Покупки за раждане-препоръчайте ми моля!

  • 1 727
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 304
 Laughing Това, което бях купила аз:
 Avent: помпа (върви с две шишенца и биби), четка за шишенца, залъгалки, силиконови накладки, крем за зърна, термочантичка от новите модели.
 Чико: стерилизатор за МВ, еднократни подплънки, бебешки клечици за уши.
 Филипс: подгряващо ( побира авентовски шишенца).
Мустела: за бебче- крем за дупето, лосион за тяло, комбиниран гел за къпане за новородено , крем срещу зачервяване (за муцунка), за мама - стягащ гел.
Nuby: помпичка за нослето с всички малки джаджи към нея, бебешки маникюрен комплект, лъжички с термочуствителен накрайник.
Памперси: първо за новоредени на Памперс, после изцяло Хъджис.
Дигитален термометър с мек накрайник .
Зависи къде ще раждаш, аз си носех еднократни пелени (за легло), свършиха чудесна работа и превръзки тип памперс.
Целият списък беше огромен ( пазарувах от шести до девети месец  Wink).

Леко раждане  newsm51 !

# 16
  • Мнения: 182
Благодаря ви момичета!Ето това се казва изчерпателна информация!Ако мога и аз да помагам с нещо-насреща съм!

# 17
  • Мнения: 5 622
Благодаря ви момичета!Ето това се казва изчерпателна информация!Ако мога и аз да помагам с нещо-насреща съм!
За сега мисли само за предстоящото раждане и идването на бебчето в семейството. Hug

Леко!

# 18
  • Мнения: 254
ЧИКО И БЮБХЕН Hug

# 19
  • Мнения: 308
като за начало ще ти трябват 2 шишета едно малко и едно голямо  марката можеш да избереш според възможностите си. в нашата болница задължително се носи кремче за детето, сапун и по 3 бр памперси на ден. освен това е хубаво да му вземеш хавлиика, дрешки по възможност по топлички зщото в болниците е доста халадно задължително шапчица и друго каквото се сетиш. за помпа ти препоръчвам да идчакаш да видиш дали ще имаш нужда от нея защото е доста скъпа а често се случва детето да не иска да се храни по естествен начин, майката да има малко кърма и да няманужда от изцеждане или изобщо да няма. за козметика сама прецени на каква да се дпреш, но имаи предвид че мног деца получават алергии от козметиката на джонсън и не всичко скъпо е добро

# 20
  • Мнения: 1 680
Според мен преди да разбереш колко кърма ще имаш няма нужда да инвестираш в Авент помпа. Аз така си взех и след месец я продадох. Ползвах си мъничката на Чико 7-8лева е някъде.

Общи условия

Активация на акаунт