Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 6

  • 81 474
  • 740
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 495
Благодаря ви много за отговорите, мисля да пробвам с тъкан слинг Simple Smilebouquet

# 241
  • На остров
  • Мнения: 13 498
 Хубавите тъкани шалове струват доста пари но са си като моден аксесоар.

# 242
  • Мнения: 1 792
Хубавите тъкани шалове струват доста пари но са си като моден аксесоар.
Колко и какви тъкани слингове си изпробвала, за да даваш такова категорично мнение?  Thinking

# 243
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Нито един тъкан не съм пробвала . Гледам колко струват и колко много шалове имат хората, които ги ползват и смятам, че наистина са красиви и могат да се ползват като моден аксесоар.

ТИ какво видя в мнението ми та реши да се заяждаш  Rolling Eyes

# 244
  • Мнения: 1 792
Хубавите тъкани шалове струват доста пари но са си като моден аксесоар.
Да ти го цитирам пак, щото явно не помниш кво си написала. Изобщо не звучи като "могат да се ползват като моден аксесоар", а директно като зявяване, че са такъв. Поноси малко и после се изказвай толкова компетентно. Заради такива мнения хората се оказват с евтини тъкани слингове и после разправят, че носенето не става.

# 245
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Явно няма да се разберем  Laughing . Аз продължавам да си мисля точно цитираното и в това не виждам нищо от това, което ти се опитваш да изкараш, че твърдя. 

За мен е плюс, че дадена вещ може да служи и за моден аксесоар, и винаги качеството е по важно от цената, та този ти упрек не ме трогва.

Не обичам да влизам в спорове и конфликти но тона ти е неучтив  Peace .

# 246
  • Мнения: 1 792
Не, няма да се разберем. Няма как да се разбера с някого, който твърди, че Тула и Боба били сходни Laughing тва е баси глупостта, но си замълчах тогава.
Да беше казала, че могат да са И моден аксесоар, хубаво, но така както си го изпляскала е ужасно подвеждащо.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Здравейте момичета, бихте ли ми препоръчали ергораница с бюджет до 150 лв.  Бебето ми е на 6 месеца. Мога ли за нези пари да взема нещо ново? Гледах ето тази:
https://babymoments.bg/bg/-Ergonomichna-ranitsa-Smart-Carrier.p2061, моля дайте съвет  bouquet

# 248
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Зависи колко високо е детето и с какви темпове расте.
Повечето раници в този ценови диапазон умаляват бързо, липсва им добра подплата на презрамките и колана.

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Зависи колко високо е детето и с какви темпове расте.
Повечето раници в този ценови диапазон умаляват бързо, липсва им добра подплата на презрамките и колана.


Тя сега е 7 кг и 68 см, върви финна Simple Smile Калей, ти какво мислиш за тази, която посочих по-горе, как е като характеристики, надеждна ли е марката?

# 250
  • Мнения: X
Бих искала да попитам опитните бебеносещи мами (тези, които носят най-вече с раница), къде и как си носите личните вещи и тези на бебето. Аз обикновено ходя с раница на гърба, но някак си не мога да сложа и моята раница и Исарата.... newsm78

# 251
  • Мнения: X
С раница ходя аз,на мен с чанта ми е абсурдно. Пробвай и ще прецениш.

# 252
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Зависи колко високо е детето и с какви темпове расте.
Повечето раници в този ценови диапазон умаляват бързо, липсва им добра подплата на презрамките и колана.


Тя сега е 7 кг и 68 см, върви финна Simple Smile Калей, ти какво мислиш за тази, която посочих по-горе, как е като характеристики, надеждна ли е марката?
Марката е Amazonas, не е лоша, но и не е кой знае какво.
В Mytoys.de излизат около 100 лева, а за около 150 може да си вземеш Manduca, която по мое мнение е по-добре.

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Зависи колко високо е детето и с какви темпове расте.
Повечето раници в този ценови диапазон умаляват бързо, липсва им добра подплата на презрамките и колана.


Тя сега е 7 кг и 68 см, върви финна Simple Smile Калей, ти какво мислиш за тази, която посочих по-горе, как е като характеристики, надеждна ли е марката?
Марката е Amazonas, не е лоша, но и не е кой знае какво.
В Mytoys.de излизат около 100 лева, а за около 150 може да си вземеш Manduca, която по мое мнение е по-добре.


Благодаря за съвета, аз изобщо не съм наясно какво да избера. Пробвах ето това лени https://us.lennylamb.com/web_page/10608 и ми допадна идеята за бебеносене Simple Smile

А коя мандука е по-удобна тази http://www.mytoys.de/manduca-manduca-babytrage-mandalaherbs-limi … tion-4600152.html или тази http://www.mytoys.de/manduca-manduca-babytrage-newstyle-brown-2310395.html?
Виждам, че на втората се кръстосват презрамките.

# 254
  • Мнения: 573
Ленито много сериозно вдига критериите, то е почти перфектната раница, но ви е доста над бюджета. След нея Мандуката може да ви се стори голямо разочарование. Кръстосващите се презрамки понякога са удобни за хора с тесни рамене и такива, на които не ми се правят упражениния за стягане на ремъка отзад, но зависи и от раницата и настройките. Аз съм с много тесни рамене и Тулата ми падаше от раменете, когато носех връхна дреха, въпреки че беше стегната на максимум. Тогава си мечтаех за кръстосващи се. В последствие имах такива с едно Беко, но пък там ме дразнеше фактът, че е по-туткаво нагласянето. Сега съм с Исара, която има опция за такива презрамки, но с радост установих, че не ми се налага, тъй като презрамките си седят стабилно на раменета ми с максимално стегнат ремък възможно най-високо и ми е бързо и лесно така, дори не съм пробвала кръстосаните.

На ваше място по-скоро бих се оглеждала за качествена раница втора употреба с този бюджет. За малко над него например може да се сдобиете например с хубава Тула, която е по-добър вариант (ако не сте със свръхтесни рамене). Може да следите обявите във ФБ групата: https://www.facebook.com/groups/babywearers/forsaleposts/, сега например са пуснали едно Moby, за което съм чувала добри отзиви, макар че не съм пробвала лично, но ми изглежда по-добър вариант от Мандука...ако някой има личен опит, нека сподели. И все пак на всеки му е удобна различна раница Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт