Мурат Йълдъръм и Нургюл Йешилчай след "ASK ve CEZA" стари и нови проекти Тема185

  • 91 672
  • 735
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Добре дошли в темата!

Facebook: "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/-Bulgarian Fan Club


Продукция на TMC /2010-2011/
Режисьор: Mehmet Ada Öztekin, Кудрет Сабанджъ
Сценаристи: Ethem Yekta, Murat Lütfü, Yıldız Tunç
Сценаристи втори сезон: İlksen Başarır, Yiğit Sertdemir,
Elif Akçalı, Erkan Birgören, Firuze Engin

Продуцент: Ерол Авджъ
Музика: Туфан Кърач
Жанр: екшън, мелодрама, драма





Ясемин е 25-годишна млада жена, работи в рекламна агенция.
Седмица преди сватбата си, която очаква с голямо вълнение и нетърпение,
Ясемин заварва любимия си в прегръдките на най-добрата си приятелка Мюжде.
Когато Ясемин е била дете, по-голямата й сестра умира при аборт
след нежелана бременност. В резултат на тази случка, която кара
семейството й да преживее мъката и унижението заедно, Ясемин обещава на баща си,
че няма да допусне извънбрачна връзка/да спи с мъж преди брака/.
Ясемин губи вяра в любовта и невинността след изневярата, която преживява,
и търси бягство от действителност, която я наранява, при майка си -
тя е пенсионирана учителка, живее в Бодрум.
Под властта на гнева и мъката си, Ясемин се отдава на първия срещнат мъж
на име Саваш, след което изчезва като Пепеляшка,
оставяйки след себе си само едно колие...

Скрит текст:
Ясемин приема /мисли/, че Саваш е барман.
Около 30-годишен млад мъж, завършил бизнес администрация
в престижния университет Боазичи и защитил магистратура в чужбина.
Син на известно и влиятелно семейство от Ван, Саваш още от
гимназиалните си години се стреми да е далеч от семейните работи,
тъй като не одобрява закостенелите традиции и обичаи.
Разбрал за незаконните, черни семейни сделки, Саваш напълно се отдръпва
и се стреми да гради живота си по съвременен и законен начин.
Семейството му живее в Истанбул, но не е скъсало връзките си с Ван –
място със закостенели и архаични нрави.
След катастрофата, при която баща му и по-големият му брат умират,
Саваш е принуден да застане начело на семейството си.
Опитвайки се да измъкне семейството си от черните сделки
и да изгради семейната фирма по нов, модерен, съвременен и законен стил,
Саваш ще бъде принуден да се бори с нечистите отношения и престъпни групи,
които баща му му оставя в наследство.
Изгубилата вяра в любовта, Ясемин се завръща в Истанбул,
към работата си в рекламната агенция. Не й е останало нищо друго,
освен израстване в кариерата/по добра кариера/.
Но животът й готви нови изненади. Водещият борба на два фронта/на две места/,
Саваш е изправен пред още един проблем, произтичащ от изостаналите обичаи -
за да се предотврати кръвно отмъщение,
той е принуден да се ожени за вдовицата на брат си - Чичек.
Пътищата на Саваш и Ясемин един ден непременно ще се пресекат.



Участват:
/За повече информация за артистите кликнете на снимката/


 






Музиката от сериала-mp3

Песните от сериала "Любов и Наказание" с БГ превод

Линк за сериите на "Любов и Наказание"
с БГ превод и БГ аудио






Клипчета и стихове от Фенове

PLANET   STEFOK   Tsarinna   Keii
Eldo  Lirio   Svet_Varna   _Malcho_ ~Hrisi~


Към старите теми на "Любов и Наказание"

Tsarinna, поздравления!!!


От срещата с Мурат Йълдъръм на 16.04.2013 г.





Предстоящи проекти на Нургюл и Мурат

На 18 ноември се очаква премиерата на филма ”Втори шанс” /"İkinci Şans"/
с Нургюл Йешилчай и Йозджан Дениз
През новия сезон Нургюл ще влезе в ролята на Кьосем
в сериала
"Великолепния век Кьосем: Мурат IV".


Официални профили в социалните мрежи и YouTube на ”Втори шанс” /"İkinci Şans"/
       

За Мурат има слухове, че първо ще снима филм
и вероятно в началото на 2017 ще снима сериал.








