Добър зъболекар в Стара Загора или Казанлък

  • 3 876
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Здравейте,
От последния зъболекар, при който ходих не останах много доволен, два доста болни зъба ми ги прави два пъти, без снимки, без нищо, така че съм решил да го сменя. Трябва ми наистина добър специалист(най-вече в поставянето на пломби), който е желателно да разполага с рентгенов апарат, понеже имам чувството, че все отвътре ми се развалят зъбите(поне така изглежда). 
Благодаря предварително  newsm47

# 1
  • Мнения: 257
Здравейте ,
За казанлък най-добрия е Венцислав Стаменов . изключителен специалист хирург стоматолог от години насам . Но да си запазите час при него е доста трудно.

# 2
  • Мнения: 93
Здравейте ,
За казанлък най-добрия е Венцислав Стаменов . изключителен специалист хирург стоматолог от години насам . Но да си запазите час при него е доста трудно.

Благодаря много за бързия отговор! Гледам обаче, че в клиниката са двама с това име, възрастния или младия ми препоръчвате?

# 3
  • Мнения: 257
Те са баща , майка и син Simple Smile всъщност са трима Simple Smile
Препоръчвам Венцислав Стаменов старши. Все пак зависи за какво става дума Simple Smile Но според мене на който от двамата /баща-син/да се доверите ще останете доволни

# 4
  • Мнения: 93
Те са баща , майка и син Simple Smile всъщност са трима Simple Smile
Препоръчвам Венцислав Стаменов старши. Все пак зависи за какво става дума Simple Smile Но според мене на който от двамата /баща-син/да се доверите ще останете доволни
Благодаря, ще се свържа с тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт