След "Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек- 89 тема

  • 25 570
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 282
   Привет, дами! Никак не ми стига времето, но не бих пропуснала да ви честитя срядата  Simple Smile

  

   А и има готини нови снимки на патрона, нищо ,че пак е насмел  папараците   newsm47

  

  

   Дейзи Hug , усмивката на Серенай и на мен ми харесва - лъчезарна е , с което ме печели веднага  Simple Smile Аз съм я гледала отдавна по нашите телевизии малко в един сериал - Сезонът на лалетата май беше, там играеше ролята на лошата и се справи перфектно  Peace Във Прилив и отлив съм гледала периферно - малко инфантилна и е ролята, а пък и стайлинга и не беше много добър, та малко съм объркана  Rolling Eyes

  

   

  

# 61
  • Мнения: 4 133
Момичета, май е излязло повече инфо за сериала на Енгин "Цената на неволята" .  Rolling Eyes

http://ucankus.com/detay/250511/ucankus-tan-al-haberi-engin-akyu … etmeni-belli-oldu

Някой, ако разбира да преведе.  Praynig bouquet

# 62
  • Мнения: 9 282
   Привет в тази прекрасна октомврийска неделя!

   Днес нашата хала Недред е рожденничка, да е здрава и щастлива

  

  

   Дейзи Hug още няма потвърждение от Артистанбул, но и не се отрича  Peace Казват, че Енгин е подписал, за Серенай още не е сигурно .Той ще играел леко депресиран тип , а тя момиче с проблеми със сърцето и братя замесени с тъмни сделки.Телевизията е АТV  , а името по последни данни "Цената на пленничеството" smile3502 Всичко това са слухове, чакаме потвърждение  Praynig

  А междувременно Енгин е станал много красив  Heart Eyes Пресни снимки от последните дни

  

  

   Не че преди беше зле като Йомер  Simple Smile

  

   А Туба вече снима , но нови снимки не съм видяла още  Peace

   Хубав ден на всички!

  
  

# 63
  • Мнения: 4 133
Да е жива и здрава нашата Недрет! Simple Smile bouquet

Ари, мерси много! Hug Кълбото вече почна да се разплита. Ясно е, че това ще е проектът на Енгин щом госпожа Дурак мълчи след такива публикации. Аз лично нямам съмнения. Наясно съм с рекламните стратегии, просто сега е достигнал етапът, в който са почнали да пускат малко инфо и малко по малко ще открехнат вратата. Така че отсега нататък очаквам нещата да набират скорост, да има все повече публикации, може и интервю да излезе, а дано. Laughing Серенай не знам дали е подписала, ще видим.  Simple Smile

Иска ми се да има повече яснота за героите и сюжета на сериала.  Rolling Eyes Simple Smile

# 64
  • Мнения: 9 282
   Дейзи Hug ако изпуснем Серенай  ooooh!, за главна героиня има и друг нелош вариант - не е да не се знаят с Енгин, а и мотивацията ще е много висока, сигурна съм , че ще даде всичко от себе си   smile3503 newsm10

  

# 65
  • Мнения: 9 282
  Прекрасна новина !Енгин се завръща с нов проект !Потвърдено е от Артистанбул!Да ни е честито!  newsm44

   

   

# 66
  • Мнения: 7 874
  Прекрасна новина !Енгин се завръща с нов проект !Потвърдено е от Артистанбул!Да ни е честито!  newsm44

   

   
Ари, дай подробности, моля те!  Hug

# 67
  • Мнения: 4 133
Пепелче, от това, което разбрах Енгин ще играе доктор в новия сериал и ще разкрива голяма тайна. Ще има два женски образа, но още не са ясни актрисите. Продукцията е на TIMS. Казват, че се завръща скоро на екран, но според мен ще почне януари.

Много хубава новина, ще гледаме Енгин в нов сериал.  newsm44

Купонът в темата може да започне сега!  newsm68 newsm10 newsm47

# 68
  • Мнения: 7 874
Пепелче, от това, което разбрах Енгин ще играе доктор в новия сериал и ще разкрива голяма тайна. Ще има два женски образа, но още не са ясни актрисите. Продукцията е на TIMS. Казват, че се завръща скоро на екран, но според мен ще почне януари.

Много хубава новина, ще гледаме Енгин в нов сериал.  newsm44

Купонът в темата може да започне сега!  newsm68 newsm10 newsm47
Януари, януари- каквото кажат. Само да започне.
Сега да видим актрисите. Simple Smile Че и две...Simple Smile

# 69
  • Мнения: 4 133
Аз искам любовен триъгълник.  smile3521 smile3508

Ох, и аз нямам търпение да започне, много време го нямаше на екран. А сега ще има много какво да обсъждаме и ни очакват готини емоции в темата.  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 9 282
    Привет,дами!

   Пепелче Hug,Дейзи Hug , доктор не очаквах, но сега съм супер доволна  newsm44 newsm68. Ей този доктор ще гледаме ,вероятно кардиохирург Heart Eyes Heart Eyes

  

    Кастинга за лекарки ,сестри и санитарки върви с пълна сила   Simple Smile Надявам се да изберат най-добрите, защото доктора не е кой да е  bowuu newsm53

   Още една страхотна снимка от сесията за Емми 2015  Heart Eyes

  

   А при Туба положението е "А аз съм на кон"  Simple SmileМного е грациозна, и конят също  newsm10

  

   С две думи патроните ни са уникални  Heart Eyes
  

  

Последна редакция: вт, 04 окт 2016, 21:22 от araselia

# 71
  • Мнения: 7 874
Кандидатствам за главна санитарка  Joy Joy Joy  Лично ще му забърсвам праха на бюрото.  Joy Joy Joy И ще му правя чай, и гевреци ще му купувам.  Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 9 282
Кандидатствам за главна санитарка  Joy Joy Joy  Лично ще му забърсвам праха на бюрото.  Joy Joy Joy И ще му правя чай, и гевреци ще му купувам.  Joy Joy Joy

 Сигурна съм, че и прашинка няма да оставиш да падне на бюрото му  Joy  Късмет ти желая, щото конкуренцията за тази позиция ще е най-голяма - не се изисква голям ценз, а пък достъпа до доктора е неограничен  newsm47

   

# 73
  • Мнения: 4 133
Хей, какво става? Голямо затишие в темата.  Rolling Eyes

Енгин ще снима сериал, сега тепърва ни очакват много снимки и инфо, трябва да сме в кондиция.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 9 282
   Добър вечер!

   Дейзи Hug ние сме в кондиция, макар,че аз трудно намирам време  ooooh!,обаче в тази тема няма голям интерес към Енгин и проекта му  Rolling Eyes Аз, ти и Пепелчето Wink Майа не пише  Sad Това е положението ...

    Надявам се, че нещата могат да се променят  Peace

   Утре е рождения ден на Енгин, в Туитър от 23:30 ще има акция по този случай  Peace

  

   Туба на конференция за момичетата като представител на УНИЦЕФ

   

   Лека вечер!

  

Общи условия

Активация на акаунт