Къдриците - бетон за цял ден?

  • 5 922
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Да допълня към горните мнения, че може да си купиш и спрей за блясък. Като завършиш прическата се напръскваш- става супер. Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Питай на ЛС Лилита - тя беше ходила при една фризьорка, която й беше накъдрила на букли косата - с някакъв препарат (не си спомням точно  Embarassed) - беше много доволна - доста време й се беше задържала така косата. Уточнявам, че не става въпрос за студено къдрене!

# 17
  • Мнения: 1 558
Днес видях в Метро вакса-пяна на Вела  - за фиксация и блясък едновременно.


Аз я имам, тя е предназначена за дълга коса, удобна е, когато се сложи на суха коса, тя не се втвърдява, само леко се фиксира и се получава блясък. На мокра пише, че се слага за силна фиксация, но не съм пробвала.

# 18
  • Мнения: 1 558
Изида, не каза постигна ли нужния ефект Wink!

# 19
  • Мнения: 2 849
Днес видях в Метро вакса-пяна на Вела  - за фиксация и блясък едновременно.

Peaceняма по-добро решение за оформяне на къдрици .На леко навлажнена коса слагаш пяната и намачкваш косата,оставяш да съхне без сушоар .На следващия ден само с влажни ръце оформяш косата без разресване .

# 20
  • Мнения: 750
Моята процедура е следната:

На влажна коса първо слагам малко крем за къдрици на AVON .

След около 5 мин. впръсквам спрей за обем Wella Flex :

После леко засушавам със сешоар с дифузер.
Слагам пяна LAKME със силна фиксация .
Пак суша с дифузера.
Намачквам още веднъж с малко от гел Wellaflex , който съм сложила на мокри длани.
Пак суша с дифузер.
Накрая фиксирам с лак Wellaflef Shiny Hold , като веднага след като напръскам косата си, я понамачквам.
Като цяло съм много доволна от Wеlla и серията им Wellaflex!!!

Резултатът е отделени къдрици с лъскавина и желязна фиксация поне за 2 дни.
Всичко това ми отнема около 20 мин. Уточнявам, че косата ми е гъста, средно дълга, чуплива и много жилава и инатлива.

# 21
  • Мнения: 1 250
Уф, Спаске, от толкова много мазила не ти ли се цапа бързо косата?

# 22
  • Мнения: 750
Уф, Спаске, от толкова много мазила не ти ли се цапа бързо косата?

По-скоро не. Мия я средно на три "преспивания" ако съм се измила в понеделник, четвъртък - пак. По-големият проблем беше да синамеря продукти, които не ми дразнят скалпа и не ми образуват пърхут.

Общи условия

Активация на акаунт