Интервюта с БГ превод:

Нургюл Йешилчай          Мурат Йълдъръм


Гласувайте всеки ден за:



# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Добре дошли в новата тема!
Приятни мигове на всички в нея!

# 2
  • Мнения: 1 109
Благодаря за новата тема.  newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • Мнения: 8 717
Добро утро!  Hug

Много усмивки и щастливи мигове ви пожелавам през почивните дни, заредете се само с положителна енергия!  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Hug


Скрит текст:






Кеии, това е за теб - с благодарност за новата тема, обагрена в есенни цветове!  Hug bouquet Ами така е - лятото е на път да се изтъркули, вече ще се радваме  на всеки слънчев ден и ще се надяваме, че в следващите дни и седмици най-после ще имаме и повече новини за нови проекти на нашите любимци.  Grinning Peace


Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 08:30 от Alex_B

# 4
  • Мнения: 8 717
Снимки на Нургюл от онзи ден в Нишанташъ




А това го нося от рускините, защото ми хареса надписът към него:

Троица Турецкого кинематографа. Они могут делать абсолютно все





Думичката "кинематограф" ме подсети и за това сравнение  Grinning


Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 08:51 от Alex_B

# 5
  • Мнения: 1 863
  Привет и от мен в новата тема!


 Кеии bouquet Подготвяш ни за есента, но аз още не съм ходила на 50-те нюанса и мисля през другата седмица да го направя. Дано е още лято. Simple Smile

Теси, Алекс Hug Hug и всички, които ще скокнете  Hug Hug Hug Hug Hug


 Алекс, хареса ми ми колажа за кинематографите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, а и сравнението също. Simple Smile


  Да открием и ние новото съоръжение, с пожелание всяка да мине по него. Simple Smile




 Приятни почивни дни на всички!

# 6
  • Мнения: 2 742
Привет на всички!  Hug
Кеии, благодаря за новата тема!  bouquet

Танче,  Hug пожелавам ти 50 нюанса синьо и на морето и на небето  Peace
Алекс,  Hug и на мен колажите ми харесаха много  Peace Интересна би била тройката Халит - Нургюл - Мурат  Peace
Хайде вече в тази тема да видим първите снимки на новата Кьосем и да се завърти нещо по-конкретно около Мурат бей  Praynig Praynig Praynig
 


Слънчеви и забавни дни! Hug

# 7
  • Мнения: 2 742
Една снимка от инстаграма на Фунда  Peace Алекс, писа в миналата тема, че филмът й, май заглавието беше нещо от сорта "Мрачно/светло", отива на фестивала в Торонто. С екипа си пожелават успех и доколкото разбирам ще бъдат там  Peace




Добра новина като за начало на темата, дано ни потръгне! Grinning

# 8
  • Мнения: 8 717
Е, ето новина като за първа страница. Публикувана е на страницата на  международния фен клуб на Мурат. Той щял да участва в два филма и после в исторически сериал. Набират предложения за партньорка за сериала, като актрисите на картинката не са единствените опции, а само примерни. Фатма така ги е направила в този колаж, че аз някои не мога да ги позная кои са, но няма значение.  Grinning Който иска, може да напише предложението си под поста им, а те ще го предадат на продуцентите.  Така че, дами - предлагайте!  Grinning Пишат, че единият филм ще е комедийна драма. За втория моето шесто чувство ми казва, че ще е грузински и затова нямат инфо.  Grinning  Може пък да видим Мурат с онази симпатична участничка в Денсинг старс, която е певица, но се е снимала и в няколко игрални филма.  Grinning Дженнет написа, че ще видим много Мурат пред 2017 г., че се предвижда сериалът да е много продължителен и затова продуцентите са много внимателни към каста. По тази причина търсят и мнението на феновете за партньорката на Мурат. Дано този път наистина сериалът да е на Мурат, а не на някоя дългонепоявявала се "звезда," към която да го пришиват!  Peace Peace

EXCLUSIVE NEWS:
We have received information regarding Murat Yıldırım's upcomıng projects. He will be appearing in both a cinema film and a series. Unfortunately they have asked us not to reveal the details at this time. But this much we can tell you...... you will get to see Murat in a totally different type of character regarding the series. The series involve historical events that will take place in the past. The film is a comedy drama. In the series who would you like to see as his female partner. Please write your desire directly under the this photo on the MYIFC page and we will forward to the producer. When writing your desire please pick someone who is readily available. The picture is not meant to show that these are the only options.


Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 21:23 от Alex_B

# 9
  • Мнения: 8 717
Една снимка от инстаграма на Фунда  Peace Алекс, писа в миналата тема, че филмът й, май заглавието беше нещо от сорта "Мрачно/светло", отива на фестивала в Торонто. С екипа си пожелават успех и доколкото разбирам ще бъдат там  Peace




Добра новина като за начало на темата, дано ни потръгне! Grinning

Марти, наистина ни потръгна - ето, появиха се новини и за Мурат.  Grinning Рускините са превели това за снимката на Фунда:

Команда в сборе. Едем на фестиваль в Торонто с фильмом "Нерешительность".

Ето още една снимка на Фунда от филма.




Днес момченцето, което изигра ролята на малкия Картал, има рожден ден и са го прекарали заедно с Каан. Да е здраво и щастливо!  bouquet Снимката е от инстаграма на Каан.

Bugün canım bromun doğum günü, doğum günün kutlu olsun @ilgaz_ceribas 😘🎉🎈🍭🎊🍀👊🏻👊🏻👊🏻 happy birthday @ilgaz_ceribas #brother #brom #kanka #doğumgünü #happybirthday #ılgazceribas #kaanire




И да озвучим малко темата с един репортаж от концерта на Мурат Боз. Интересно, че този път акцентът е върху Аслъ, въпреки, че би трябвало той да е във фокуса. Заглавието гласи, че любимият на Аслъ е имал концерт.  Grinning Накрая има и кратко интервю с нея, жалко, че не разбирам какво говорят през цялото време.

Aslı Enver sevgilisi Murat Boz'un Harbiye konserini izledi / Magazin D / 27 Ağustos 2016



https://www.youtube.com/watch?v=uMiNk4Tddys



А тази тяхна снимка с фенка е от Измир. Той с каква такава поличка е - направо като шотландец, само дето не е карирана.  Joy Joy Joy


Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 21:52 от Alex_B

# 10
  • Мнения: 2 742

Е, ето новина като за първа страница. Публикувана е на страницата на  международния фен клуб на Мурат. Той щял да участва в два филма и после в исторически сериал. Набират предложения за партньорка за сериала, като актрисите на картинката не са единствените опции, а само примерни. Фатма така ги е направила в този колаж, че аз някои не мога да ги позная кои са, но няма значение.  Grinning Който иска, може да напише предложението си под поста им, а те ще го предадат на продуцентите.  Така че, дами - предлагайте!  Grinning Пишат, че единият филм ще е комедийна драма. За втория моето шесто чувство ми казва, че ще е грузински и затова нямат инфо.  Grinning  Може пък да видим Мурат с онази симпатична участничка в Денсинг старс, която е певица, но се е снимала и в няколко игрални филма.  Grinning Дженнет написа, че ще видим много Мурат пред 2017 г., че се предвижда сериалът да е много продължителен и затова продуцентите са много внимателни към каста. По тази причина търсят и мнението на феновете за партньорката на Мурат. Дано този път наистина сериалът да е на Мурат, а не на някоя дългонепоявявала се "звезда," към която да го пришиват!  Peace Peace

EXCLUSIVE NEWS:
We have received information regarding Murat Yıldırım's upcomıng projects. He will be appearing in both a cinema film and a series. Unfortunately they have asked us not to reveal the details at this time. But this much we can tell you...... you will get to see Murat in a totally different type of character regarding the series. The series involve historical events that will take place in the past. The film is a comedy drama. In the series who would you like to see as his female partner. Please write your desire directly under the this photo on the MYIFC page and we will forward to the producer. When writing your desire please pick someone who is readily available. The picture is not meant to show that these are the only options.






Алекс,  Laughing Heart Eyes пу, пу, пу!  Laughing Praynig Praynig Praynig От нета в ушите на Аллах  Laughing
Това за партньорката е абсолютна грешка  Mr. Green Сега ще наскача оная секта #2gunfire #2gunfire #2gunfire Joy Joy Joy Мисля си за сериала, че може да е някакво трето дизи след "Кьосем" пак на Тимур Савджъ  newsm78
Хади Мурат бей да се залавя за работа!!!  Peace

# 11
  • Мнения: 1 863
  Марти Hug, дано да се сбъднат пожеланията ти. Wink

 Аааа, те наскачаха вече, Марти. hahaha hahaha hahaha hahaha Ти не се притеснявай за тях! hahaha hahaha hahaha hahaha

 Алекс, значи правилно съм се ориентирала, че Мурат ще го очакваме след нова година. Simple Smile Да, този път на Мурат ще търсят партньорка, а не него да пришиват към някоя. Нещото, което ме притеснява, че след започналите сериали през есента и продължаващите от предните сезони, малко трудно се пробива, защото другите до този момент са набрали инерция. Да се надяваме, че ще се справят. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 8 717
Марти, и да скача "онази секта", тяхната любимка има договор вече с друг продуцент и с друг партньор. Е, продуцентът за сериала на Мурат не е известне, може и да е същият, което ме сймнява, но партньорът й със сигурност ще е Къванч. Щом смениха сценария, но не и двойката, значи там решението е желязно и няма да се промени току така. Пък и днес са приключили снимките за рекламния клип за новия сезон на СТАР и се очакава след няколко дни да се появи в ефир, а там би трябвало да видим дългоочакваната двойка Къванч/Туба.

Таня, за съжаление наистина сериалът с Мурат ще се появи пак по средата на сезона, но какво да се прави... И ЛиН е започнал така, но е бил пръв по рейтинг. То не се знае от всички тези нови сериали, а и от продължаващите стари, кои ще оцелеят изобщо до Нова година.

Да видим как ще й потръгне и на Нургюл като Кьосем. Днес четох, че онзи ден, когато са я нащракали папараците, всъщност е ходила заедно с мениджърката си на профилактичен преглед в болницата. Искала да бъде сигурна, че е напълно здрава преди началото на сериала. Казала е, че с нея всичко е наред и, че вторият сезон на Кьосем ще се получи много добре. Ще наслагам малко колажи и със султанката, че да ни красят първата страничка.  Grinning







Една от руските групи за ВВ Кьосем вече са си сменили снимката на профила си с тази - от Берен на Нургюл.  Grinning


# 13
  • Мнения: 8 717
  Да открием и ние новото съоръжение, с пожелание всяка да мине по него. Simple Smile





Не може да се отрече, че това съоръжение е доста внушително. Четох, че освен моста, пускат в действие и дъга от околовръстното на Истанбул, която е дълга към 160 км., а освен това и още дестки км. от разни подходи към моста и прилежащи инфраструктурни обекти -  с 4 платна в едната посока + аварийна лента. И всичко това е построено само за 3 г. Сетих се за нашите  магистрали, които се строят от години и за дъгичките от по десетина км. на софийското околовръстно, с които много се гордеем, и ми стана смешно.  Joy Joy Joy Е, ясно е, че мащабите са съвсем различни... Ето го моста и осветен по вечерно време - изглежда красиво.



Скрит текст:





А тази снимка много ме развесели - първата ми мисъл беше дали и Бойко не се е наредил някъде там в редичката да си резне по навик малко от лентата.  Joy Joy Joy Joy


# 14
  • Мнения: 2 742

А тази снимка много ме развесели - първата ми мисъл беше дали и Бойко не се е наредил някъде там в редичката да си резне по навик малко от лентата.  Joy Joy Joy Joy



Алекс, Joy Joy Joy може и да си е клъцнал за спомен, но се боя, че сега като се прибере ще за почне да проучва картата на България къде можем и ние да опнем едно подобно съоръжение  Peace Joy Joy Joy

 
Скрит текст:
Аааа, те наскачаха вече, Марти. hahaha hahaha hahaha hahaha Ти не се притеснявай за тях! hahaha hahaha hahaha hahaha
 

Танче, че са вече досадни като конски мухи и направо са близо до  някои психически отклонения е ясно, но лошото е, че всъщност ги заблуждават, защото са останали само неспасяемите.  Mr. Green И това си личи по анкетите  Peace
А за времето на започване на сериала не се тревожете, аз не го виждам по-рано от март този път ако не и по-късно Peace
Два игрални филма до Нова година Мурат не може да направи освен ако единият не е планиран за лятото  Peace Най-важното е, че има новини  Peace Grinning Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт