Искам да кажа ... (91)

  • 70 327
  • 756
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8 997
Алина, давай хрупкавите картофи на фурна с брашно, не съм правила такива.

Картофите ги нарязвам на полумесеци, слагам ги върху хартия за печене в голямата тава от фурната, слагам лъжичка вегета, лъжичка червен пипер, сол, две супени лъжици брашно и малко олио, много малко, всичко това обърквам с ръце и разстилам на един ред върху хартията, пека в много загрята фурна на 250 градуса с вентилатор, като се запекат хубаво ги вадя. Сипвам ги в купа и натрошавам сирене още докато са горещи и ги обърквам, сиренето полепва по тях. Правила съм ги и с пармезан и с кашкавал, но със сирене са най-добри. С млечно-майонезеният сос са жестоки. Simple Smile

# 271
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
 Laughing

Скрит текст:

Обринах се нещо, сърби ме яко! Sad А ММ е на събрание на блока и му е голяма устата, и все се вре, и ме е яд, че го чакам за бира и език, а той се занимава с тъпанарщини. Дойде преди малко, щял да им смята нещо, че не можели! ooooh! А така ме сърби. Сипах си бира и езиче, дано ми мине!

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871
Ти си сготвила... 12 чушки? Ох бе, убеждавам се че никой не яде. Ние сме некви... лами! змейове! унощожители!

# 273
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Е кво, не кой знае каква разлика, вие имате по 5 чушки на калпак, ние по 4. Laughing

# 274
  • Мнения: 10 634
Акаша, да не направи алергия към кестените, възможно ли е въобще, да не пиша глупости и да те шашкам само🤔

# 275
  • Мнения: 39 613
Да, възможно е. И аз влизах това да напиша.

# 276
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
И аз това си помислих... Thinking

# 277
  • Мнения: 5 383
Ти си сготвила... 12 чушки? Ох бе, убеждавам се че никой не яде. Ние сме некви... лами! змейове! унощожители!
Но са по-големи. Нашите са също такива малки като твоите, много ми е досадно пълненето. Поне 2 пъти в седмицата ядем пълнени чушки. ooooh!

# 278
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Обожавам пълнени чушки.  Heart Eyes Не съм правила никога досега, правят ми. Детето мрази пипер.  Confused
Решихме с моя мъж да си купим първо парцел и да строим къща. Сега търсим подходящия парцел.

Изкуствените материи(като полиестер) си имат своите предимства. Но аз гледам да изхвърля всичко изкуствено, защото статичното електричество ми разказва играта. До степен да ми отварят врати, защото хвърчат искри, като пипна брава.  И това е през лятото.
А тепърва идва студеното време, когато "ме удря тока". Не мога да пипна без искри даже вратата на колата.

# 279
  • Мнения: 10 634
А пък сестра ми става цялата на пъпки от изкуствените тъкани...
Червените чушки ги обичам много и аз, сарми също обичаме, но ги навивам големички, че за малки неАм пауър 😜
Сега така ги мисля тия кестени - колко настоявах детето да яде, когато пекох, не съм подозирала, че са алергени...

# 280
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Ох, умирам! Нямам алергозан, но за детето имам Ксизал и Ериус, дали стават и за мен?

Лято, а така, кажи ѝ да не се прави. Моите са и по-големи! Mr. Green

# 281
  • Мнения: 39 613
Ксизал е същото
ако не се лъжа дозата е 20 капки еднократно за деня.
Пъпките- опитай да намажеш 1-2 с малко оцет. Ако има подобрение- намажи и другите. Щом е от храна уртикарията ще премине скоро.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 23 871
Ох, умирам! Нямам алергозан, но за детето имам Ксизал и Ериус, дали стават и за мен?
Стават, увеличи дозата.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Акаша, ако имаш фенистил-мажи обривите, да не те сърбят.

# 284
  • Мнения: 22 499
Ремикс държи абсурдни цени. Хайде.за нови с етикет...става.
Но за дрехи 2ра употреба на определени марки...та то с намаления на същите, нови излизат по-евтини. 

Общи условия

Активация на акаунт