Специалност ,,Медицинска сестра''

  • 2 073
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте, обръщам се към всички, които са завършили специалност ,,Медицинска сестра'' в Медицински университет София, тъй като се колебая много дали да се запиша там. Проблемът е, че никога досега не съм учила и разбирала от Химия и това най-вече ме притеснява. Интересувам се изучава ли се химия в тази специалност? Бих била много признателна, ако всички, които са запознати споделят!  Praynig

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Изучава се. На елементарно, малко надучилищно ниво. Намери си добър учител. Химията е много проста и логична наука, стига да има кой да ти я обясни като хората.

# 2
  • Мнения: 1 081
Здравей, химията не се изучава по време на обучението в университета. Не се притеснявай. Поздравления за избора на професия.  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 48
Химия не се изучава!!! Изобщо не се притеснявай за това. Приемният изпит е лесен - Етика. Успех и ако имаш още въпроси съм на разположение Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Как се кандидатства за специалността ? Има ли възрастов праг ?

# 5
  • Мнения: 1 081
Трябва да се влезете в сайта на медицинския институт, който сте избрала, мисля, че там е упоменато как се кандидатства и как е балообразуването. Не мисля, че има възрастов праг. Но като цяло наплива не е голям, не мисля, че ще имате проблем.

# 6
  • Мнения: X
Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт