90-дневна диета – килцата стопи и фиданка стани! - тема 349

  • 39 737
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
    

# 721
  • Мнения: 1 073

Няма само аз да ставам рано и да ходя на работа.
Ир, защо няма кафе за мен ли го остави. Слагам едно в движение.

Курдов, прополис и купи капки от бъз

# 722
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
   Ей, Пешеходче, я се събуди и погледни ТРИ поста назад!  Party Party Party Party Party И за закуската те отмених, исках да поспиш повечко и да си починеш. Това с числата до 100 е пълна глупост - казва ти го един начален учител - бивш в България и настоящ тука.  Hug Hug Hug

# 723
  • Мнения: 28 994
Simple Smile Wonderful !!!
Ирка, така искам да започва всяка събота! Пия кафе и отлитам на инглиш!

# 724
  • Мнения: 545
Все така става. Става събота - от вечерта си казяам ей сега ще спя спя спя и какво 8 часа се събудих. Луда работа . КУРДОВ Имаш ли инфрачервена лампа. Ако имаш много помага. Седи се пред нея 5-10 минутки 1-2 пъти на ден и настина има ефект. Аз откакто я открих е супер. Сещам се и за други варианти но са малко хард за детенце. Хрян много ми помагаше. Майка ми натриваше хрян с мед (ама много боли) . Не знам дали ще го издържи малката.

За днес съм на свински гърди но се чудя как да ги мариновам. Идеи?

# 725
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Добро утро банда bouquet
Ирка, Пешеходка  Hug Hug Hug

Отчитам минус 800 грама след въглехидратите Shocked Shocked

Днес моно плодов на банани.

Компресът снощи не даде видим резултат. Днес продължаваме. Ще купя прополис и бъз, благодаря за съветите Hug

Днес ще раздавам брошури без помощници. Не знам дали ще се справя, а утре съм на работа. Може да направя едно нощно раздаване утре, ако се наложи.

Приятен ден на всички bouquet Hug bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 11 127
Добрутро!
Пийвам кафенце и се нервя на кантара + 500 гр., Не е честно след два белтъчини дни... След малко тръгвам на курс а там ще има РД, та ще е мазало яденета...
Хайде до скоро! 😎

# 727
  • Targovishte
  • Мнения: 5 264
Албена  bouquet нямам такава лампа. А хрянът ми звучи страшно newsm78 продават ли се такива лампи?

# 728
  • Мнения: 545
Хрянът наистина си е страшен. Последно гледах в Технополис но последно не съм виждала. Иначе пускат в Лидъл. Миналата година си купих от Лидъл за 20 лв и съм доволна. За жалост в момента няма . Но сега идват студени месеци така че може и да я пуснат.

# 729

Общи условия

Активация на акаунт