Нашите кухни - 66

  • 110 869
  • 772
  •   1
Отговори
# 540
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Като изсъхне го почисти с палец, натисни малко по-силно и трябва да се получи.

# 541
  • Мнения: 460
Момичета, при нас ремонта най-сетне тръгна с пълна сила. Да се похваля, че попаднахме на най-добрия майстор на всички времена  Heart Eyes Шпаклова и боядиса кухнята и дневната за отрицателно време, получи си идеално. Въпросът ми към вас е - оказа се че барплотът между двете стаи е широк близо 70 см, от къде може да купя толкова широк термоплот и идея ли е да се надят два? Помагайте, че сме в чуденка.

# 542
  • Countryside
  • Мнения: 11 632
Момичета иам ли тема във форума за почистване. Дойдоха майстори да свършат нещо и са размазали силикон върху ламинат с нещо мога ли да го изчистя?
Има препарати за чистене на силикон. ММ ползва, за да почисти банята след майсторите. Идвално се изчисти. http://www.praktiker.bg/bg/Cleaning-products/ПРЕПАРАТ-ЗА-ОТСТРАН … MELLERUD/p/431002

# 543
  • София
  • Мнения: 1 304
аз искам да попитам за препарат за отстраняване на лепило по мебели и дървении. Нещо майстора, който ни прави спалнята, антрето, гардероби по залепените лайсни има лепило- Добре че кухнята си избрах да е с вакумиращи вратички иначе не ми се мисли какво щях да правя. Скоро ще кача снимки.

# 544
  • Мнения: 1 695
аз искам да попитам за препарат за отстраняване на лепило по мебели и дървении. Нещо майстора, който ни прави спалнята, антрето, гардероби по залепените лайсни има лепило- Добре че кухнята си избрах да е с вакумиращи вратички иначе не ми се мисли какво щях да правя. Скоро ще кача снимки.
Чакаме  Peace

# 545
  • Мнения: 2 440
Момичета, при нас ремонта най-сетне тръгна с пълна сила. Да се похваля, че попаднахме на най-добрия майстор на всички времена  Heart Eyes Шпаклова и боядиса кухнята и дневната за отрицателно време, получи си идеално. Въпросът ми към вас е - оказа се че барплотът между двете стаи е широк близо 70 см, от къде може да купя толкова широк термоплот и идея ли е да се надят два? Помагайте, че сме в чуденка.
Нашият плот също е нестандартен, намерихме в Практикер и ни го изрязаха по наш размер, но беше през 2013г.

# 546
  • София
  • Мнения: 757
аз искам да попитам за препарат за отстраняване на лепило по мебели и дървении. Нещо майстора, който ни прави спалнята, антрето, гардероби по залепените лайсни има лепило- Добре че кухнята си избрах да е с вакумиращи вратички иначе не ми се мисли какво щях да правя. Скоро ще кача снимки.

С кореселин. Действа безотказно. Лекичко се почиства с парцалче.

# 547
  • София
  • Мнения: 12 006
Момичета, при нас ремонта най-сетне тръгна с пълна сила. Да се похваля, че попаднахме на най-добрия майстор на всички времена  Heart Eyes Шпаклова и боядиса кухнята и дневната за отрицателно време, получи си идеално. Въпросът ми към вас е - оказа се че барплотът между двете стаи е широк близо 70 см, от къде може да купя толкова широк термоплот и идея ли е да се надят два? Помагайте, че сме в чуденка.
В Икея има 90см., но виждам само 1 модел в сайта им.

# 548
  • Мнения: X
С кореселин. Действа безотказно. Лекичко се почиства с парцалче.
Не, може да увреди.
АМВ разредител, нафта.

# 549
  • София
  • Мнения: 82
С кореселин. Действа безотказно. Лекичко се почиства с парцалче.
Не, може да увреди.
АМВ разредител, нафта.


И как точно ще стане с мазното АМБ или нафта не се сещам. Има си специялен препарат за почистване на кант лепило.
С кореселина зависи какъв е канта и може да получиш много странен резултат.

# 550
  • София
  • Мнения: 1 304
С кореселин. Действа безотказно. Лекичко се почиства с парцалче.
Не, може да увреди.
АМВ разредител, нафта.


И как точно ще стане с мазното АМБ или нафта не се сещам. Има си специялен препарат за почистване на кант лепило.
С кореселина зависи какъв е канта и може да получиш много странен резултат.

Благодаря. Ще го потърся, за да си го закупя.

# 551
  • София
  • Мнения: 1 304
аз искам да попитам за препарат за отстраняване на лепило по мебели и дървении. Нещо майстора, който ни прави спалнята, антрето, гардероби по залепените лайсни има лепило- Добре че кухнята си избрах да е с вакумиращи вратички иначе не ми се мисли какво щях да правя. Скоро ще кача снимки.
Чакаме  Peace
   Това е моята скромна кухня. Мисля да сложа от пръчките с различни принадлежности за окачване. От страната на мивката ще има лед осветление. Чакам предложения за пръчки, както и имам следния въпрос. Както написах от страната на мивката е има лед, а от другата, където е абсорбатора мога ли да сложа лед? Не знам дали може, защото там е лампата на абсорбатора. Лед осветлението ще пречи ли, за яснота съм качила последната снимка, ако може да се ориентирате каква е лампата на абсорбатора.

# 552
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
kroki_kk, аз не виждам никакви снимки.

# 553
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
http://dox.bg/files/dw?a=59939b80b3
http://dox.bg/files/dw?a=7ee4247ccf
http://dox.bg/files/dw?a=67aaa4f268
http://dox.bg/files/dw?a=4c4bc8d12a
Това е моята скромна кухня. Мисля да сложа от пръчките с различни принадлежности за окачване. От страната на мивката ще има лед осветление. Чакам предложения за пръчки, както и имам следния въпрос. Както написах от страната на мивката е има лед, а от другата, където е абсорбатора мога ли да сложа лед? Не знам дали може, защото там е лампата на абсорбатора. Лед осветлението ще пречи ли, за яснота съм качила последната снимка, ако може да се ориентирате каква е лампата на абсорбатора.

Прикачени са в докс.

# 554
  • Варна
  • Мнения: 4 444
И аз не виждам снимки, само празни квадратчета на тяхно място.

Общи условия

Активация на акаунт