VIP Brother 2016 - тема 7

  • 286 609
  • 4 256
  •   1
Отговори
# 3 990
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Това влизах да напиша и аз, Брадли ме е изпреварил...за възглавница ooooh! много префинени, брей...
Ако имаш проблеми като шипове, дискова херния и подобни - ще знаеш колко е важна възглавницата. Аз си пътувам навсякъде с моята, която си харесах чак след няколко проби и грешки  Laughing

# 3 991
  • София
  • Мнения: 62 595
Ток и топла вода са жизненоважни предвид, че нямат посуда. Или ток и посуда, пък ще си стоплят вода за миене и ще има в какво да готвят. Вярно, ББ ще им даде храна или мисия, с която лесно да си я заработят.

# 3 992
  • София
  • Мнения: 38 489
Искам да кажа, че този сезон на Вип Брадър има много добър кастинг и в същото време е много потискащ. И не е само заради сегашното положение. Предните сезони измисляха много по-весели игри, даваха на участниците да се виждат или чуват с роднините си. Сега сякаш само ги мачкат и нарочно предизвикват скандали. Като онзи ББ от 1984. Твърде сериозно.

# 3 993
  • София
  • Мнения: 15 464
Искам да кажа, че този сезон на Вип Брадър има много добър кастинг и в същото време е много потискащ. И не е само заради сегашното положение. Предните сезони измисляха много по-весели игри, даваха на участниците да се виждат или чуват с роднините си. Сега сякаш само ги мачкат и нарочно предизвикват скандали. Като онзи ББ от 1984. Твърде сериозно.
И сега им дават да се виждат с децата, то си им е по договор.

# 3 994
  • Мнения: 68 647
Това влизах да напиша и аз, Брадли ме е изпреварил...за възглавница ooooh! много префинени, брей...
Ако имаш проблеми като шипове, дискова херния и подобни - ще знаеш колко е важна възглавницата. Аз си пътувам навсякъде с моята, която си харесах чак след няколко проби и грешки  Laughing

И аз съм с плексит, неприятно е, но не се умира. Освен това вече са се схванали, късно е чадо, за възглавници Mr. Green
Джулс, дисковата херния не е ли около г...за, възглавницата какво помага в случая Laughing

# 3 995
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
И аз съм с плексит, неприятно е, но не се умира. Освен това вече са се схванали, късно е чадо, за възглавници Mr. Green
Джулс, дисковата херния не е ли около г...за, възглавницата какво помага в случая Laughing
Дискова херния може да се получи между всеки 2 прешлена от черепа до г-за Laughing Моята е на шията.  Wink Може да стане дооооста неприятно, което е различно от една обикновена скованост. Говоря от много кофти опит.

# 3 996
  • Мнения: 68 647
Ясно, разбрах те. Но тогава Иринка трябваше да настоява до край за възглавници, но тя си смени мнението....след 15 мин. Mr. Green

# 3 997
  • Мнения: 19 012
Ясно, разбрах те. Но тогава Иринка трябваше да настоява до край за възглавници, но тя си смени мнението....след 15 мин. Mr. Green

На вниманието на Лара


 Joy Joy Joy

# 3 998
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Първите трима спасени:





Само помежду се поздравиха и зарадваха. Десислава дори промърмори на Борислав нещо в смисъл: дали няма да бъде вторият Джино.

# 3 999
  • Мнения: 5 490
Ясно, разбрах те. Но тогава Иринка трябваше да настоява до край за възглавници, но тя си смени мнението....след 15 мин. Mr. Green

На вниманието на Лара


 Joy Joy Joy

Манипупалцията противостои на физическата и духовна сила. Хората, които са манипулатори, обикновено са слаби физически и духовно, за да се налагат за лидери. Затова казвам, че манипулацията е силно оръжие. И все пак, е само оръжие. Важно е в какви ръце попада. Ирина знае кога да спре. Защото ако беше продължила, трябваше да поеме ОТГОВОРНОСТ. А отговорността е друга бира - тя е присъща на силните духом и тялом. А манипулаторите са слаби, затова бягат презглава от поемането на отговорност и точно поради това действат с манипулации. Хем да стане на тяхното, хем да не носят отговорност...

# 4 000
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тоонев и Оооо в "Събуди се": http://play.novatv.bg/programi/na-fokus/781746?autostart=true

Аз сега ще ги гледам.

Роро се бил забавлявал в къщата така, както не може навън. Е, вярно е. Навън ако покаже средните си пръсти, сигурно ще се озове в "Пирогов".

# 4 001
  • Мнения: 2 811
торнев ме привлича сексуално с това р...
Скрит текст:
Той ти е зодия smile3534
ами пак, че не ти е зодия на теб smile3534 раците са еманация на женствеността и мъжете и жените.


Абе роро ква зодия е? да няма нещо водно в него като е такъв ?

# 4 002
  • Мнения: 19 012
Роро е теле, а Торнев - козирог

# 4 003
  • Мнения: 1 010
Джулая беше написала зодиите на всички участници.

Козирог - Борислав Комсийски, Жоро Торнев, Вальо Михов
Телец - Миглена Ангелова, Надя Иванова, Роро Кавалджиев

Везни - Глория Петкова, Жана Бергендорф, Лили Вучкова
Близнаци - Рени, Алек Сандър
Водолей - кака Лара, Христо Живков

Лъв - Ирина Тенчева, Георги Софкин
Стрелец - Деси Цонева

Риби - Ути Бъчваров
Рак - Явор Бахаров
Скорпион - Емануела

# 4 004
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
ами пак, че не ти е зодия на теб smile3534 раците са еманация на женствеността и мъжете и жените.
Абе роро ква зодия е? да няма нещо водно в него като е такъв ?
Скрит текст:
Ох, успокоих се, че поне по хороскоп се водя женствена. Че от доста време ми растат топки ... в преносен смисъл, де Laughing А ти понеже си жилав Козирог - за това Раците ти се струват женствени лигочи Laughing

Еманация на женствеността според мен са Водолеите и Близнаците и не случайно сред тях има много гейове - осъзнати или не

Общи условия

Активация на акаунт