Лидл 89- Гръцко-септемврийска

  • 114 574
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 310
Запис  Heart Eyes
Очаквам дрешки за по- големи деца след тези  Peace
Др.седмица ще са...има плакат в магазина.
и аз чакам дрешки Sunglasses

# 31
  • софия
  • Мнения: 25 483
От кога има универсално дистанционно? Не видях в брошурата за тази седмица, бих купила. Ние имаме от първото пускане преди не-помня-колко-години и сме много доволни, но детето го изпуска не.знам-колко-пъти и палчето на капачето за батериите е счупена, а бутончетата са се поизтрили.

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 11:13 от zvanche

# 32
  • София
  • Мнения: 4 052
Много се чудя за чушкопека. В старата тема имаше положителни мнения за него, нали си спомням правилно? А, може ли да помоля тези от вас които си го купиха, някъде по кутията му пише ли какъв енергиен клас е?

# 33
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Имаше питане в края на предната тема за таблетките за омекотяване на вода. Аз също съм от доволните. От 4-5 години ги ползвам.
Чакам събота, за да си купя хлебопекарната и новата брошура утре, за да видя дрешките за по-големите.
А скицници формат А3 дали ще пускат?

# 34
  • София
  • Мнения: 3 852
Вчера открих, че има 3 нови десена салфетки в постоянния асортимент. Взех бели на сини ивици и са много приятни за ежедневно ползване.
Изчезнаха обаче памучните тампони за грим, които ползвах и течния сапун в пликовете, който беше много хубав... От доста време чакам да го заредят, но май не се очертава... Sad

# 35
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Изчезнаха обаче памучните тампони за грим, които ползвах и течния сапун в пликовете, който беше много хубав... От доста време чакам да го заредят, но май не се очертава... Sad
Мдаа. От течния сапун в пликове и аз бях много доволна. Оглеждам се и аз, ама няма.

# 36
  • Мнения: 2 587
Леле много пишете  Mr. Green Аз взех кокосовото масло в понеделник и много ми хареса. Страшно ароматно и на мен ми е вкусно. За цената си е доста впечатляващо. Добавих лъжичка от него в кафето и е приятно. Мисля да заменя крамето малсло в сладкиши и такива работи с кокосовото + да го ползвам за козметични цели. Четох, че помага срещу акне и е много хубаво в маски за коса Grinning

tany3dj и аз като теб процедирам с тахана.
Кокосовото масло има висок комедогенен индекс и не става за мазане на лице. Ако кожата емного суха може и да не се отрази така, но на мазна кожа и склонна към пъпки ще докара големи проблеми.Иначе, за останалата част на тялото е страхотно.

Точно това щях да напиша и аз,но все пак всеки сам си предценява.Мен друго ме интересува,ако може някой който вече си е купил да каже:Студено пресовано ли е?Защото ако не е,не е добре.
Иначе аз си го купувам от био магазините(300мл. е около 10лв.)и е супер за всичко.Аз съм със суха кожа на тялото и се мажа за зимата е супер(малко бавно ми попива,ако попрекаля),иначе си правя всякакви десерти и е супер.

# 37
  • Мнения: 192
Леле много пишете  Mr. Green Аз взех кокосовото масло в понеделник и много ми хареса. Страшно ароматно и на мен ми е вкусно. За цената си е доста впечатляващо. Добавих лъжичка от него в кафето и е приятно. Мисля да заменя крамето малсло в сладкиши и такива работи с кокосовото + да го ползвам за козметични цели. Четох, че помага срещу акне и е много хубаво в маски за коса Grinning

tany3dj и аз като теб процедирам с тахана.
Кокосовото масло има висок комедогенен индекс и не става за мазане на лице. Ако кожата емного суха може и да не се отрази така, но на мазна кожа и склонна към пъпки ще докара големи проблеми.Иначе, за останалата част на тялото е страхотно.

Точно това щях да напиша и аз,но все пак всеки сам си предценява.Мен друго ме интересува,ако може някой който вече си е купил да каже:Студено пресовано ли е?Защото ако не е,не е добре.
Иначе аз си го купувам от био магазините(300мл. е около 10лв.)и е супер за всичко.Аз съм със суха кожа на тялото и се мажа за зимата е супер(малко бавно ми попива,ако попрекаля),иначе си правя всякакви десерти и е супер.

Цитат
Студенопресовано масло от Шри Ланка

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=45233

# 38
  • Мнения: 2 681
Чушкопека, ако е троен на мене не ми е удобен.
Чушките трябва да се обръщат за да се изпекат, късат се, пари ми.
Търся си пак единичен, но не намирам в реален магазин.

# 39
  • Мнения: 68 771
Чушкопека и аз му се чудя. Досега не сме имали. Проверих - като цена навсякъде тройния се върти около 30 лева с много малки разлики, незначителни...
Погледнах го в магазина - вътре е едно общо пространство, но нали пише, че има разделител? И аз се чудех как се опичат от страната, която е към центъра, но предположих, че топлината се разпределя newsm78 Ама ако трябва да се въртят чушките Thinking

# 40
  • Мнения: 47 996
Чушкопека, ако е троен на мене не ми е удобен.
Чушките трябва да се обръщат за да се изпекат, късат се, пари ми.
Търся си пак единичен, но не намирам в реален магазин.


Скоро гледах единичен на живо в Техномаркет в Дъ мол
Цената беше като на тройния, но пък го имаше, ако ти е удобно, иди

# 41
  • Мнения: 17 987
2 години се мъчих с троен - нищо не става.
Купих си единичен, хасковски, под 25 лв беше- ами родих се, всеки ден чушки пека тази година, отядохме си  Peace
Не се лъжете за тройния- абсурд да събереш 3 чушки, аз поне рядко виждам такива тънки и съвършено прави, и наистина трябва да се въртят. Отделно, че е  и много по- бавен.

# 42
  • Мнения: 68 771
Аз се отказах от чушкопепа. Прегледах други теми, свързани с него - тройния е предимство за дебели чушки и патладжани, подходящ е за прави и дълги, тип сиврия. Ако са от дебелите-се слагали по две. И да, обръщат се.  Ще пека във фурната, и без това рядко печем, зимнина не правя...

Иначе попаднах на мнение - три единични, вместо троен, е най-добре hahaha

# 43
  • Мнения: 22 867
За чушкопека - имаме и единичен, и троен, по-удобен е единичния и според мен, и по-често се ползва. Но пък за нещо по-голямо - син домат например, или когато се пече по-голямо количество чушки, ползваме и двата. С тройния наистина е повече разправията, обръщаш........... Peace
Аз пък чакам дънки, искам класически. Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 849
.........     Изчезнаха обаче памучните тампони за грим, които ползвах и течния сапун в пликовете, който беше много хубав... От доста време чакам да го заредят, но май не се очертава... Sad
И аз страдам за тези продукти. Редовно купувах. Тампоните на Сиен горе-долу ми вършат работа, но заместител на течния сапун не намерих в Лидл. Сега купувам Медикс Сензитив от 1 литър.
Класически дамски дънки и аз чакам. Последната серия скини модели ми дойде в повече  Confused
Днес не открих лешници и орехи. Имам спомен, че стояха при сласкарските продукти. Преместили ли са ги или просто е нямало в момента  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт