Малки Сладки Лъжкини - краят на мистерията! Тема 14

  • 42 866
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Да, признавам, но не омаловажавам факта, че най ме изплаши това, че ще ми носи бельото и дънките и роклите! Shocked Joy Joy
Ех, какви времена бяха......

Да, беше голям сладур. Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 4 690
Да, повече такива да има, че да плакнем окото  Laughing

Нали почнах Ривърдейл, ми то главният е набор 97 !!!, кога остарях толкова  ooooh!
На тяло го докарва, но иначе не ми харесва...то и сериалът не ми върви нещо, преслушах го и май ще го зарязвам.
Скрит текст:

# 722
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
 Joy Joy 97 ужас

# 723
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
1. Имах предвид, че ще си обсъждаме мъжете  Naughty
2. Не съм ги гледала тези клипчета, с тази политика на Инстаграм да ти показва само някои неща  ooooh! и на 90% от тези, които следвам, не ми показва нищо. Клипа с кучето - аммм  Blush какво дупИ
3. Ох, перчема  Heart Eyes


П.П.
Това агнешко не е лошо  Blush Flutter

# 724
  • Мнения: X
97?? Омг
Не ме кефи. Grinning
Не го ли бива филма? Тъкмо се чудех к'во ще гледам като приключа с Куантико. Heart Eyes

Нюансите и на мен са ми  Sick Whistling
 Hug

Бях забраЙла, че перчемЯ имал хъски. newsm78

# 725
  • Мнения: 505
Убили са Енцо? Не съм гледала последните 3-4 серии и това просто ще е върха на драматургията.

# 726
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ама, ако не ви кефи и него ще го взема  Blush
Скрит текст:

Агнешко по принцип не ям, ама за него ще се прежаля  Crazy

# 727
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Не ми харесва тоя новият, дечко.

# 728
  • Мнения: 4 690
Сиси, не е лош Ривърдейл, но не е така да ме грабне, че да чакам епизодите с нетърпение.
А, на Куантико втория сезон още не съм го почнала и май ще изчакам да приключи и наведнъж да гледам епизодите. Тъпо ми стана, че Кейлъб го няма и затова много не ми се гледаше.

А, в Ривърдейл участва Люк Пери, ако сте гледали Бевърли Хилс 90210 ще се сетите кой е  Grinning Това ми беше един от любимите сериали, много го гледах като малка.

# 729
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 533
Не си давай много зор с Куантико, аз последните епизоди ги превъртах, не ми е интересно, ако има нов сезон, няма да го гледам.

Поиграх си и пуснах нова тема, но първо да изпишем тази.
Мислех да добавя и анкета, давайте идеи.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=966395.new#new

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 12:13 от Ивекс

Общи условия

Активация на акаунт