Съжителство с две жени

  • 29 282
  • 219
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Цитат
Аналогията с арабските страни е неправилна това, което предлагам няма нищо общо.
Напротив, има много общо....там точно така си живеят баровците....сдобиват се с по 2-3 съпруги, които им раждат наследниците, а мъжа печели парите.

Цитат
Коментирали сме идеята, на шега колко хубаво би било някой да я отмени в домакинската работа и секса. Само че аз не се шегувам, а го мисля сериозно.
За жена ти най-вероятно е майтап...едва ли иска наистина в дома й да се шири още една кокошка.    Laughing   Те жените и без да имат реална причина, цял живот живеят в сравнения "По-добра ли съм от Пена?", "По-красива ли съм от Гена?", "По-умна ли съм от Цена?" и т.н., а пък си представям какъв ад би настъпил, ако една жена трябва цял живот да се конкурира и сравнява със реална съперница.
Защото, както и да наречеш подобно съжителство, то реално си е съперничество и непрестанна борба за надмощие.
Съмнявам се, че дори и жена ти да се навие и да й доведеш "помощница", ти самият едва ли дълго ще издържиш в подобен ад.

# 91
  • Мнения: 924
Що ти трябва беля на главата? Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 24 839
Тъй като вече прочетох, че си наел домашни помощници, готвачки и детегледачки, защо не вземеш да се откажеш от твоята кариера, за да видиш как ще е?
Що не, пък да попитам аз, която съм жена, бачкала цял живот???
Ако жена му поеме всички разходи, а той си помпа мускули и самочувствие, докато тя бачка? newsm78
Тя ще се сбабичосва, той ще цъфти и ще се забавлява със свежи мацки без претенциите на строги шефки и господарки. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 1 700
Ма ти та*ак си прайш с нас!.ти сериозно ли мислиш за тая тъпотия за двете жени честно да се смея ли да плача ли  Joy  hahaha ако сериозно си го мислиш значи че не я обичаш истински или как да го кажа не както в началото на вашата връзка.проблема е в твоя телевизор.вземи се стегни ако искаш в бъдеще да си с жената ти.не си търси оправдания от сорта че искаш две жени у вас.вместо да се чудиш какво ново да "боднеш" -сближи се с жена си.иначе наистина ще се отдалечите един от друг и ще се разделите.ако нещо не ти допада в писаното извинете това е истината  Peace

# 94
  • Мнения: 2 851
Тъй като вече прочетох, че си наел домашни помощници, готвачки и детегледачки, защо не вземеш да се откажеш от твоята кариера, за да видиш как ще е?
Що не, пък да попитам аз, която съм жена, бачкала цял живот???
Ако жена му поеме всички разходи, а той си помпа мускули и самочувствие, докато тя бачка? newsm78
Тя ще се сбабичосва, той ще цъфти и ще се забавлява със свежи мацки без претенциите на строги шефки и господарки. Mr. Green

Може и втори мъж да си вземе жена му за да не се напъва много  Laughing не липсват варианти.

# 95
  • Мнения: 2 812
И жена ти да си покани един мъж  Party ... Ще си заживеете още по-щастливо.

# 96
  • София
  • Мнения: 10 825
Ей тук е описано едно такова семейство. Много щастливи били хората - пише, и децата също.
Идеята обаче е била на жената, та сигурно и ти ще трябва някак си да подскажеш на жена ти да стигне "сама" до тази идея.


Можете да започнете с гледане на сериала Big Love= Sunglasses

# 97
  • Мнения: 30 802
Хич не вярвам на рецепти от щастие в нета. Откакто се оказа, че мацката от плаката "What's your excuse"е качила 10-15 кила и се е развела; човекът-минималист със 100 предмета покъщнина е накупил пак луксове...вече не вярвам:)

# 98
  • Мнения: 420
Аз съм навита за подобно съжителство. С уговорката, че не съм слугиня на първата съпруга и децата и, нито на младежа. Ако може да ми осигури битова независимост, де не се подбутваме с госпожата, както и базови нужди за новото семейство, няма против. Да заповяда. Сега, кофтито е, че аз съм в Канада, имам къща, а нямам намерение да приутиавам нашенци за кеф. Та ако има пари доволно господинат, да додат!

# 99
  • Мнения: 1 700
Аз съм навита за подобно съжителство. С уговорката, че не съм слугиня на първата съпруга и децата и, нито на младежа. Ако може да ми осигури битова независимост, де не се подбутваме с госпожата, както и базови нужди за новото семейство, няма против. Да заповяда. Сега, кофтито е, че аз съм в Канада, имам къща, а нямам намерение да приутиавам нашенци за кеф. Та ако има пари доволно господинат, да додат!
 newsm20  'начи  smile3501 ,че ги каниш.ти представяш ли си всичките накуп да дойдат?

# 100
  • Мнения: 420
Ами не си ги представям. Едно че нямат толкоз пари, второ че таквизи рипаши японски петлета обикновено са с с хм, ....доста слабо либидо, а на мен младежи с истерия не ми допадат, както и жени де!

# 101
  • Мнения: 31 868
Какво стана? Авторът писа ли какво мисли за идеята жената да си доведе още един мъж?  Joy

# 102
  • Мнения: 2 650
Сигурно в мъжките представи две жени на куп означава изключително и само превъзходни секс изживявания...Обаче е добре да се помисли и  с другото главие, дето обикновено изпада в кома при тази представа   Laughing  Всъщност,  две жени  е като една, ама по две, просто и аритметично, т.е - двойни изисквания, двойни недоволства /винаги има за какво, особено като им се уеднаквят циклите/, двойни намилания и твърде вероятно двоен отказ от секс, от там твърде възможно двете да  си станат дружки и  като едни "посестрими в занаята", да се обединят срещу общия враг, да го изшутят и да си заживеят безгрижно  Sunglasses

# 103
  • Мнения: 31 868
Сигурно в мъжките представи две жени на куп означава изключително и само превъзходни секс изживявания...Обаче е добре да се помисли и  с другото главие, дето обикновено изпада в кома при тази представа   Laughing  Всъщност,  две жени  е като една, ама по две, просто и аритметично, т.е - двойни изисквания, двойни недоволства /винаги има за какво, особено като им се уеднаквят циклите/, двойни намилания и твърде вероятно двоен отказ от секс, от там твърде възможно двете да  си станат дружки и  като едни "посестрими в занаята", да се обединят срещу общия враг, да го изшутят и да си заживеят безгрижно  Sunglasses

 Joy
Или  пък да си вземат друг мъж. Не може всеки ден леща.

# 104
  • Мнения: 1 127
Две жени, двама мъже... - възрастните, всеки е свободен в избора си.
Опитвам се обаче да си представя как биха живели деца в подобна конфигурация. От две различни майки, с общ баща, в общ дом? newsm78 Като връстници и приятели около тях ще са в семейства с двама родители.
Дали ще се чувстват комфортно?  И какъв семеен модел ще си изградят в детските си главици.

Общи условия

Активация на акаунт