Искам да кажа ... (91)

  • 70 341
  • 756
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 22 036
И аз се спихнах, явно вода е било повечето, но и пак пропуших. Стреснаха ме тези килограми, които качих.

# 526
  • Мнения: 5 387
Кате, направи ли крем карамел?
Оправяйте се, болни съфорумки. Hug

# 527
  • Мнения: 3 609
Алечка, на какъв режим си? Искам и аз!

# 528
  • Мнения: 14 380
Кате  Hug За съжаление ме удари и в бюста свалянето, пък той никак нямаше такава нужда  Mr. Green Сега освен нови дънки трябва да си купувам и нови сутиени  Laughing

Коте  Hug Да се оправяш бързо. Аз успях да стопирам с инфлуцид, цинабсин, ударно витамин ц, парацетамол.

Захир, на НВ-ВМХ. Разчепквахме го май в предната тема, обаче ти май пътуваше. Ако искаш пиши на лични да не отегчаваме момичетата Wink

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 7 429
За Хелоуин ще заведа децата в един детски клуб, където ще има парти. Само голямата ще е маскирана.....като Елза, разбира се Simple Smile Малката ще е като себе си Wink

# 530
  • Мнения: 12 473
О, чуден ден досега.. спорт, пазар, голяма салата за всички. И седнахме да обядваме на двора на слънце.. Heart Eyes
Хелоуна ми е далеч още.
Довечера на Октобърфест в "Хилтън". Blush

# 531
  • Мнения: 6 735
Лято, не съм правила крема, втора смяна съм, прибирам се късно и гледам да направя нещичко за вечеря.За десерт не ми остава време, но съм го запланувала.
Алечка, и аз се интересувам от режима, пиши ми и на мен на лични, ако ти се занимава Grinning
Сега поне сутиеностроенето е напреднало, ще изглеждаш прекрасно Grinning

# 532
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 254
Изчистихме къщата, купихме най-после суитчър, раница и вратарски ръкавици на дреб. Вече мога поне за малко да седна, че и да ви видя какво правите Simple Smile

Някой да има отзиви за хематолозите в София мед?
Приятелка ми каза име, но не от лични впечатления. Ще водя майка ми в понеделник.

# 533
  • Мнения: 39 666
Добър вечер!
Имах кафе с приятелки, поизчистих и сега се чудя дали да си сипа малко розе, защото и аз съм на режима на Алечка.
Елит, не мога да помогна, но ако е с анемия знам, че ябълките със забучени пирони много помагат.

# 534
  • Мнения: 6 735
Мари, сподели за режима, записах се в новата тема.Дано се задържа там, защото в момента се храня безразборно и ще се обзаведа с мощни паласки.

# 535
  • Мнения: 22 036
Нищехме го режима до скоро. Махаш всякакви въглехидрати и ядеш на често Simple Smile.

Яде се основно месо и салати.

# 536
  • Мнения: 39 666
Даун, ако знаеш как ми се яде капама, подтикната от тоя режим. Не е истина. Утре отивам до Лидъл за кисело зеле. Разбрах, че се нуждае от малко киснене, че било много солено. Зареждам слоукукъра и във вторник за закуска може да има капама. Аз, обаче ще я направя почти без ориз.

# 537
  • Мнения: 6 735
Да, нищехме го, ама исках да знам при Марето има ли напредък.

# 538
  • Мнения: 22 036
Даун, ако знаеш как ми се яде капама, подтикната от тоя режим. Не е истина. Утре отивам до Лидъл за кисело зеле. Разбрах, че се нуждае от малко киснене, че било много солено. Зареждам слоукукъра и във вторник за закуска може да има капама. Аз, обаче ще я направя почти без ориз.


Чак не мога да повярвам, че не сте си сложили зеле, но то е май рано.  Аз капамата никога не съм я правила с ориз.

Купувам телешко, пилешко (филе), свинско (по мазно, гърди напр.), заешко, пуешко и кисело зеле. Запържвам месото и редя в гювеч зеле, месо (смесено от всичките видове), подправки - малко черен  червен пипер и чубрица. После го оставям във фурната за поне 8 часа.

# 539
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 254
Рано е за зеле още, 'га стане 7 ноември, тогава Simple Smile
Всяка година правим и знам какво слагам вътре.

Мария, анемия, повече килограми и проблемът, че усвоява желязо само от лекарствата. Търсим второ, ако трябва и трето...Н-то мнение.

Общи условия

Активация на акаунт