Искам да кажа ... (96)_14.11. - 20.11.

  • 47 593
  • 731
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 14 372
Честито на всички празнуващи!

Днес моята кръщелница става на 16 години. И след като й подхвърлих, че и аз искам да съм Sweet Sixteen, тя ми отговори да не се жалвам, защото съм Sexy Forty.  Joy Страшни са тия малките, знаят как да ти повдигнат самочувствието и настроението.  Grinning


Да ти е жива и здрава! И право е детето  Laughing

# 586
  • Бургас
  • Мнения: 6 602
Да са честити всички отминали и настоящи празнуващи!

Яна,много благодаря за споделените линкове. Харесаха се игрите. Та по този повод решихме да купим таблет на девойката за Коледа,за да не ни виси по телефоните. Технологична Коледа се очертава у нас.

Тони, браво на девойката. Добре се ориентира възрастово. Заслужен й е подаръкът.

Сядам аз да мъча пореден превод. А навън какво хубаво слънчице пече, само за разходка.
Хубав ви ден!

# 587
  • Мнения: 4 303
В момента мечтая дъщеря ми да се оправи напълно и повече никакви здравословни проблеми да не я мъчат, а също така да са здрави и всички близки на сърцето ми хора. Praynig
И аз, колко много го искам! Дано този ден е близо!

# 588
  • Мнения: 11 718
Да са живи и здрави всички рожденици  Hug

Пратих на децата клип как се плете тази прежда на пръсти. Интересна техника - каквото направят, това ще е. Поне се забавляват и учат  Peace
Ако резултатът става ще се отчета със снимков материал  Laughing

Моята пуберка все още ходи с маратонки. Обиколихме няколко магазина и тя нищо не одобрява. Накрая ще я оставя да ходи боса  Whistling

# 589
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Много благодаря за хубавите думи  Hug На Evil разумното момченце и то било на нашата дата, дано и София е такава някой ден  Heart Eyes
Дълъг ден беше вчера, но геройски издържахме всичко. Много хубав семеен празник спретнахме, само дето сега сме + 1 уолкър, 1 интерактивна маса, 1 кола за бутане и 1 пеещо конче. Няма къде да се разминем вече от играчки, какво стана с добрите стари кукли  Crossing Arms  :hahaha.

Мария аз не бих била спокойна. Едно е детето да е всяка сенмица в мола и да го познава, друго е да ги пуснат на непознато място. То в чужди молове, аз се обърквам, камо ли дете....

Я, да попитам какво слагате на гювечета? Мнооого са ми се прияли.

# 590
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
Честит празник на патерица на всички, празнували рия дни  bouquet

В гювечета слагам каквото има в хладилника. Отгоре чуквам едно яйце и пека.

Купих си коледния подаръл - миксерът от Лидл  Crazy

# 591
  • Мнения: 22 036
Марипоса, и тримата сте много хубави  Hug. Да ви е жива и здрава Софи.

# 592
  • До морето
  • Мнения: 7 142
Ама месо ли, колбас ли, какво точно? Поименно другарки, поименно?  Laughing

# 593
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
Сирене по шопски не си ли яла Simple Smile
- малко домат/пюре, сирене, кашкавал и отгоре яйце.
Иначе и с парченца месо - сварено или печено, колбас, наденица. Буквално е каквото има в хладилника Simple Smile
Не забравяй да пробиеш жълтъка, ако ги правиш на микровълнова.

# 594
  • Мнения: 22 499
Mariposa_Malva, аз си правя гювечетата по този начин.

Печена чушка нарязана
сирене
кашкавал
колбас, шунков салам, телешка наденица, или каквото предпочиташ
лук (ако обичате)
гъби
кисела краставичка
отгоре яйце

При нас не става с каквото има в хладилника, защото правя 5гювечета. Та за такова количество си трябва от всичко и то немалко количество. Simple Smile
Ако е за двама човека, може да се поразчисти хладилника.

# 595
  • До морето
  • Мнения: 7 142
От това, което помня от детските години, имаше : гъби, маслини, сирене, домати консерва и кренвирши и отгоре яйце. Ама сега кренвирши не купувам и затова се чудя с какво да го заместя. Постното не е вариант у нас, мм всяка постна манджа я брои за предястие Laughing

# 596
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Чак сега видях малката кукла на Марипоса. Невероятна сладурана! Да ви е жива и здрава!
Да е здраво и палаво и момченцето на Евил!

Яйцето на гювечето не го ли слагате впоследствие, като се запече останалото?

Днес го играя шофьор от сутринта и не се очертава скоро да свърши смяната - пазар, девойка на плуване, сина до метрото, пак пазар, прибиране на девойка от плуване, след малко на урок по английски, и евентуално прибиране на сина от метрото. Навъртам към 100 км само уикенда  Crossing Arms.

# 597
  • Мнения: 5 383
Искам на бис хубавицата на Марипоса пък. Crossing Arms

# 598
  • Мнения: 251
Добър ден Simple Smile
Честито на всички празнуващи  bouquet
Чета ви постоянно, но не ми остава време да пиша Simple Smile
Алечка, радвам се,че операцията на  приятелката е минала добре.
Марипоске, аз слагам наденица, сирене, гъби, домат ( който ММ отстранява),яйце  Laughing
Екатерина, тия сандвичи здравословни ли само трябва да бъдат?Т.е. или ще ги украсявате- примерно лице с очи, уста и т.н.?
Зузанка, как е майка ти?
rummi_pl, справи ли се детенце с преждата?
Днес ми е първата събота и от няколко седмици, в която не съм на работа Simple Smile Дребен отиде при баба и дядо,аз спах почти 12 часа Simple Smile Обвзела ме е коледна вълна,ходих до Джъмбо,гледах коледни неща и ми е едно такова хубаво и леко на душата Simple Smile Запланувала съм купуване на коледна украса на заплата Simple Smile
Ядох ананас и другият месец ще видим дали помага Simple Smile
Сега смятам да сложа един хляб в хлебопекарната и да седна да прочета нещо за работа Simple Smile
Туй за сега от мен Simple Smile Хубав ден  bouquet

# 599
  • Мнения: 22 036
Аз сготвих:


 Mr. Green. Янтра е виновна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт