Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 339

  • 63 409
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 23 204


Çünkü Deli gibi aşık. Mi amore. / Защото ти си лудо влюбена в мен. Mi amore.

Клик върху снимката - много сладко го казва Йомер това "Mi amore"

Не зная за вас, но на мен никога няма да ми омръзнат сцените Йомер/Елиф. В Елиф имаше една мекота. Т.е. можеше да му вика, да  се сърди, но само една негова дума... и тя се успокояваше. Спомнете си момента при бараката, когато търсеха следи в гората. Тя остана сама и се уплаши, че я е оставил. Така хубаво го навика след като го откри. А той въобще не я и чуваше какво му говори. Само каза - "Виж какво намерих."  И тя притихна за секунди. Ама тя Елиф си беше просто такава - добра. Защото  на всички прощаваше  всичко - и обидите, и предателствата, и униженията, и грубостите. 

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


Другите за Енгин. Нилгюн Белгюн - театрална, кино и дизи актриса:
Аз бях един от преподавателите в състезанието "Звездите на Турция". Много съм щастлива, че сега празнуваме неговия успех. Той беше един от най-добрите ученици, с най-будните очи, попиваше всички уроци и слушаше внимателно. Привлече вниманието ми със своята сериозност и държание. Пожелавам ти късмет по пътя към Емми, скъпи мой Енгин. Преподаватели и ученици - всички сме горди с твоите успехи.


Скрит текст:



Журналистката Дилара Пекел:
Енгин Акюрек в момента е най-добрият актьор в гилдията. Не говоря само за външния му вид, но и за играта му. Невероятен талант. Той не играе, той живее ролите си.


Скрит текст:

# 122
  • Мнения: 23 204


Цитат
Той не играе, той живее ролите си.

Ето  това много ми хареса. Хареса ми защото е самата истина. Енгин не може да остави никого равнодушен. Направи така, че неговите Мустафа Булут, Керим Ългаз, Текин Булут и Йомер Демир да живеят и да вълнуват, все едно са истински и живи хора, а не просто филмови герои.

И най-интересното е, че Енгин май получава много повече уважение и любов извън страната си. Ако бъркам ме поправете.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


Най-красивите топчета(стъклени топчета, мраморни топчета) в света...
...........
Страхотно колажче на Роксани - Гърция.
На нас играта с топчетата е известна и под името джамини.

Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 11:46 от mariana51

# 124
  • Мнения: 23 204


Въпросче - от кой момент е кадърът ? Излишно е да ви казвам, че познах веднага...

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041




Светът се е свил до елипса, дланите ми станаха цветни топки, имах моя пъстър свят.

# 126
  • Мнения: 20 905


Много хубави и истински думички за ЕА. Heart Eyes smile3525

# 127
  • Мнения: 23 204


Ето така ще съм докато Енгин не захване нов проект. Имам предвид пред ТВ или монитора. Ще гледам това - онова и най-вероятно ще правя сравнения и ще търся "дежавю"-тата.  ooooh!

Защо всичко ми напомня къде малко, къде повече за "КРА"  или пък друг гледан от мен сериал? Може би  идеите се преплитат, защото точно това е и най-актуалното в момента /пране на пари, търговия с наркотици, предателства от най-близките, жертви в името на семейството/но  точно тези теми са и най-експлоатираните в настоящите дизита.

За вас не зная, но аз ще пийна едно кафенце с мляко...


Скрит текст:

# 128
  • Мнения: 20 905

Цитат
Ето така ще съм докато Енгин не захване нов проект
Марта_49, добре си го решила, чакането на новия проект.

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


Колкото и да копират, колкото и да се мъчат, да приема, че се учат дори от него - оригиналът е той.

# 130
  • Мнения: 20 905


Как да не повярва човек на Мустафа Булут, че Нарин е животът му.

# 131
  • Мнения: 23 204


Време е за късно следобедно кафе и то в приятна компания.

Това гледане тук-там не ми се отразява добре. Виждам еднаквите неща и ми става чоглаво. Разбрахте, че гледах първа серия на един нов сериал на Ай Япъм с участието на актриса от агенцията на г-жа Дурак /Seda Bakan/.
Е-е, вчера забелязах, че ползват за втори път "роклята на Елиф", днес случайно в ТТ гледам снимка от "Кара севда" и веднага  виждам друго - ползват и "роклята на Нихан".

Не зная кой е стилист на новия сериал, ама в най-скоро време очаквам и шарените гащи на Нилюфер да ги обуят на някого. Може ли така - да обличат актрисите от различните сериали с едни и същи дрехи.  ooooh! Мислех, че дрехите се подбират специално за героинята съобразно образа който изгражда в даден сериал.
И всяка да си има  свой гардероб - пък то било един общ за Ай Япъм...

Сега  очаквам и бижутата на  "Бендис", щото е спонсор.

Доказателството за роклите в спойлера.


Скрит текст:

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


Време е за късно следобедно кафе и то в приятна компания.

Това гледане тук-там не ми се отразява добре. Виждам еднаквите неща и ми става чоглаво. Разбрахте, че гледах първа серия на един нов сериал на Ай Япъм с участието на актриса от агенцията на г-жа Дурак /Seda Bakan/.
Е-е, вчера забелязах, че ползват за втори път "роклята на Елиф", днес случайно в ТТ гледам снимка от "Кара севда" и веднага  виждам друго - ползват и "роклята на Нихан".

Не зная кой е стилист на новия сериал, ама в най-скоро време очаквам и шарените гащи на Нилюфер да ги обуят на някого. Може ли така - да обличат актрисите от различните сериали с едни и същи дрехи.  ooooh! Мислех, че дрехите се подбират специално за героинята съобразно образа който изгражда в даден сериал.
И всяка да си има  свой гардероб - пък то било един общ за Ай Япъм...

Сега  очаквам и бижутата на  "Бендис", щото е спонсор.

Доказателството за роклите в спойлера.


Скрит текст:

Що ме провокираш... Погледнах кой е продуцент на цитираните сериали. На Kara sevda/"Черна любов" - Керем Чатай, а на Bana Sevmeyi Anlat/"Научи ме да обичам" - продуценти са Пелин Дишташ Яшароолу и Керем Чатай. Брей, името му е на второ място. Как така? И вече колко изцепки с тоалетите имат... нещо К. Чатай сдава фронта.
Да видим дали Енгин се е разделил с него...

# 133
  • Мнения: 20 905


     
Цитат
Да видим дали Енгин се е разделил с него..
Как ли ще разберем. Thinking

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041


harmonia_dd, още от първото потвърдено официално съобщение за нов проект....

Общи условия

Активация на акаунт