Недоволни от Д-р Врагалева!!!

  • 1 108
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Има ли много недоволни от Д-р Врагалева? Аз мисля, да и заведа дело на тая пуйка недодялана. Ужасно съм разочарована!!!!!!!!

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Къде работи тя и какъв лекар е ?

# 2
  • Мнения: 2 500
Била съм при нея на ФМ и имам много добри впечатления, прегледа беше подробен, обясняваше много и отговаряше на всичките ми въпроси. Работи в МЦ Фемина.
Какво се е случило с теб?
Чак пък "дело" и чак пък "пуйка недодялана" ....

Последна редакция: чт, 27 окт 2016, 19:20 от commala

# 3
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Ясно същата е за която си мислех.Много мила жена е и определено отдели време да отговори на дори безумните ми въпроси.Аз съм много доволна от нея. Peace

# 4
  • Мнения: 2 500
(Прочетох ви кометарът в другата тема и затова ще добавя..)
За говоренето по телефона - имаше месец, в който много често съм звънявала по спешност на моята лекарка, (която също работи в МЦ Фемина) и винаги ми е вдигала веднага! И да, говорела е с мен по 2-3 минути, нямам представа дали е била в преглед, но предполагам, че поняга е била. Съответно, докато съм била при нея, е отговаряла на обаждания на мига. За мен не е абсолютно никакъв проблем да изчакам 5 минути, ако някой има нужда от спешна консултация по телефон, защото знам какво е. Феталната морфология пък е сериозен преглед и не мисля, че е нормално пациентката да е припряна и да пришпорва лекаря.

Последна редакция: чт, 27 окт 2016, 19:43 от commala

Общи условия

Активация на акаунт