Искам да кажа ... (94)

  • 50 871
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
30-тина минути си повисяхме ние. Хем отидохме към 15.30. Уж никакво време, ама имаше хора.
Днеш ще ядем вчерашно ядене. Любимо ми е Simple Smile

# 766
  • Мнения: 9 002
В нашата секция и в съседната имаше по 30 човека опашка Tired Пред останалите на етажа - никой. Как са ги смятали, как са ги редили...не знам!

Хаха, по на 40 години хора сме станали, обаче и ние като си ходим при бабите, все ни изпращат с кутийки и бурканчета Heart Eyes Милите, иска им се нещо да ни дадат Heart Eyes Не че аз не мога да им направя баница или кекс, или да си изпържа тиквички, ама друго си е на баба Grinning


Никога не мога да направя толкова вкусен кекс или хляб или боб или всичко, колкото на баба.

И аз рядко правя мусака. Като ги питам какво искат, мусака или руло стефани с картофи, винаги избират Стефани. Simple Smile

Аз правих измислени овесени бисквитки и Ина каза, че са най-вкусните които е яла.
Скрит текст:
Сложих в робота едно яйце, половин чаша захар, 1 с.л. масло, 1/3 ч.ч олио, една ч.ч. овесени ядки, 1/2 ч.ч. брашно, едно пакетче ванилена захар, 1ч.л. бакпулвер, пуснах го да се обърка и направих топчета, които притиснах. Пекох на 200 градуса с вентилатор около 40 минути.

# 767
  • Мнения: 14 380
Ооо, кутии и буркани приемам всякакви. И баба и мама са ми близо, свекърва ми праща по някого, като може, много обичам.
И аз почнах да пращам на мама, като надрусам голяма доза и да се похваля какво съм сготвила. В този ред на мисли, мусака правя без картофи - с тиквички или патладжани и заливам с яйца и течна, животинска сметана. С мъжът ми не обичаме заливката с брашно.

# 768
  • Мнения: 6 735
Правих мъфини по рецепта на Екатерина!  Станаха чудесни!!!!Благодаря за рецептата Simple Smile

Моля  Grinning Тези мъфини винаги стават, бързи са и не изискват кой знае какви продукти.Понякога слагам и 1-2 шепи настърган кашкавал, кашкавала придава по-мек вкус на кексчетата.

И ние редовно си тръгваме от Черноморец с кутийки, много обичам да имам храна и да не се налага в 19 часа да готвя Grinning

# 769

Общи условия

Активация на акаунт