Цветолечението на д-р Бах - 9

  • 117 866
  • 787
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Вземи си Рескю на първо време.За други не мога да ти помогна, или прочети и си ги опридели сама , или отиди при специалист.

# 106
  • Мнения: 20
Здравейте! Бихте ли ме насочили към бахов терапевт, който да провежда онлайн консултации с цел определяне на най-подходящата комбинация, т.к. аз не успявам да се справя сама? Или пък ако тук има някой, който би могъл да ми определи комбинация...Искам да се справя със следното:
- емоционална травма от миналото, която и до ден днешен дава отражение
- непрекъсната, натрапчива мисъл за конкретен човек от миналото, за когото не желая да мисля. Въпросната мисъл ми пречи на концентрацията, прави ме вяла и разсеяна и не ми позволява да изпълнявам адекватно и концентрирано ежедневните си задачки и задължения.
- затруднена комуникация - много често, искайки да кажа нещо, не намирам точния начин да се изразя и често не намирам думите, с които да го направя.
 - някаква неопределена неудовлетвореност от живота, въпреки че имам всичко, за което някога съм мечтала - дом, семейство, дете, прекрасен съпруг... Някак си чувствам, че не съм на мястото си, което като естествена последица често води и до депресивни състояния...
Ми...това е. Вие сте Simple Smile

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
За подобни на твоите състояния си бях определила 9, 35, 36 и 38

Виж за другите състояния, тук има кратки описания.Много отговарят на това депресивно настроение, но са важни нюансите и причините:

http://bachcenter-bg.com/38-%D1%82%D0%B5-%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%B … 0%BD%D0%B8%D0%B5/

# 108
  • Мнения: 6 939
Имам малко тъпо и объркващо питане  Simple Smile Бих искала да приемам Walnut, но пък от други съображения не бива да приемам орехи, заради йода, та..какво мислите?

# 109
  • Мнения: 5 597
Имам малко тъпо и объркващо питане  Simple Smile Бих искала да приемам Walnut, но пък от други съображения не бива да приемам орехи, заради йода, та..какво мислите?
Пий си есенцията спокойно,не съдържа йод

# 110
  • Мнения: 382
Момичета моля за помощ!Преди няколко дни 10 годишната ми дъщеря е гледала страшен клип (измислен разбира се,но тя го е приела за истина  и не ми е казала)Оттогава не може да спи, да се храни и изпитва силно вътрешно безпокойство.
 Имам капките на Пашкулев,но не помня кога съм ги купувала и не знам изобщо дали действат.Отворих разни сайтове и се обърках от различни капки.Кои купувате вие?Трябва ми нещо,което да съм сигурна,че е качествено,защото ситуацията е сериозна.Някаква друга комбинация ще предложите ли освен Рескю?

# 111
  • Мнения: 2 081
Здравейте след месец детето ми ще тръгва на детска градина и смятам да започна капки . Четох за тази комбинация ,  ще се радвам  , ако споделите мнение .
Red Chestnut +Walnut+Chicory+Honeysuckle+Aspen(Mimulus)
 Освен това , когато не успее да се справи с нещо или не стане на неговото се ядосва и крещи , иска ми се да добавя и нещо в тази насока

# 112
  • Мнения: 5 597
Момичета моля за помощ!Преди няколко дни 10 годишната ми дъщеря е гледала страшен клип (измислен разбира се,но тя го е приела за истина  и не ми е казала)Оттогава не може да спи, да се храни и изпитва силно вътрешно безпокойство.
 Имам капките на Пашкулев,но не помня кога съм ги купувала и не знам изобщо дали действат.Отворих разни сайтове и се обърках от различни капки.Кои купувате вие?Трябва ми нещо,което да съм сигурна,че е качествено,защото ситуацията е сериозна.Някаква друга комбинация ще предложите ли освен Рескю?
Ако няма утайки и неприятна миризма,стават капките.
Рескю давай няколко дни 4х4 к.,ако се налага и при нужда.
Или си купи рескю от  аптеките ново,има на различни места.
Говорете,обяснявай.Ако владееш ТЕС направи й .
Успех!

# 113
  • Мнения: 684
Здравейте, преди седмица ми пристигнаха капки от Пашкулев - комбинация.
Едни от оплакванията ми бяха, че не мога да казвам "НЕ" на околните.
Сега пък имам усещането, че след като започнах капките, станах супер раздразнителна. Започнах да отговарям на всички. Ако преди премълчавах, от една седмица реагирам доста остро, влизам в конфликти..., станала съм една докачлива...
Чудя се дали е някаква реакция, която ще отмине, или просто да спра комбинацията  newsm78

Не ми харесва предишната крайност, но и тази не е за избиране...  Embarassed

# 114
  • Мнения: 5 597
Супер,имаш лечебна криза,ще отмине,остави да изтече насъбрано с времето .Като оттлачване на емоции Simple Smile ПИши пак Simple Smile

# 115
  • Мнения: 684
Чувствам се ужасно, влизам в конфликт с почти всеки, с когото имам досег.  Twisted Evil
Раздразнителна съм, кисела... дори и аз не мога да се понасям  Twisted Evil
Всичко и всички ме дразнят, идва ми да крещя
  Embarassed

П.С. Цикълът ми дойде на 18тия ден  Rolling Eyes

# 116
  • Мнения: 10 210
Чувствам се ужасно, влизам в конфликт с почти всеки, с когото имам досег.  Twisted Evil
Раздразнителна съм, кисела... дори и аз не мога да се понасям  Twisted Evil
Всичко и всички ме дразнят, идва ми да крещя
  Embarassed

П.С. Цикълът ми дойде на 18тия ден  Rolling Eyes
А хормоните изследвала ли си си скоро? Терапия на Бах е много добра идея, но може би трябва да си провериш и организма като цяло. Thinking

# 117
  • Мнения: 684
Да, с Хашимото съм и съвсем скоро бях на контрола, всичко ми е в норма  Embarassed

# 118
  • Мнения: 5 597
На мен ми е интересна комбинацията-присъства ли Джел или Джанка ? Би ли споделила каква е? Би трябвало вече да отшумяват нещата,как е положението ?

# 119
  • Мнения: 684
Описанието на състава ми остана в другата чанта в Пловдив. Утре ще се прибера и ще го видя.
Снощи не издържах, пих един Деанксит и днес ми е маааааалко по-спокойно 
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт