Искам да кажа ... (91)

  • 70 342
  • 756
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 868
Взех някакво лекарство с червена боровинка, надявам се, до утре да съм по-добре. Смятам да си сипя една водка и да успокоя нервите малко.
Давиз, много са хубави близначките.
Исках да ви кажа още наще, ама забравих. Божееее, за лудницата съм.

# 601
  • Варна
  • Мнения: 6 372
Вани,  Hug
Ей, много мразя като започна да готвя нещо и да се окаже, че съм забравила да купя някоя съставка. Или я е нямало в кварталните магазини.
Днес щях да правя агнешка чорба, обаче нямам зелен лук.
Звъня на моя мъж, като се прибира, да мине през някой супермаркет и да донесе зеления лук. Съгласен е, ама в момента пътувал за Румъния, за малко, и навръщане щял да купи.  Laughing
Чак се учудвам как светкавично ми хрумна да наготвя друго. Че аз обикновено от предния ден се подготвям и надъхвам.

Утре продължаваме с огледите на парцели.

# 602
  • Мнения: 6 305
Абе той и нашият беше отделен, но успя да влезе в съседния двор и да удуши 3 кокошки на свекъра.
Захир, честито, полейте го тази вечер а после ще доподредиш. Аз нали от утре съм на диета, насипах си като за последно за изям един сладолед с кекс.

# 603
  • Мнения: 6 735
И аз от утре съм на режим/Алечка, благодаря/, та смятам да си сипя след малко бяло вино.Наздраве, момичета  Grinning

# 604
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Отдадохме дължимото и на културата този уикенд. Grinning Бяхме на една изложба на един познат. Прекалено арт е, не за всеки вкус, но ако някой реши може да я посети в подземния паркинг на метростанция "Интер Експо Център" на Цариградско шосе, ниво -2, ще бъде отворена всеки ден от 16 до 23 октомври от 12:00 на обяд до 12:00 вечерта, входът е свободен.

Не знам доколко е лоялно да качвам собствени снимки, затова само едно клипче от фб профила, което не показва нищо от самата изложба, освен вълшебния лъч светлина и едно очаровано дете, като моето.

https://www.facebook.com/UC.SOFIA/videos/1255126751184258/

# 605
  • Мнения: 14 380
Ая, сакън, недей, че ще му се разсърдят бабите и не знам какво ще го правим Simple Smile

Кате, успех!

Аз пека  джоланче с гъби и се облизвам лакомо вече. Нищо не свърших днес, цял ден се въргаляхме по креватите. Гадно е и вали, та предразполага.

# 606
  • Мнения: 39 667

Нищо не свърших днес, цял ден се въргаляхме по креватите.
Kaк може на това да казваш, че е нищонеправене? И ние така, но след ресторант.

# 607
  • Мнения: 13 033
Цял ден работих:) Чистих, готвих,пекох таханов хляб, страшен стана:) Ама само аз ще  си го ям, не е за хора, които не могат да понасят тахан, мъжът ми например:)

Рибена чорба правих и картофки за децата. Тераси мих, у свекървата чистих, изобщо голяма работа съм:)))

Всъщност освен да се хваля, колко съм работна, дойдох да ви препоръчам един филм, който много ми хареса - "Като бял ден посред нощ". Ама е дълъг, над два часа, да се има превид.

# 608
  • Мнения: 14 380
И аз правих таханов хляб преди няколко седмици, но не ни хареса, горчи ни таханът. Ще пробвам с фъстъчено масло другия път Simple Smile

# 609
  • Мнения: 13 033
Али, грам не горчи, бе newsm78 Пак опитах. Да не е било от модела тахан, пълнозърнест ли беше?

# 610
  • Мнения: 14 380
Не знам какъв беше, освен, че беше сусамов и био  Laughing Импулсивно реших да го правя една неделя, защото зверски ми се ядеше тесто и купих каквото има в кварталния магазин. На вид и консистенция си стана, аз го пекох във форми за мъфини, обаче на вкус ми горчеше. И на мъжът ми му горчеше. Ама аз съм малко особена във вкусовите възприятия, може и нищо да му е нямало.

# 611
  • Някъде там
  • Мнения: 16 251
Аз от лежане в къщи се преместих да лежа да лежа у братовчедите Grinning.Ходихме на гости и добре се позабавляваха девойките. И накрая не издържах и забърках един солен кекс.Е вече е в историята. Grinning Благодаря ви за милите думи. Мария,не е боядисана,такъв и е цвета на косата.и моята е така.От пластовете е.от вътре е по тъмна.Като се навие става на кичури.
Утре ако доктора разреши ще правя салата Ропотамо.Много я харесвам.
Ванини всички лекарства за бъбреци стават и за цистита. Аз също пия едно с червена боровинка.
А за цистита ми е помагал най-вече ципрофлоксацина.
Има ли я рецептата на тахановия хляб някъде?

# 612
  • Мнения: 3 868
Кате, успех с режима, макар че, пак казвам, нямаш нужда. Ама важното е на теб да ти е комфортно.
Изпих три малки и продължавам. Имам проблем и пия, макар да знам, че това няма да го реши. Поне притъпява. Децата спят.

# 613
  • Мнения: 13 033
Зузи, по тази го правих.

http://drythyme.blogspot.bg/2014/11/sesametahini-bread.html

Вани, дано не е сериозен проблема и да отминава бързо.  Hug

# 614
  • Някъде там
  • Мнения: 16 251
Жаки благодаря. Hug Ще го погледна тъкмо имам два вида тахан.Ям си го аз основно. Laughing
Вани с този цистит никак не си за пиене. Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт