"Oткраднат Живот" По Нова-ТЕМА 10/сезон 2

  • 78 705
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Според мен Калин ще стане наркоман! Падението му почна и сега, като няма да е шеф на болницата...съвсем ще полудее.

Буковска...гад, ама не си изпуска мъжа! Вижда ми се поостаряла за няколко месеца Sad

# 16
  • Мнения: 611
Образът на Биляна търпи развитие и това с външния й променен вид усилва това усещане. Аз отново да споделя, че за мен актрисата се  справя доста добре . bouquet

# 17
  • Мнения: 2 701
На мен ми е странно, как Катето видя кръвните групи в досието, а Камбуров кьорав и нищо не вижда.

# 18
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Снощи хвърляхме по едно око с ММ на Брадъра и на филма после. Та ММ ми зададе въпроси: наистина ли е най-тежко за една жена да й кажеш,че е лоша майка и кое би простила-изневярата или истината,че не си отгледала собственото си дете...над това се замислям днес....

# 19
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На мен ми е странно, как Катето видя кръвните групи в досието, а Камбуров кьорав и нищо не вижда.
Защото Катето знае какво търси, след като навърза нещата. Камбуров не е имал мотив да рови, мисля, поне досега, де.  Simple Smile Сигурно и той ще се усети лека-полека каква е работата.

# 20
  • Мнения: 24 332
От снощния епизод единствено Ани Цолова и Виктор си бяха добре с "ролите".
Точно тях изпуснах...Ще трябва да наваксам, щом казваш, че са се справили

# 21
  • Мнения: 3 058
Благодаря и аз за темата! После ще се върна да ви прочета.
Честит празник!

# 22
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Дано Камбуров каже на Жени поне
Ще ѝ каже, разбира се. А дано това принуди професора да ѝ каже вече за размяната, че ми писна. Twisted Evil


А Камбуров какво знае?

# 23
  • Мнения: 11 674
Камбуров нищо не знае. Но успя да навърже нещата, че на Сашко майка му е била в Коми, когато е забременяла и така професора няма как да му е баща.

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
От снощния епизод единствено Ани Цолова и Виктор си бяха добре с "ролите".
Точно тях изпуснах...Ще трябва да наваксам, щом казваш, че са се справили

Е, то остава и да не се справят с това, което правят всеки ден...Wink

# 25
  • До морето
  • Мнения: 7 061
Камбуров нищо не знае. Но успя да навърже нещата, че на Сашко майка му е била в Коми, когато е забременяла и така професора няма как да му е баща.
Мерси. Помислих, че съм изтървала нещо.

# 26
  • Мнения: 4 306
Kалин знае ли от предния сезон, че Алекс е син на баща  му? Че не помня всичко от последната серия.

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Благодаря за темата.

Пропуснала ли съм кога Калин е вземал от онези на Наталия?

От самото начало се надявам Калин да се вземе в ръце и да направи нещо повече в живота си, нещо извън безразличието на баща си и прекалената загриженост на майка си. Колкото да предложението Женя да отиде на психиатър, изразено от него, не е лоша идеята. Женя в момента се държи неадекватно, направи опит, може и фалшив, за самоубийство. Отделно не знае да настоява ли да разбере истината, или да продължи с полуистината, защото може би не й стиска да притисне мазния си съпруг да й каже всичко.

Kалин знае ли от предния сезон, че Алекс е син на баща  му? Че не помня всичко от последната серия.
Не знае, иначе да е разбрал всичко до сега.

# 28
  • София
  • Мнения: 27 175
^Не знае.


Нали щеше да има анкета новата тема?
Генадиев минава вече всякакви граници с поведението си спрямо Камбуров. Абсолютна мижитурка, а само чете морал насам и натам.

# 29
  • София
  • Мнения: 27 175
Някой знае ли как се казва актрисата, която играе родилката, която Виолета заплаши в снощния епизод? Много ми е позната отнякъде, ама...

Общи условия

Активация на акаунт