159 американски мами ронят сини сълзи след червените избори

  • 113 969
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Фея  Grinning  не много кисели, но не ги обичам сладки и меки, а жълтите хич не ги ям. Когато станат меки, имат и един малко специфичен аромат, който никак не го харесвам. А бялото по средата ако им е толкова твърдо, че с лъжица не мога да ги ям, пак не ги харесвам.  Blush Малката Фръцла яде ли жълти?

# 556
  • Мнения: 1 591
Много претенции за едно киви бре Бейби   Laughing  Шега, шега!  Hug

При нас е мрачен понеделник. Малкия и големия мъж с температури, само аз се държа мъжки. Хах!

# 557
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Мишки бре, аз имам много sensitive and selective taste buds  Mr. Green Трябва да си ги уважавам  hahaha

# 558
# 559
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Аз не съм виждала жълто киви досега, същите ли са на външен вид?

И тук не е спряло да вали. След като се стопи всичкия сняг и наводни улици, дворове и се що имаше поточета, сега този дъжд през ден ни довършва. Реката в града е пред преливане и затвориха всички пешеходни мостове да не стане някоя беля.

# 560
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Руми, малко фини са, и нямат власинки. За мен, те даже и когато не са напълно узрели са прекалено сладки.  Blush  А да ги намериш неузрели в магазините, явно е кауза пердута, защото аз поне, до сега, не съм ги намирала други освен много сладки и леко тръгнали да омекват.  Имам познати в НЗ, и като ги питам те кои предпочитат, и те кат мен, зелените, когато още не са станали сладки.  Mr. Green

# 561
  • Мнения: 1 591
Руми, дано няма поразии! Спомням си преди години на слизане от смолянско, пътят над асеновград беше пропаднал от такива порои.

Бейби, не бих се сетила, че това е киви. Ха!

Бяхме опитвали кумкуат и взех за втори път, но на килограм. Е, не ми е същия на вкус. Кората уж беше сладка, сега само цитрус усещам. Трябва да го вложа в нещо, че си седи вече няколко дни. Може би на дехидратора...

# 562
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Честит ви Великден, да сте здрави и много щастливи с любимите хора!

Много мълчите и ще я мъкнем тази тема до следващите избори май.

Нашите наводнения се поотекоха, но има доста пътища отнесени. Обаче настана такава зеленина и морета от диви цветя, че не мога да позная мястото. Зад нас има гора, където се разхождаме винаги, и този уикенд просто не можахме да намерим нашите си пътеки - всичко се е преобразило, зелено и шарено, поточета, красота. А лятото е само жълто и камъни.

# 563
  • Мнения: 2 980
Честит Великден, Руми! Най-после пролет.
Как мина първата година в новия университет?

(До следващи избори може и да не оцелеем, ако следващата бомба е атомна...  Whistling)

# 564
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Честит Великден, Руми! Най-после пролет.
Как мина първата година в новия университет?

(До следващи избори може и да не оцелеем, ако следващата бомба е атомна...  Whistling)



това ми е ужасно просто, и все се хващам да затаявам дъх при следващите брейкинг нюз. Дори и да не е атомна, ще има последствия от агресивни военни действия, това е ясно (макар че ми е ясно също че не сме ги почнали от вчера тези войни).

Новият университет е прекрасен! Колегите ми са страхотни, помагат много, и определено има семейна атмосфера. Студентите ми са много интересни и научавам много от тях, повечето са първо поколение, non-traditional студенти и ме изумяват всеки ден колко енергия имат да се справят със семейства, работа, практика и уроци.
Аз установих че остарявам вече и не мога да работя по нощите както бях свикнала преди, и сега се мъча да си пренастроя навиците за да свършвам задачките през деня.

# 565
  • Мнения: 2 980
остарявам вече и не мога да работя по нощите както бях свикнала преди, и сега се мъча да си пренастроя навиците за да свършвам задачките през деня.

И при мен е такова дереджето. Три години писах дисертация по нощите и гледах дете през деня, сега ми е невъзможно да остана будна след полунощ или да се събудя преди 5 сутринта, без значение с колко кофеин ще се натъпча. Така обичах да работя на спокойствие, когато всички спят. Иначе дните ми са въртележки, няма грам време да седна и да си чуя мислите.

Радвам се за колегите и университета, страхотно е да работиш с добронамерени хора.  Grinning

# 566
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Честит празник дами!  easter

Това с поредната бомба, хич не се шегувайте моля ви!  Crossing Arms  Naughty

# 567
  • Мнения: 103
Честит празник, прекрасни дами.

Спряхме да пишем, защото не ни се кометира вече ситуацията тук  Cry

Хайде кажете кой къде ще си прекара лятото, ще се прибирате ли към България, ще пътувате ли другаде?

Руми, страшно е при вас. Прекрасни снежни снимки гледах, но съм си отбелязала никога да не ивам да живея наблизо  Laughing

ianajar, трябва някой път да ни покажеш снимки на децата, сигурно много са пораснали.

# 568
  • Мнения: 2 980
Ние няма да пътуваме никъде. Свекърва ми е в много крехко здраве и е невъзможно нито да пътуваме с нея, нито да я оставим сама. В момента седя със списъците от летни лагери и се опитвам да сглобя някаква що-годе лятна програма, която да не ни разори.  Grinning

Джейн, снимки пусках наскоро във ФБ.

# 569
  • Мнения: 374
Ние се разходихме малко през пролетната ваканция и това ще ни е. Мишо е записан на летни лагери още на 7 февруари. Има един хубав камп до нас, има гора, плаж, поляна, детска площадка, цял ден на открито. Енролмънта започва на 7 февруари на обяд и час и половина по-късно е пълен. Вредихме се и ние де! Американските училищни лета много кратки ми се струват. Нашия киндергартнер е на училище до 26 юни.
Искаше ни се догодина да отидем до Бг, обаче след пробен двучасов полет, малко ми охладня ентусиазма. С този активен тодлър полудяхме в самолета, че и хората около нас.

Общи условия

Активация на акаунт