и да било процедура. Peace Само консултация. Peace
После при Албена Чолакова.
Аз също съм правила рино преди ен брой години. Не мисля, че от това може да се направят торбички под очите. Peace

# 481
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
И аз давам глас за д-р Чолакова,аз слагах при нея филър под очи точно за да се заличат торбичките под очите и резултатът си струваше.

# 482
  • Мнения: 308
Извинявам се предварително за невежеството, но някой ще обясни ли на човешки език разликата между процедурите? По това което чета в нета, работят на един и същ принцип, само съветват апарата да е добър за да има ефект.  Позната каза много да се внимава с китайските апарати, уж излиза по-евтино, а се оказва, че си дал парите си за нищо. Май само ХайФу не предлагат навсякъде newsm78
mamaden, колко ХайФу процедури си правила и колко ти струваше?

# 483
  • Мнения: 4 482
Да ви докладвам:
Успях да си запиша час и при д-р Чолакова за утре в 17,30ч. Часът за Стоилова още не съм отменила - той е в 19,00ч. Не съм решила още дали да отида, или да го отменя. Просто като видях, че при нея имало само недоволни и се разколебах  Rolling Eyes

Благодаря и на Жижи за споделеното мнение. Жижи, при теб много ли личаха тези пусти торбички?
MayyaI, аз може и да не мога да обясня както трябва. При мен тези торбички не са точно под окото, а малко по-надолу. Под окото имам хлътнали кръгове, а под кръговете имам издуто, на което казвам торбички. Дано си ме разбрала  Hug

# 484
  • София
  • Мнения: 4 714
Разбрах те, sharpy. При мен не се получиха такива торбички, въпреки че операцията беше преди повече от 10 г. Макар че аз съм правила 1, не колкото теб. Знам ли каква е съединителата, мастна, мускулна тъкан, къде са ровили точно при толкова и интервенции? newsm78
Питай Чолакова. Peace
Чудесно, че си се записала при нея преди Стоилова. Така може да не ходиш при С. bouquet

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742


Благодаря и на Жижи за споделеното мнение. Жижи, при теб много ли личаха тези пусти торбички?

Личаха си,да,макар че сега никой не е забелязал да съм правила нещо.При мен беше комбинация от натрупване на мастна тъкан(моите торбички бяха такива)и силно очертан или хлътнал слъзен канал.Сега вече всичко е изравнено и съм много доволна,че се реших.

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Извинявам се предварително за невежеството, но някой ще обясни ли на човешки език разликата между процедурите? По това което чета в нета, работят на един и същ принцип, само съветват апарата да е добър за да има ефект.  Позната каза много да се внимава с китайските апарати, уж излиза по-евтино, а се оказва, че си дал парите си за нищо. Май само ХайФу не предлагат навсякъде newsm78
mamaden, колко ХайФу процедури си правила и колко ти струваше?
Две процедури, само в зоната около очите. Първият път 250лв., вторият път 5 месеца след това 200лв..Процедурата е кратка и многооо неприятна като усещане Rolling Eyes

# 487
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350


Благодаря и на Жижи за споделеното мнение. Жижи, при теб много ли личаха тези пусти торбички?

Личаха си,да,макар че сега никой не е забелязал да съм правила нещо.При мен беше комбинация от натрупване на мастна тъкан(моите торбички бяха такива)и силно очертан или хлътнал слъзен канал.Сега вече всичко е изравнено и съм много доволна,че се реших.

Жижи, радвам се че си доволна от резултата Hug. Както съм споделяла и аз живот и здраве ще сложа 1/2 ампула (така бяхме коментирали с докторката), но изчаквам..., че много харчове само за мен направих последно време Rolling Eyes

# 488
  • Мнения: 4 482
Жижи, и аз имам такова хлътване на слъзния канал, а над него са ми тези издутини. Ще видим днес какво ще каже докторката.
А за инфо може ли да споделиш колко ти излезе като цена и самата процедура колко време трае?

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Може би и ти имаш мастна тъкан като мен,но след консултацията ще знаеш със сигурност.Процедурата е около 30мин.,като лично при мен протече на 2 етапа.Първо сложи една част от филъра и след 2 седмици останалата част за да се види как ще се развие през това време.Вече след второто нанасяне се видя пълния резултат,но и в двата случая веднага след процедурата мястото стои подпухнало и на малки бабунки.Това да не те плаши,те си спадат,затова и се изчаква ако ще се слага на 2 пъти.Вземи си тъмни очила,че аз първият път си ги бях забравила и после се чудих как да се скрия Laughing.Цената за 1мл.Волбела е 500лв,вече въпросът е какъв филър е най-подходящ за теб,но другите така или иначе бяха по 450-400лв.




Жижи, радвам се че си доволна от резултата Hug. Както съм споделяла и аз живот и здраве ще сложа 1/2 ампула (така бяхме коментирали с докторката), но изчаквам..., че много харчове само за мен направих последно време Rolling Eyes
[/quote]Да,доволна съм и ти благодаря още веднъж,че ме насочи към докторката!Сега аз пък ще водя една приятелка за ботокс.Това към mamaden последното Simple Smile.

# 490
  • Мнения: 4 482
Много ти благодаря за информацията. Аз работя постоянно с хора, та ще видя как ще ме гледат Simple Smile
То и без това всеки ден ми казват - ти пак не си се наспала, заради тези пусти торбички. Лицето ми изглежда наистина много уморено така, независимо, че съм се наспала и отпочинала.

# 491
  • Мнения: 5 080
Жижи,  добра цена за Волбела си платила.  Не съм попадала на оферти под 600 лв за 1мл

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Фръц,да,така се оказа,но такъв си е ценоразписа на Чолакова.
sharpy,щом работиш с хора най-добре ще е да сложите филъра в петък и до понеделник ще си в доста по-приличен вид Simple Smile.

# 493
  • Мнения: 308
Извинявам се предварително за невежеството, но някой ще обясни ли на човешки език разликата между процедурите? По това което чета в нета, работят на един и същ принцип, само съветват апарата да е добър за да има ефект.  Позната каза много да се внимава с китайските апарати, уж излиза по-евтино, а се оказва, че си дал парите си за нищо. Май само ХайФу не предлагат навсякъде newsm78
mamaden, колко ХайФу процедури си правила и колко ти струваше?
Две процедури, само в зоната около очите. Първият път 250лв., вторият път 5 месеца след това 200лв..Процедурата е кратка и многооо неприятна като усещане Rolling Eyes

Как да избера коя процедура да направя, като всички естествено си рекламират тяхната  newsm78
Много ме дразнят торбичките, брадичката, не е двойна, а по скоро увиснала.
Някъде видях, може и в темата да е било, че от филър под очите, торбичките може да се увеличат и сега се притеснявам да сложа.  Thinking

# 494
  • Мнения: 2 805
Ама и аз се чудя ако имаш торбички как филър ще ги редуцира? Няма ли да ги направи по-видими?

И на мен Денкова ми препоръча филър, но аз не посмях. Аз логиката не я схващам и докато не я разбера няма да се навия да сложа филър под очите  Grinning

Венус Легаси за тяло има ефект. Да кажа, макар, че  успях да направя за съжаление само една процедура. С повече според мен резултатът ще е много добър. Ако имах възможност бих направила поне 6 през определен период от време.

Общи условия

Активация на акаунт